• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS4 Bloodborne

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
u2h73Ag.png


Developer: FromSoftware
Datum izlaska: 24.03.2015.
Žanr: Akcioni RPG​

Hunt your nightmares as you search for answers in the ancient city of Yharnam, now cursed with a strange endemic illness spreading through the streets like wildfire. Danger, death and madness lurk around every corner of this dark and horrific world, and you must discover its darkest secrets in order to survive.



Experience the nightmare of the hunters who once guarded Byrgenwerth’s deepest, darkest secrets and uncover the mystery behind Yharnam’s sinister past in The Old Hunters expansion DLC for Bloodborne™. Journey to a world where hunters from the past are trapped forever, find multiple new outfits and weapons to add to your hunter arsenal, and explore brand new stages full of dangers, rewards, and deadly beasts to hunt.





Remek delo Hidetake Miyazakija i nezvanično najbolja igra protekle generacije. Većina ovde ga je već odigrala, tako da se sada nadamo da će igra u nekom trenutku dobiti 60fps remaster, ali i diskutujemo ponovne prelaske :)
 
Last edited:

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Ja iskreno ne znam da li cu ovo ikad više igrati. Možda ako naučim da koristim kontroler u međuvremenu. Jako mi je frustrirajuce bilo da igram sat vremena i ne pomerim se uopšte od početne lokacije. Gledao sam kako ljudi igraju i kad gledaš izgleda lako, al u praksi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,818
Reaction score
4,034
Points
433
i treba sa se ne pomeris iz pocetne zone par sati kao pocetnik. ja sam zbog ove igre imao tahikardije nedelju-dve. mnogo sam bio los na pocetku i mrzeo sam je. ali me je citav setting vukao da probam opet i opet. i samo odjednom klikne i onda ne mozes da stanes
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Ja iskreno ne znam da li cu ovo ikad više igrati. Možda ako naučim da koristim kontroler u međuvremenu. Jako mi je frustrirajuce bilo da igram sat vremena i ne pomerim se uopšte od početne lokacije. Gledao sam kako ljudi igraju i kad gledaš izgleda lako, al u praksi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Meni svi govore kako jako dobro igram Souls igre, pa sam se i ja 2 sata maltretirao u početnoj oblasti. Na početku treba da budeš uporan i da vežbaš strpljenje jer je to najbitnija stvar u ovakvim igrama. Ne zaleći se i gledaj šta rade protivnici i sve možeš da pređeš.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,818
Reaction score
4,034
Points
433
na primer, meni je prvi i najgori zid bio "hodnik" sa dva ona ogromna koji imaju cekice umesto ruku. i odlucio sam da ih ponavljam dok nisam naucio parry. posle toga te spici hajp i nema nazad. samo meljes. poslednje oblasti su boza kada se izvezbas u prvih nekoliko
 

fluffy

Well-known member
Patron
Messages
267
Reaction score
686
Points
203
meni se jos igra BB, a obrno sam ga opet pre par meseci

voleo bih da probam jos par specova i exploitova, kao i 0 death run
cisto sumnjam da cu izdrzati da ne pipam BB dok ne nabavim 60fps BB:)
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Zero death zvuči dobro. Mislim da bih uspeo to da izvedem pošto su oba bossa koja mi prave probleme, Paarl i Ebrietas, opcioni :D
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,818
Reaction score
4,034
Points
433
uh, to ne smem ni da pomislim, mene cleric beast, moj najtezi boss ubije nebrojeno puta. cak i kad bih nju preskocio, sacekao bi me lepo Father Gascoine
 

rale

dilentantn
Co-founder
Messages
234
Reaction score
1,086
Points
253
clerica sam ubio iz prve, cak je zena bila pored mene

"e vidi, zeno, kada je boss velicine kuce, pridji i tuci ga po nogama", trcao mu oko nogu i sasekao ga bez problema...

zato mi je tata gaskojn jebao i dalje od majke, cak iako sam provalio muzicku kutiju... ali niko kao ono paukoliko djubre u onoj katedrali na dnu starog grada, e ono me dralo danima...
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,818
Reaction score
4,034
Points
433
rom the vacuous spider? jeste jeben a bezazlen majku mu xD
 

rale

dilentantn
Co-founder
Messages
234
Reaction score
1,086
Points
253
ma ne on, za njega samo treba strpljenja... evo proguglah, "blood-starved beast", onaj sto truje nemilosrdno :D
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,818
Reaction score
4,034
Points
433
ok, ona nije teska kada imas zgrusanu krv sa sobom. bacis, odvuces joj paznju i udaras kao lud
 

Bojan

Well-known member
Messages
1,121
Reaction score
2,305
Points
353
Nikako da najave 60fps verziju, ne mogu vise ovo da igram na ps4 (doduse, vise ni nemam konzolu).
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Kul mi je kod BB-a što svakoga muče različiti bossovi. Mene Blood-Starved Beast u tri prelaska nikada nije ubio (mada me je jednom ubio u Chalice dungeonu jer je uradio neki insta-kill grab napad koji nikada ranije video), ali sam se sa Paarlom užasno maltretirao dok Tajm kaže da nije puno težak :D
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,936
Reaction score
9,049
Points
553
Mene je u Chalice dungeonu useravao onaj zapaljeni pas kojeg moras da ubijes a da ne primis nijedan udarac valjda taj Chalice smanji HP na tipa 3-4%. Problem najveci je bilo njegovo autisticno kretanje bez ikakvog smisla nikad ne znas sta ce mentol da uradi :D
 
Top Bottom