• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Boks

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
kostim jeste bio tezak, ali sam je odabrao da ga nosi. kaze da je fjuri imao ovo u rukavicama
KnuLItD.jpg
. kaze da je fjuri imao neadekvatne poluprazne rukavice. kaze da ga je jedini sposoban covek u njegovom timu (mark breland, jedan od najuspesnijih amatera svih vremena 110-1 i osvajac zlatne medaljena olimpijskim igrama) otrovao preko vode. kaze da je isti taj covek prekinuo mec da bi mu naskodio, a ne zato sto je krvario iz uha i dobio ulubljenu lobanju tokom tog meca. svi drugi su krivi samo on nije. ne postoji mogucnost da je drugi covek bio bolji te noci (iako je promenio trenera pred taj mec i boksovao drugacijim, NAJAVLJENIM stilom) i zasluzeno pobedio. retard je ranije odbio 100 miliona dolara za 2 ili 3 meca na dazn platformi koji ukljucuju 2 protiv dzosue. mrzim takve slepce i sto oni imaju mnogo novih prilika, nagradjeni su i za njih je culo vise ljudi.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
sto se mene tice wlder je lagodno izgubio i prvi mec....uvek je bio shit i samo pokazue kakvo je stanje teske kategorije kad je on u nekom vrhu.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
ja ovo ni ne racunam u sport i naravno ne najavljujem i ne pratim. uskoro imaju nesto slicno cavez stariji i mladji. cavez mladji je debil, ali makar aktivan bokser. bilo je ovakvih dogadjaja i ranije, ali je mnogo veca paznja bila posvecena pravim bokserima i mecevima za titule. sad ima oko 80 sampiona sveta, a retko ko zna da navede 80 boksera haha. najveci problem je sto publika prati zvezde, a zvezde su sada retke (postoje svega 3) zbog kukavickog nacina vodjenja karijera.
naoja inoue, jedan od trojice najboljih boksera danas uz alvareza i kroforda, boksuje sutra. uporedite koliko se o tome pise u odnosu na ove penzionere i nebitne likove. to vam je kao kad bi se u nba vise pratilo sta rade pipen i vejd nego jokic i kari npr.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
uz to trt vitor, cirkus se nastavlja ali su barem mogli da puste mec da ide a ne da ga prekinu cim se ukazala prilika
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,514
Reaction score
6,897
Points
453
bolje što su prekinuli nego da je išao holifild u bolnicu posle...
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
sta je smesno? odlicno je sto usik nije pokraden u engleskoj. ovo je najveca pobeda u boksu ove godine (posto je gonzales pokraden protiv estrade, a kastanjo dobio samo nereseno protiv carla, dok je pakjao previse star i neaktivan da bih to dodelio ugasu). izuzetno je simpatican i dobar covek, a i dobar borac. jedan mi je od omiljenih u poslednjih 10 godina. ima odlicnu karijeru nevezano za sve sto se do kraja nje dogodi. dzosua mi je bio dobar za gledanje do meca sa parkerom. od tada su mu svi mecevi bili dosadni osim ovih koje je izgubio. sada ce revans doneti usiku jos vise love, koju on i zasluzuje. uz pobedu tada, voleo bih da se oprosti protiv fjurija.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
meni ovo deluje namesteno da bi bilo revansa, joshua je izgledao katastrofa od samog pocetka, 80% udaraca slabo, arm punches,...nikakav osecaj urgentnosti, nikakav osecaj da zeli da zavrsi usyka.
 
Top Bottom