• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Tokyo Joshi Pro Wrestling (TJPW)

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Vreme je za TJPW Tokyo Joshi 2021 Autumn ~ Kacho Getsuro ~ odrzhan 15. septembra 2021.

Ovaj put tju stvarno biti kratak >:3
Na pochetku Sayuri Namba pozdravlja sve na japanskom, ali onda se okretje ka kameri i pozdravlja Wrestle Universe gledaoce, prvo na japanskom, a onda nam i na engleskom zheli dobro jutro ili dobro veche :3 Nakon toga ide klasichna spika o pravilima kao shto su noshenje maski i ostalo vezano za sigurnost.

UUG pevaju Upper Chop, a onda show pochinje!

Prvi mech
Arisu Endo, Nodoka Tenma i Yuki Kamifuku VS Yuka Sakazaki, Haruna Neko i Suzume

Svidja mi se kako Yuki Kamifuku pleshe uz Yukinu pesmu, a Yuki smetaju svetla dok ulazi u ring, pa cheka da ih iskljuche. :3

Zabavan mech. Nejasno mi je zashto Yuka bully-uje Nodoku toliko, ali uspela je da je rasplache. Zbunjeno je gledala u nju, ali onda se nasmejala. Arisu je uletela, ali Yuka se zlobno nasmejala, a onda je udarila shakom u lice i Arisu, pa se uhvatila za glavu. Kamiyu je ushla tretja i pokushala na prevaru da bocne Yuku u ochi, a onda je pevala njenu pesmu i pokushala opet da je ubode, ali Yuka se odbranila i pozvala svoje partnerke da je shutaju. Yuka je onda pevushila svoju pesmu u Kamiyuino lice :ROFLMAO:

Haruna Neko se kvalitetno borila protiv Kamiyu, plus ju je vodila preko konopca, ali Arisu i Nodoka su morale biti bezobrazne pa su tresle konopac dok Haruna nije pala.
Nodoka i Kamiyu su takodje bile komedija kada su pokushale u isto vreme da shutnu Harunu, ali Kamiyu ima duplo duzhe noge od Nodoke 🤭

Suzume je bila super, plus je odlichno prodala Dropkick od Kamiyu... prosula se kao da ju je kamion pokupio. Takodje je uradila Diving Crossbody s kojim je ranije povredila Maki, ali Kamiyu je proshla neozledjeno. Kamiyu je odradila prelep Brainbuster <3

Arisu i Yuka su se kvalitetno borile, uz pomotj Nodoke i Harune, Arisu je chak uspela da se izvuche iz jednog Miracle Merry-go-Round. Potajno sam se nadao da tje da pobedi, ali Yuka je dizhe u Tea Time a onda u Miracle Merry-go-Round i pobedjuje. Lep mech za pochetak, Yuka mi je uvek smeshna, ali ovde je imala genijalne momente. Kamiyu, Suzume i Arisu su bile odlichne, shteta shto Neko nije imala vishe prilika da se pokazhe.

00.jpg11.jpg


Drugi mech
Hyper Misao VS Kaya Toribami

Ovo sam prizheljkivao da vidim! Meni omiljena Hyper Misao protiv druge maskirane cure.
Ne moram ni pisati da Hyper Misao trazhi mikrofon i zheli svoj velikoj deci dobro veche. Drago mi je videti da se trudi da aktivira Kayu. Ovo je prvi put da chujem Kayu kako izgovara vishe od par rechi. Misao joj, ako sam dobro razumeo zove da bude heroj kao i ona i daje joj plasht da nosi, a zatim je poziva da pozira kao heroj, a onda to koristi da je napadne. Eh Kaya, imash ti josh mnogo da uchish. Ponavljam, lepo je videti da je Kaya manje stidljiva, kao i chuti njen glas.

Vidi se da je Kaya nauchila barem neshto, jer kada joj Hyper Misao pruzhi ruku kasnije u toku mecha, Kaya je shuta. Kasnije Hyper Misao koristi plasht koji je Kaya vezala oko vrata kako bi je davila, a onda Kaya iznervirano skida plash i baca ga na pod. Vidim ja da tje Kaya ubrzo da dospe u sam vrh cura koje najvishe gotivim. Nadam se samo da netje izgubiti stomachitj :3

Na kraju Hyper Misao radi I am a Hero, pinuje Kayu i pobedjuje. Na kraju joj daje plasht koji je dala na pochetku, ali joj ga onda oduzima:ROFLMAO: Nikad se nemoj promeniti Hyper Misao <3

22.jpg33.jpg

Tretji mech
Yuki Aino i Raku VS Hikari Noa i Nao Kakuta

Raku je, kao i uvek, simpatichna za gledati. Hikari Noa je pokushala da prekine Oyasumi Express chak dva puta, ali Yuki Aino je uspela da je sprechi. Raku je medena kada radi to :3

Nisam veliki ljubitelj Kakute Nao, iako cenim shto se ochigledno trudi i ima talenta, ali jednostavno mi neshto fali kod nje da bih uzhivao gledajutji je. Slichno osetjam i ka Yuki Aino, ochigledno je jaka i ima dara za ono shto radi, ali nisam njen ljubitelj.

