• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Gaming related videos thread

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,633
Reaction score
7,917
Points
553


Iako me uzhasno iritira glas ovog lika, volim povremeno da odgledam kada pricha o igrama koje volim.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,633
Reaction score
7,917
Points
553
Prvo sam prešao Opouzing Fors pa me motivisao da završim Half Life
Nije ti bilo bedak shto imash manje raznovrsno oruzhje u HL? :D
Sada kada bih morao da biram da li da igram HL, Opposing Force ili Blue Shift. Lako bih se opredelio za OP.
Podsetio me video sada na one mrachne tunele u kojima sam se poprilichno ukakao od straha kao klinac. Oni ogromni vanzemaljci nisu mnogo pomagali da se osetjam sigurnije.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Ne ne Half Life zauvek, Force jeste primer ekstremno kvalitetne ekspanzije tad a Blue Shift sam počeo ofc ali valjda mi više bio Overkill nisam ga završio
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Iako kraći od onog prethodnog klipa koji je radio ginis kanal, meni dosta kvalitetniji razgovor sa likom...

 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Završili Mod ko bi da igra OG Deus Ex sa ženskim likom, iscimali se i za vojsove jbt, gomilu još detalja... Malo me vratio video u ovu genijalnost koju baš dugo dugo nisam igrao...

 
Last edited:

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,265
Reaction score
6,449
Points
553
Skoro sam otkrio kanal, a slab sam uvek na nečiju novu viziju i viđenje VTM Bloodlines, dečko zapravo ovo dobro klepa. Ima prijatan glas, nema onod dosadnog mimovanja, i verovatno će vam predočiti neke stvari iz WOD rulebook-ova. Što bi se reklo znalac. Eh, da, kada pogledate klip, znate šta treba da radite, instalirate ovu bebicu ponovo i pređete je kao Nosferatu.

 
Top Bottom