• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Boks

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
sta je smesno?
Smesno mi je (citaj drago) sto je ovaj napuvani Dzosua izgubio, ima jak marekting, britanci su to, a uopste ne zasluzuje toliki hype, imao je srece protiv Klicka i to je sve sto je uradio u karijeri, Fjuri ce ga pregaziti kao plitak potok, ako uopste Dzosua dogura do meca sa njim...
Slaba inace kondicija Dzosue, treso se na nogama jos protiv Klicka, ima jak udarac, ali to je sve, odbrana i brada slabi, kao i kondicija.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
pakjao se zvanicno penzionisao. vest je bila ocekivana, jer ga partija godinama priprema za predsednicke izbore 2022. ranije je potvrdio da ce biti kandidat. ne verujem da cemo videti jos neku ovakvu karijeru. hvala mu na svemu sto je prikazao.
 

Mephisto

Well-known member
Messages
66
Reaction score
177
Points
43
Tajson je u svom podcastu rekao da bi se rado borio sa nekim od ove braće Pol sa YT-a. Kaže da su tu velike pare u pitanju, tako da bi oni sigurno pristali da dobiju batine za desetine miliona... Iskreno, volio bih to da vidim, da ih Gvozdeni Majk ispalapuca na mrtvo ime, da im više ne pada na pamet da prave ove sprdnje od mečeva što su organizovali do sada. Kao neko ko je boksu posvetio 7 godina svog života, mišljenja sam da su oni bruka i sramota ovog sporta. Ako baš žele da budu neko i nešto u tom svijetu, neka krenu od nule i zarade borbu sa nekim od velikana...
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Do Gvozdenog Majka, mislio sam da pričaš o Fjuriju, tek bi ih on uneredio, ali neće oni prihvatiti te borbe... Mada prihvatio je stariji brat protiv Mejvedera i bilo nerešeno :D
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
Jedno je patuljak majveder a drugo trt napucani tajson
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
To jeste, ali mator je Tajson, pitanje je koliko može, ja sam očekivao da će dobiti onu borbu protiv Roy-a, kad ono ništa.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553


Lepo odradjeno, doduse dizu hajp, a jasno je da ce ga Fjuri ponovo odvaliti.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
Tajson je u svom podcastu rekao da bi se rado borio sa nekim od ove braće Pol sa YT-a. Kaže da su tu velike pare u pitanju, tako da bi oni sigurno pristali da dobiju batine za desetine miliona... Iskreno, volio bih to da vidim, da ih Gvozdeni Majk ispalapuca na mrtvo ime, da im više ne pada na pamet da prave ove sprdnje od mečeva što su organizovali do sada. Kao neko ko je boksu posvetio 7 godina svog života, mišljenja sam da su oni bruka i sramota ovog sporta. Ako baš žele da budu neko i nešto u tom svijetu, neka krenu od nule i zarade borbu sa nekim od velikana...

bruka i sramota su ljudi koji gledaju i PLACAJU za te cirkuse. oni su pametni zato sto na laksi nacin dolaze do velikog novca i rade nesto sto zele. zasto ne bi?
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
najbolja borba u seriji. ovo je bilo zanimljivo. fjuri zasluzeno ostaje sampion i konacno cemo imati neke druge meceve.
 

Ace

Well-known member
Messages
585
Reaction score
902
Points
203
Fjuri me nervirao jer je mogao da završi posao 4-5 rundi ranije. Taman uzdrma Vajldera, fali mu udarac-dva da ga nokautira i onda stane. Ali sve u svemu, od početka do kraja odlična borba.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
fury je bio traljav, wilder je bio mrtav posle seste runde...ali pokazao je ogromno srce, tehniku nikad nije ni imao, sve to sto su pricali pre meca, kako je drugaciji itd, nista, sve isto, samo sto je nabio masu pa se umorio jos brze.

imo dajem prednost futyu protiv bilo kog teskasa danas
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Au covece kakva borba... ne secam se da sam gledao bolju, napeta do zadnje sekunde...
Dosao je prespreman Wilder, bas se nashpanovao, neverovatno sta je sve izdrzao na nogama, dao je zivot za ovu borbu i postujem ga zbog svega toga.
Fjuri je izdominirao borbu generalno, ali Wilder je takav wild card, da su stvari vrlo lako mogle da se promene, dva puta na podu je bio Fjuri.
Mislim da je Fjuri napravio gresku kad je prvi put poslao na pod Wilder-a, trebao je ofanzivnije da krene i da vec tu zavrsi mec, ovako je rizikovao i potom je on dva puta zavrsio na podu i moglo je sve da se okrene.
Jako je opasan Wilder, taj udarac desnicom je neverovatan, ali samo to ima... samo to i sad ovu izdrzljivost jer je dosao neverovatno spreman...
Fjuri, kao sto se zna od ranije, skolovaniji boxer, tehnicki miljama bolji od Wildera, inteligentan, namazan, zna sve... jednostavno kad se sve to sabere, Wilder nije imao sanse, mada kroz celu karijeru Wildera izvlaci ta desnica, ali to je izgleda sada dovoljno samo za drugog najboljeg.

Krivo mi je sto cemo propustiti mec Fjuri protiv Dzosue, jer i to bi bila zanimljiva borba, ovako ce verovatno ici na Usyk-a.

Zapravo, Usyk mora na revans protiv Dzosue, tako da ja mislim da Fjuri nece u iole skorije vreme boxovati, taman, nek odmori.
 
Last edited:

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
wbc je juce odobrio da saul alvarez izazove ilungu makabua za titulu u kruzer kategoriji. svi su sokirani :D . to ce mu biti peta kategorija u kojoj se takmici. videcemo da li ce izgledati kao erol spens - majki garcija (majki izgubio 12-0 bez ikakve sanse da postane sampion u petoj kategoriji) ili kao mani pakjao - david diaz (verovatno najbolji pakjao ikad).
vajt je podneo tuzbu i nece izgleda biti izazivac tajsonu fjuriju. razocaran sam. nije neka konkurencija u teskoj kategoriji, ali vajt je najvise zasluzio borbu za titulu. doduse sam je kriv sto je odbio borbu sa dzosuom u aprilu 2019. umesto cega je ruiz dobio i iskoristio priliku. najvece su sanse za mec fjuri - dzo dzojs posto imaju istog promotera, englezi su i dzojs je sledeci borac koji najvise zasluzuje borbu za titulu (mada je on wbo #1, a fjuri ima wbc pojas). dzojs ima 36 godina, a wbo je trenutno poslednji u rotaciji (dzosua je protiv usika odradio wbo obavezu). sledeci je wba (apsolutni haos posto na priliku cekaju istovremeno fres okuendo, mahmud sar, trevor brajan i danijel duboa), pa ibf (hrgovic trazi protivnika za eliminacionu borbu), a racuna se i na ujedinjenje svih pojaseva. dzojs bi verovatno morao da ceka jos najmanje 2 godine na priliku, a sa 38-39 godina ionako ne bi vise bio atraktivan izazivac.

ovog vikenda bice neke dobre borbe. najbolja na papiru je terens kroford - son porter.
 
Top Bottom