Hikari i Nao su u jednom trenutku imali momenat kada su se okrenule jedna protiv druge i bilo je smeshno gledati ih kako iznervirano lupaju shljage jedna drugoj. Yuki Aino je posle kvalitetno treskala Hikari o pod, ali su se Noa i Hikari setile da su partnerke, pa su je zajedno prebijale.

Na kraju Yuki dizhe Hikari u UBV i prosipa je po podu, pinuje je i pobedjuje! Yuki izaziva Hikari za International Princess Champion titulu, a Hikari prihvata. Yuki se poklanja Hikari, a onda joj Nao pruzha ruku, ispaljuje je i odlazi van.

44.jpg55.jpg


Chetvrti mech
Mizuki i Pom VS NEO Biishiki-gun (Sakisama i Mei Saint-Michel)

Mizuki i Pom su preslatke zajedno. Mei je takodje slatka dok se vrti oko Mizuki i podizhe joj suknju. Mizuki skichi na nju da prekine, a Mei joj odgovara skichanjem i shtipkanjem obraza. Mei i Sakisama su radile svoj kombo sa plesanjem, ali Mizuki je uspela da ih izbegne, a onda je zaplesala zajedno sa Sakisamom i skochila na Mei.

Pom je imala kvalitetnih momenata sa Mei. Smejao sam se gledajutji kako Mizuki pleshe u pozadini dok Pom radi Denden Drum na Mei. Komedija je bilo i gledati kako Pom prodaje batine koje prima od Sakisame dok Mei odvlachi pazhnju sudiji. Pom je shutirala Mei u cevanice i Dropkick-ovala ju je bez obzira shto je dobila tacnu u grudi.

Mizuki je nastavila da batina Mei, ali delovala je uplasheno kada je Sakisama u pitanju. U jednom trenutku sudija je dobio tacnom o glavu. Yuka Sakazaki se trudila da probudi sudiju, ali joj to nije polazilo za rukom, shto su Neo Biishiki-gun iskoristile kako bi batinale Mizuki.

U toku mecha je bilo ochigledno da postoji nekakav animozitet izmetju Yuke i Sakisame, jer Sakisama je povremeno pretetji gledala u Yuku dok je prebijala Mizuki. Sakisama je izbacila Mizuki van ringa, a onda je izashla kako bi se unela Yuki u lice. Mizuki je uspela da taguje Pom, a Pom je i ovaj put uspevala koliko-toliko da se bori protiv Sakisame. Sakisama stavlja Pom u Gogoplatu. Pom se opire dugo, chak i Mizuki uskache da joj pomogne, ali Mei dochekuje Mizuki tacnom o glavu, a Pom se predaje. Sakisama pobedjuje za svoj tim!

Sakisama se potom obratja Mizuki i govori joj "Zeko, zhelim da pricham s tobom. Davno sam te videla i sada si mnogo lepsha nego ranije. Pridruzhi nam se i unapredi svoju lepotu umesto da si u timu sa tom laprdavom, niskom curom (Yukom). Mizuki joj glasno odgovara NE, a Sakisama na to tvrdi da je Mizuki napravila najvetju greshku u zhivotu. Mizuki joj govori da nema nishta lepo u vezi nje, osim pojasa koji nosi. Yuka se ubacuje i govori da Sakisama unosi nered i da tje joj oduzeti Tag Team pojaseve. Mei se ubacuje i govori kako su Yuka i Mizuki nepristojne i sebichne, a Sakisama dodaje da tje MagiRabi tim (Yuka i Mizuki) da nauche bitnu lekciju nakon shto dobiju batine. Sakisama izaziva Yuku i Mizuki da pokushaju da oduzmu Princess Tag Team Champion titulu na Wrestle Princess II!

AWWWWW YISSSSS! MagiRabi VS Neo Biishiki-gun za samo tri nedelje!

66.jpg77.jpg


Peti mech
Maki Itoh, Moka Miyamoto i Shoko Nakajima VS Miu Watanabe, Yuki Arai i Miyu Yamashita

Miyu i Maki se bore prve, fin uvod u mech, a takodje i lep uvod u ono shto tjemo gledati na Wrestle Princess II. Yuki Arai uspeva donekle da se izbori sa Shoko, ali jednostavno nema dovoljno iskustva. Shoko taguje Moku (verovatno da bi urlikala njeno ime), a Yuki taguje Miu. Miu silovito prosipa Moku po podu, a Shoko naravno urla "MOKA" svakih par sekundi. Jako bih voleo da znam u chemu je rech, jer mi je presmeshno.

