• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries PC Deathloop

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,789
Reaction score
4,625
Points
373
Koliko sam procitao FSR na PC-u stvara stutter, ne znam zasto.
Nope. Makar ne sa prvom turom igara koja je izasla.
Meni rece Shin Bojan danas da ima stutter kada upali FSR na 3070ci RTX. Cim ugasi FSR igra mu radi normalno bez stuttera.

Ti si napisao da FSR prouzrokuje stutter u ovoj igri, a DieHardman je protumacio kao da pricas za FSR u igrama generalno. :ROFLMAO:
Mada sam negde procitao da zapravo RivaTuner zeza.


Probao ja Avengerse pre mesec dana kada je bilo weekend free, sljaka FSR bez greske.
Iznenadio sam se sto je i na 1080p korisno. Primetno bolja (citaj dosta manje mutna) slika nego native 900p, a iste performanse.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,937
Reaction score
9,049
Points
553
Izgleda da Denuvo pravi sranje.

@Revan Verovatno je permutovao Shin danas je pisao na discordu da je rtss problem u Deathloopu, a veceras da je iskljucio FSR i da nema stuttera vise. :D


Many reviews blame Deathloop’s use of Denuvo, a popular anti-piracy tool, for these slowdowns. Denuvo often interferes with legitimately-purchased games while doing little to hamper pirates from playing cracked releases. This tech most recently affected Resident Evil Village, which ran like crap on PC until the anti-piracy measures were removed.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Pa da počnemo.
599758c8cd071adbf8792aeb40d5d8d9.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Odigrao 4 misije (ako se mogu tako nazvati) u Deathloop. Premali je uzorak za ocenu, ali ako se po jutru dan poznaje zali boze 30 dolara.Ne kapiram ni pricu sa kim se glavni junak juri, pominju se neki time loopovi. Ja jos nisam zaginuo nigde. Ocekujem da se u nastavku znacajno popravi gameplay i da se opravda ovako visoka ocena

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Jel to neki SF?
Jeste ali podnosljivo. Mali pre sam zaginuo pa mi se vreme premotalo. Imm pravo da 2x zaginem, treci out te vraca na pocetak misije totalno bez opreme , i da...nema nikakve mape u igri sto me dodatno nervira. Jebo me ker sto ne uze Spiderman Remaster

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,019
Reaction score
4,378
Points
373
Pređoh ovu fenomenalnu igru pre neki dan, sada vijam neka sporedna sranja.
Iako obožavam oba dishonoreda, ovo me uopšte nije privuklo kada je izašlo, ne znam zašto, ali mislio sam da je ovo uglavnom fokusirano na multuplejer.

Kako samo nisam bio u pravu. Srećom, igra je dostupna za dž na PSN extra, pa reko daj da probam.
Krenulo je malo klimavo, i dugo traje uvod, i treba malo vremena da igra klikne (par sati), ali kada klikne onda postaje do jaja. Recimo toliko mi je bila do jaja, da je ovo prva fps igra koju sam prešao na džojpedu :D

U tome su mi dosta pomogli malo glupavi protivnici, ali nema veze. Uglavnom sam pokušavao da igram stealth, kao dishonored.
Nivoi su fenomenalno dizajnirani, i skoro svaku misiju možeš da pređeš na nekoliko načina, što obožavam. Gejmplej je super fluidan, i baš je uživancija trčanje skakanje penjanje korišćenje slabova.
Priča je super, i što reče Boki, ima taj neki Lost vibe, celo ostvro podseća na neku Dharma initiative oglednu bazu, i postoji dosta sporednih stvari koje možete da pokupite na audio trakama ili onim spisima.

Glavni lik mi je isto odličan, i uživao sam u njegovoj komunikaciji sa Džulijanom (vidim da većini ljudi ovo smeta), pogotovo njihovim napušavanjima.

Sve u svemu spucao sam sigurno preko 30 sati u ovo, i još me nije smorila. Preporuka.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Mislim da cu bataliti igru jer drugi put mi crashuje kada mi je najbitnije! Skupim skoro 50 hiljada poena, ocistim celu mapu, nadjem tragove, resim taskove i igra blokira. Mislio sam da blokiraju samo hakovane konzole i piratske igre, a ovo legit gamepass gaming. Bas sam se razocarao jer mi propade kvalitetnih 2 sata igre.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Top Bottom