• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Xseries PC Forza Horizon 5

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
@jovcov
Osramotio si Co-founder badge.

Hoće li se ostali Co-founderi distancirati od ovog poteza?
Ja sam u klubu za ispravno korishtjenje rechi "dajhardovanje". Osam postova je izmedju ta dva identichna posta, to nije dajhardovanje, po meni. Ko je zvanichni SL leksikolog? Potrebna je pomotj.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,098
Reaction score
4,407
Points
473
Ja prestao da igram. Jednostavno meni je ova igra dosadna. FH4 vol 2. Moze da se odigra 3- 4 trke ali posle toga mi je dosadno

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Možemo sutra da se okupimo da przimo zajedno, ima nas dosta.

Sent from my J9110 using Tapatalk
 

Snake1989

Well-known member
Messages
883
Reaction score
1,388
Points
153
Jel ima nade da ce u skorije vreme izbaciti Forzu Motorsport 8, takoreci pravu Forzu? Ovaj Horizon arkadni fazon gde proleces kroz zidove, stubove, znakove, ograde kao kroz stiropor me ne vuce da igram.. igrao sam cetvorku i ono haos na sve strane, sadrzaja, trka te ovih te onih.. blato , sneg koji nemaju nikakav uticaj na upravljivost.. reko fuck off bataljujem...
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373
Jel ima nade da ce u skorije vreme izbaciti Forzu Motorsport 8, takoreci pravu Forzu? Ovaj Horizon arkadni fazon gde proleces kroz zidove, stubove, znakove, ograde kao kroz stiropor me ne vuce da igram.. igrao sam cetvorku i ono haos na sve strane, sadrzaja, trka te ovih te onih.. blato , sneg koji nemaju nikakav uticaj na upravljivost.. reko fuck off bataljujem...
bas imaju uticaj vremenske promene i trava i kamencici i pesak(mozda ima jos ali ne znam napamet).....ostalo si upravu ali ja bas uzivam u tome :D
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
440
Reaction score
723
Points
203
Krenuo i ja sa Forzom pre nekoliko dana, mislim da sam otprilike presao pola i u par navrata sam ispao nubara. Jbga, prva Forzina igra. Vec sam presao sve u vezi Road Racing, dobar deo sitnica isto odradio i trebaju mi bolja kola za speed trap i slicine stvari, Dirt me nije nesto kupio u pocetku dok na ostalo nisam bas obratio paznju. Tako sam birao ''Expeditions''. Koliko sam stvari ispreskakao, mogao sam bolju strategiju da sklopim. Igram na Expert tezini. Veoma bogat i raznovrstan sadrzaj sve u svemu. Iako nije delovalo tako u pocetku, jedva cekam cim mi se ukaze slobodno vreme da nastavim da igram. Nisam imao neko vreme taj osecaj. Definitivno bih vise uzivao u igri da imam volan, tastatura mi je postala mucenje i ne mogu puno bolje od ovoga sto sada pruzam. Malo su mi ovako i retardirane kontrole van wasd, pa mi se desi da udjem prebrzo u krivinu. Ko da mi to olaksava posao sto su tu q i e, a sto ne mogu da upotrebim drugu ruku.:LOL:

Mislio sam da ce cringe na osnovu intra da se prosiri na ostatak igre i drago mi je sto sam se tu prevario. Par puta sam hteo da se ubijem zato sto nisam mogao da prekinem audio. Pustite me na miru.🤣

Presao bih cetvorku kroz godinu dana u ovo vreme.
 

TwiSteR

PCMR
Messages
1,348
Reaction score
2,533
Points
253
Jel ima nade da ce u skorije vreme izbaciti Forzu Motorsport 8, takoreci pravu Forzu? Ovaj Horizon arkadni fazon gde proleces kroz zidove, stubove, znakove, ograde kao kroz stiropor me ne vuce da igram.. igrao sam cetvorku i ono haos na sve strane, sadrzaja, trka te ovih te onih.. blato , sneg koji nemaju nikakav uticaj na upravljivost.. reko fuck off bataljujem...
Samo simulacije tj. "Real Driving Simulator"-i, samo realno. 😄💪 Ovakve realnosti u FH definitivno nema. 😆

 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373
obično je jedan ovakav dlc i jedan normalniji, ali bi bio fazon da drugi o5 bude lego
ja sam se zakleo da vise zbog ovakvih expanzija necu preorder horizon igru sa expanzijama..po meni ovo nema smisla em sto je glupo i vise zezanje nego prava igra i voznja em sto je vec bilo u ne znam kom delu tacno.haha nadam se da nece biti lego opet :D nego neka krstena expanzija
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Pošto sam aktivirao gamepass za dolar zbog kornjača, rešio sam da za ova dva meseca izigram ove Microsoft ekskluzive koliko mogu.

Imam vrlo jak love/hate relationship sa ovom igrom. Posle jednog dana igranja, već sam se spremao da uradim uninstall. Fizika mi se generalno ne sviđa, staze su bezveze, AI loš (ne u smislu da je glup ili nekompetitivan), i na sve to da dodam da ne volim open world vožnje, ali... Primetio sam da imam neka gift vozila, između ostalih i par modela u S klasi. Tu su se malo promenile stvari, jer su brzi automobili mnogo zabavniji za vožnju. Oni "story" eventi su mi isto simpatični, tako da ću verovatno to da kompletiram, što znači da mi je igra dovoljno dobra da uradim bar toliko.
Verovatno ću pisati nešto više kad završim, ali mnoge od mana igre bih mogao da podvedem kao nešto što prosto nije za mene, a ne kao pokazatelj kvaliteta igre, jer vidi se da su se dosta potrudili da sve ovo naprave.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373

2nd Forza Horizon 5 Expansion is Arriving Early 2023


we’re also hard at work on the second expansion of Forza Horizon 5”, one of the game designers said during the livestream. “You can expect to see it in early 2023. We'll have more to share after we enter the new year."

 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Igrao sam Forza Horizon napaljeno prethodnih par dana. Nisam igrao ni jednu vozhnju sigurnih 5 godina, pa mi je FH5 odlichno legla.

Igra izgleda odlichno, pogotovo sa RT - vishe puta mi se desilo da blenem u haubu i divim se kako su kvalitetno odradjeni odsjaji. Milina je voziti kroz shumarke preko blata i bara, a takodje je kul osetjaj pichiti po asfaltu. Shto se mene tiche, osetjaj brzine je kvalitetno odradjen u igri. Muzika je hit and miss, ima stvari koje volim da chujem, ali ima i par zbog kojih se momentalno menja stanica.

Shto se tiche automobila, meni se chini da ih ima mnogo. Primetio sam i neke proizvodjache za koje nisam znao da postoje do igranja FH5. Ima automobila koji su 60+ godina stari, kao i modernih koje poseduje tipa troje ljudi na planeti.

Sve u svemu, FH5 mi je odlichna arkadna trkachka igra i uveren sam da tju joj se dugo vratjati.
Nemam mnogo screenova jer ne stizhem od vozikanja :3

zhope.jpg
 
Top Bottom