• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.

Mr. Wolf

Well-known member
Messages
1,835
Reaction score
3,411
Points
333
1Tg8Mrd.jpg


art by @Spidey

Nova tema za novu godinu. Da nas filmovi ispostuju i budu bolji nego prethodne godine. Vec po dosadasnjim najavama obecava dosta.
 
Last edited:
Sto se A2 zarade tice, nece imati bas veliku zaradu u USA [cak nece nadmasiti ni Maverick-a], ali $2.5B worldwide je verovatno dostizno. Svakako ce biti #3 all time na kraju.

Rusija je sada MIA zbog njihove invazije, film nije ni pusten tamo. A1 je u rusiji zaradio 117M
Japan je jaaaako los sa A2, mozda im se ne svidja kritika na lov kitova. A1 je u japanu zaradio ~170M, sad su na sub 10M sa A2. Ako dodje do 30M bice cudo.
 
Vidim dodali i treći Ajmaks termin u Galeriji u 1 sat, što je najjače opet su sva tri uglavnom popunjeni po sredini 2, 3 dana unapred...
 
Jbg letos kad god sam išao u Ajmaks nije bilo nikoga apsolutno po 10 ljudi najviše, ovakvi filmovi su baš Retki da se ljudi nalože u ovoj meri
 
Ne, ovo je ona sto daje glas princezi u novom Super Mario filmu.

wocjov.gif
 
to ona sto izgleda ko mops zrikava ruzna
meni su mopsici bas slatki, iako moram priznati da jesu degenerisano ukrsteni, ko da si velikog pit bula zarobio u malo telo pekinezera ili nekog drugog malog psica...
 
sta znam bila je prilicno slatka ranije, pre nego sto je postala skoro anoreksicna, jbg.
 
The Menu - Drago mi je sto su tema snobovi koji ga zatezu na posebnu, elitnu vrstu restorana i sve vezano za iste, posto mi se prilicno kenja od njih, pa samo zbog toga film vec ima plus kod mene 😄. Lepo je i sto se ismevaju umisljeni kriticari hrane sa svojim proseravanjima, oni su mozda i najgori.
Medjutim, ovde nema niceg specijalnog i drugacijeg u odnosu na filmove slicnog tipa. Rekao bih i da se u poslednjoj trecini raspada, da je zavrsnica slaba. Ukupan utisak mi je okej, drzi paznju, dovoljno je zanimljiv, sa dobrom glumackom postavom na celu sa Fajnsom i Anjom.

Anji top stoji ova boja kose. Slatkis 🥰
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom