• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PS4 The Last of Us 2

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,834
Reaction score
9,689
Points
453
GBZnw2MXcAAkw_H


7iHUsZJ.gif
 

Bojan

Well-known member
Messages
1,139
Reaction score
2,342
Points
353
U moru nepotrebnih recenzija, naleteo sam na jednu koju je vredelo procitati:

Ne slazem se sa nekim delovima, jer sam slican osecaj imao jos dok sam igrao igru (za razliku od coveka koji je ovo pisao koji je veliki fan igre), tako da mi je interesantno kako je opcioni mod kod njega izazvao slicnu reakciju.
Procitao sam danas zanimljivu teoriju da je bas to jedan od razloga sto je Kojima u igre krenuo da ubacuje sve vise i vise apsurdnih stvari.

Direktor remastera Matthew Gallant je pricao o tome u intervjuu:
 
Last edited:

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Kaže Druckmann da im sledeća igra nije TLOU 3. Ali da otprilike ima koncept, pretpostavljam da će napraviti jednog dana.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,834
Reaction score
9,689
Points
453
Pogledao sam dokumentarac, dobar je.

Po meni nije bas potvrdio da rade na necemu drugome. Intervju je iz aprila 2023. godine a tada su radili na TLOU MP igri. Sada je ona otkazana, a nije poznato na cemu zaista rade. Kada su otkazali MP igru [pre mesec i po dana] rekli su da rade na novoj singleplayer igri.

Mozda je TLOU3 koncept u medjuvremenu bio izdetaljisan, i krenuli su da rade na tome. Saznacemo kada neko iz ND-a potvrdi.

Heh, mozda ce najzad napraviti nesto slicno Bloodborne-u, kao sto su imali ideju u ranim TLOU2 danima. :D
 

RaidenSakai

Well-known member
Messages
167
Reaction score
355
Points
123
Kaže Druckmann da im sledeća igra nije TLOU 3. Ali da otprilike ima koncept, pretpostavljam da će napraviti jednog dana.

Ne znam kolko da mu verujem za to. Ja imam osecaj da je TLOU 3 uveliku u post production fazi. Samo mozda cekaju da izadje druga sezona serije pa da nadovezu treci deo to jest skupe jos vise fanova i marketing za treci naslov. Znam da ce ga nazalost biti, al voleo bih kad nebi vise ikad pipnuli Uncharted sobzirom da se cetvrti deo savrseno zavrsio.

E sad sta je bila ta njihova scifi space igra koju hintuju stalno ko zna, mozda kad su videli da ni Starfield ne moze nalozi ljude, mozda odustali od ideje :D
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,834
Reaction score
9,689
Points
453
Nikad nisu zaista hintovali space igru, samo su ubacili collectible stripove u TLOU da prikazu kako je mala Ellie bila zainteresovana za stari svet.

Sva pomama oko savage starlight-a dolazi od strane fanova.
 
Top Bottom