Ubrzo i Yuki Arai dobija priliku da bije Moku, ali ne dovoljno dugo jer batine nastavlja da deli Miyu Yamashita. Naon shto je Miyu zavrshila, Miu upada umesto nje i nastavlja da lomi Moku. Moka je u ringu skoro 5 minuta i za to vreme se sve tri cure redjaju na njoj, a Shoko ne prestaje da urla "MOKA" svakih par sekundi. Bukvalno prestane da bude smeshno, a onda ponovo postane smeshno. Shoko je neumorna :ROFLMAO:

Moka uspeva nekako da se izbori sa Miu, a onda taguje Maki, ali sada Shoko urla "ITOH" svakih par sekundi. Jebo sebe, ali nije normalna devojka. Ne prestajem da se smejem, vishe mi nije smeshno vetj je jednostavno postalo bizarno. Maki kvalitetno batina Yuki Arai, iako je Yuki imala par lepih momenata. No, ubrzo Shoko upada umesto Maki, a tada, na zhalost, nema nikoga da urliche imena. Shoko se ne zadrzhava mnogo u ringu vetj taguje Moku 🤭

Moka i Shoko se smenjuju u batinanju Yuki. Moka joj radi lep Rashomon, a Yuki Arai dokazuje da je idol jer UVEK zna gde su kamere i da bi trebalo da gleda u njih. Neverovatno mi je koliko joj dobro to ide, nisam video da neka druga TJPW cura poseduje toliko dobro razvijen taj skill.

Yuki uspeva da taguje Miyu, a Miyu bije Moku, sve do trena kad Moka popizdi i prospe Miyu na pod. Shoko nastavlja ono shto je Moka zapochela, ali nema s Miyu zajebancije. Brzo Miyu staje na noge i okretje situaciju u svoju korist. Plakao sam od smeha kada Miyu prodaje Makin DDT - slozhila je facu kao da je prosula zube po stepenicama.

Borba izmedju Miu i Shoko mi je najbolja, pogotovo jer su obe cure jake i sposobne da kvalitetno unakaze protivnika. Ponadao sam se da je gotovo kada je Shoko uradila Northern Light Suplex Hold, jer mech vetj dugo traje, ali ne... Miu uspeva da se podigne.

Yuki Arai radi po prvi put, ako ne greshim, Full Nelson Slam! Odlichno ga je izvela na Moki. Yuki Arai me svakim mechom sve vishe iznenadjuje. Nadam se da joj netje dosaditi kechanje jer veoma brzo napreduje. Nije dugo chekala da se vrati nakon odlezhanog Kovida, a nije dugo chekala ni da pokazhe da ume da nauchi nove poteze. Josh jednom, Yuki Arai je kaznila Moku sa odlichno izvedenim Full Nelson Slam. Moram dodati da mi deluje kao da se Yuki Arai super zabavlja kada je u ringu <3

Nakon toga su u ringu Miu i Maki. Maki stavlja Miu u Boston Crab, ali Miu se izvlachi i prosipa Maki po podu kao da joj je sakrila sve tegove. Miu taguje Miyu, a Miyu nastavlja demoliranje Maki. Miyu pinuje Maki, ali ostatak Makinog tima upada da joj pomogne. Uprkos tome Miyu radi lep Wheelbarrow German Suplex, a onda shuta Maki u glavu. Miyu pokushava Crash Rabbit Heat, ali Maki to izbegava. Shta god da Miyu pokusha, Maki to uspe da izbegne, na kraju Maki stavlja Miyu u Itoh Punish.. i onda zvoni zvono za kraj mecha... JE BO TE. DVADESET MINUTA sam gledao ovo da bi na kraju bilo neresheno. <_< Zhivote... nepravdo.

Na kraju se Maki i Miyu odmeravaju. Obe cure kupe mikrofon, ali Maki govori da nema nishta da kazhe Miyu i odlazi. Yuki Arai i Miyu razmenjuju rechi. Miyu govori da joj je drago da je vidi, a Yuki odgovara da je bila prisutna na proshlom showu. Miyu joj govori "da, znam to, naravno da znam to". :ROFLMAO: Miu dodaje da je ona bila u timu sa Yuki Arai pre samo par dana. Yuki Arai se zahvaljuje Miyu i Miu jer je nauchila mnogo u njih u ovom mechu.

