• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Ne zanimaju njih više uopšte obicne SP igre, gde nema monetizacije, mislim da je to rekao i sam Marc Laidlaw kad je odlazio i leakovao onaj story outline za HL3
 
Mislim da se dosta ovih problema oko isplativosti javljaju zbog nečeg drugog, usporavanja rasta broja igrača jer posle decenija jake ekspanzije gaming je došao do svih koji su zainteresovani. Jednostavno fizički ponestaje novih ljudi koji bi plaćali za igre, bar u razvijenim zemljama, i kad to uparimo sa ogromnim katalozima hitova koje mnogi nisu odigrali a hteli bi, gde tačno tu ima mesta da neke osrednje i solidne indie igre uzimaju redovno garantovan profit? Industrija mislim da ni ne može efektivno da se suoči sa ovim, jer je 3 decenije pratila samo jako brzo širenje baze igrača, valjda misleći da će da ide tako do kraja veka
 
Juce sam posle dvosatnog cekanja da se serveri upale najzad uspeo da upadnem u Destiny 2 The Final Shape.

Posle par misija kampanja je bas super, lagano promovise koriscenje nove Prismatic klase koja miksuje class mogucnosti svih od ranije dostupnih klasa, a gameplay u misijama se cesto fokusira na nove gameplay sisteme [gylps i light/dark clensing] tako da jednostavno ubijanje protivnika nije dovoljno da se misija nastavi. Prica je fokusirana na centralnu ekipu serijala [Ikora/Zavala/Clyde] i pripremu za finalni napad na Witness-a, all very epic.

D2 is back, jedva cekam da nastavim kampanju danas.
 
deluje mi kao da su malo izmenili da ipak vuce na arkadu a ne na fotorealisticnost kao sto su u prvim klipovima prikazivali
 
Back
Top Bottom