• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Brate kako ubija kompresija lol Kada krenu particles + trava = blurry mess :/

Al i pored toga izgleda super.



Ovoga se uopste ne secam od prosle godine, deluje fino.

 


Lol, pa ovi iskopirali MGS samo tako... sad se jos vise primecuje, posle onog prvog trailera gde je bilo isto ocigledno.

That said, odlicna grafika tho, but gameplay malo praznjikav i u drugom planu.

Overice se svakako.
 


Lol, pa ovi iskopirali MGS samo tako... sad se jos vise primecuje, posle onog prvog trailera gde je bilo isto ocigledno.

That said, odlicna grafika tho, but gameplay malo praznjikav i u drugom planu.

Overice se svakako.

MGS5 i dalje bogotac kada je gameplay u pitanju, ali ovo deluje veoma dobro. Izgleda odlichno, bash bash lepo. Sachekatju da izadje pa da odluchim da li tju igrati, ali za sada mi deluje kao neshto u chemu bih mogao uzhivati.
 


Lol, pa ovi iskopirali MGS samo tako... sad se jos vise primecuje, posle onog prvog trailera gde je bilo isto ocigledno.

That said, odlicna grafika tho, but gameplay malo praznjikav i u drugom planu.

Overice se svakako.

MGS5 sa Alija, rekao bih. Uopšte mi se ne sviđa, skroz sterilno i isprazno izgleda, više kao neki RT tech demo nego igra, a gameplay elementi koje su ovde prikazali su već viđeni bezbroj puta u drugim igrama tog tipa. Animacija likova loše izgleda, lik trči kao neki dekica, fov nikakav, protivnici isto imaju identičnu animaciju, okreću se identično kad su se spustili konopcima iz helikoptera (vidi se na 3:01), ukratko ništa me ne privlači da sa nestrpljenjem očekujem izlazak ove igre.

Ne sviđa mi se ni ovo, podseća me dosta na Immortals of Aveum, suviše šareno i nekako generički. Naravno Obsidian Entertainment iza sebe ima neke od kultnih RPG igara u svom portfoliu, ali izgleda da Avowed kod mene neće biti allowed. 😄
 




Digital Foundry’s Top 3 Games at gamescom 2024 - Stalker 2, Indiana i Black State
 
Last edited:
Dugo nismo imali HL3 leakove, pa evo malo, da nas malo sparkuje, mada toliko je far fetched, da moze biti bilo sta, a mislim da su najmanje sanse da bude HL3, vec pre nekoliko godina sam se def pomirio sa tim da ta igra nece nikad ugledati svetlost dana...
Valve ako eventualno i uradi nesto u tom univerzumu, mislim da ce to biti samo VR i nece biti HL3, vec nesto poput Alyx.

 
Dugo nismo imali HL3 leakove, pa evo malo, da nas malo sparkuje, mada toliko je far fetched, da moze biti bilo sta, a mislim da su najmanje sanse da bude HL3, vec pre nekoliko godina sam se def pomirio sa tim da ta igra nece nikad ugledati svetlost dana...
Valve ako eventualno i uradi nesto u tom univerzumu, mislim da ce to biti samo VR i nece biti HL3, vec nesto poput Alyx.



Nakon HL Alyx, vise nisam tolki pesimista jer su savrseno povezali kraj sa drugom epizodom iz HL2 i postavili neko logicno temelje da se nastavi prica. Ako sam dobro video, Alyx se prodao u 3 mil primerka sto je sasvim ok sobzirom da je VR only. Ako bude bilo HL3, bilo bi bedak da je opet VR only, nek barem naprave kao sa resident evil igrama da mozes obe opcije da imas. Source 2 engine koji je sada 4 godine star izgleda prelepo i to jos u VRu, mogu zamislim kako bi izgledao pravi HL3.
 
Back
Top Bottom