• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Reaction score
9,261
Dobre su impresije sto se tice napucavanja i coop zajebancija... osim sto je juce na launchu bilo matchmaking problema i ponekih crashova. Oni koji su sami napravili party igrali sa prijateljima su imali najmanje problema.

Na Steamu je juce score otisao sa 50% na danasnjih 71%. I dalje je #1 top seller na Steamu.

Kao i u kecu, friendly fire i fizika mogu da dovedu do ludih situacija, plus tu su i orbital dropovi.

SteamWolf

Omae wa mou shindeiru!
Reaction score
1,122
čovek bar kupi ono što ga zanima, ne čeka mart ili da izađe nova verzija pa njoj da padne cena

Snake1989

Well-known member
Reaction score
1,301
Kakva je situacija danas sa GTA IV? Jel radi bez stuttera, DXVK skinuti ili ne? Kakva je to igra i dan danas, po meni stilski i graficki mnogo ispred GTA V.
Vidim da je na Steamu Complete Edition 5.99e, greota ne posedovati ovo

Last edited:

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,153
Sa dxvk radi odlično (odigrao sam opet prošle godine), mada nisam uspeo da podesim da radi dobro sa dlcovima (mada i bez toga patchovana verzija radi prihvatljivo).
Obavezno koristi teleport posle pogibije, nedostatak checkpointa je najveća mana igre.

TwiSteR

Well-known member
Reaction score
2,428
Kakva je situacija danas sa GTA IV? Jel radi bez stuttera, DXVK skinuti ili ne? Kakva je to igra i dan danas, po meni stilski i graficki mnogo ispred GTA V.
Vidim da je na Steamu Complete Edition 5.99e, greota ne posedovati ovo
Ovaj ćuber je izgleda znao šta te interesuje, pa je bukvalno juče upload-ovao video koji daje odgovor na to pitanje. ;)

Top Bottom