Miyu Yamashita se zahvaljuje svima na gledanju, a onda se sve tri cure poklanjaju pa poziraju za kamere.

88.jpg99.jpg


Hvala vam na chitanju, vidimo se uskoro! :3
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Vreme je za TJPW Tokyo Joshi 2021 Autumn ~ Kacho Getsuro ~ odrzhan 20. septembra 2021.

Pokushatju i ovo da nabijem u jedan post kao i proshli show, ali tju pokushati i manje da pishem, jer igra mi se Bioshock. Videtjemo da li tju uspeti.

Nakon shto je Sayuri Namba isprichala svoje, a UUG su otpevale Maketakunai, show mozhe da pochne!

Prvi mech
Arisu Endo VS Mizuki

Arisu je veoma dobra za pochetnika. Svidja mi se kako je Mizuki morala prljavo da se bori u pochetku kako bi se izvukla iz Arisinih zahvata, a bilo je kul videti nisku Arisu kako preskache vishu Mizuki.
Gotovo ceo mech nakon pochetka, Mizuki je bila dominantna. Arisu je imala momente kada uspe da izbegne Mizukine napade, ali nije joj to mnogo pomoglo.

Mizuki je odradila lep Diving Crossbody koji je poklopio Arisu, a Arisu je uspela da podigne Mizuki i tresne je o pod pre no shto ju je zalepila za pod s dva Dropkicka, a onda ju je poklopila u glavu sa Knee Drop. No, sve to nije bilo dovoljno da pobedi Mizuki.

Moram primetiti da je, sluchajno ili ne, Arisu chesto bila okrenuta guzicom ka kameri.
Arisu je uspela lep Camel Clutch, a posle toga Knee Drop kojim je nabila Mizukin vrat na konopac, a onda je zavrshila kombo sa Missile Dropkick, ali sve to nije bilo dovoljno za pobedu. Mizuki je uradila malko nespretan Cutie Special i uspela da zadrzhi Arisu dovoljno dugo za pobedu.

00.jpg11.jpg


Drugi mech
Kaya Toribami VS Miu Watanabe VS Nodoka Tenma

Na pochetku Nodoka odluchuje da izadje iz ringa i cheka da se Kaya i Miu poshibaju. Imale su super razmenu Kaya i Miu, ponavljam, vidi se da Kaya vredno vezhba, a i ja bih vala kada bih znao da moram protiv Miu da se borim.

Nodoka ubrzo upada kako bi napala osakatjenu Kayu, ali Miu joj ne dozvoljava da pobedi. Nodoka dobar deo mecha provodi merkajutji situaciju sa strane, uletavshi u boj samo kada smatra da mozhe da izvuche nekakvu korist.
Nakon shto je Miu izbachena iz ringa, Nodoka kvalitetno demolira Kayu i bacaka je po ringu, ali Kaya se ne predaje.
Miu se vratja u ring taman kada Kaya uspeva da povredi Nodoku, ali Miu izbacuje povredjenu Kayu i fokusira se na Nodoku.

Nodoka je pokushala da pinuje Kayu, ali Miu je uhvatila Kayu za noge i odradila Giant Swing, nakon kojeg je Nodoka skochila ponovo da pinuje Kayu. Sretja pa Miyu nije dozvolila da ta pricha prodje. Kaya je imala super momenat kada je iskoristila Miuina ledja kao odskochnu dasku i pljusnula Nodoku stopalom u glavu. Odlichno je izgledalo.

Kaya je odradila Springboard Senton, ali Miu ju je podigla u Canadian Backbreaker, a potom je odradila Laserbeam i onda, za kraj, Tear Drop. Miu pinuje Kayu i pobedjuje!

22.jpg33.jpg

E_4IXJ6VgAckr2m.png


Tretji mech
Hyper Misao VS Pom Harajuku

Odlichno! Dve cure koje su mi u top tri su u jednom mechu :3
U ovom mechu su posebna pravila, kapiram da nije teshko pogoditi ko ih je smislio, pogotovo kada se zna da je naziv pravila Moon Prism Power Make-Up 2-Count Falls Rules. Chak ni lik koji povremeno prevodi TJPW nije imao pojma o chemu se radi. No, ja sam primetio da su na tri tjoshka nalepljene nekakve kutije sa prekidachima, ali nisam siguran chemu sluzhe.

Hyper Misao je odmah na pochetku pritisla jedno od dugmadi i nekakva muzika je krenula, a onda je Pom pritisla drugo dugme i muzika je prestala. OK, malko mi je jasnije shta se deshava, ali josh uvek ne kapiram skroz u chemu je fora.

Na pochetku je Pom uspevala da se izbori sa Hyper Misao, chak je uspela i da je shutne u cevanicu i drzhi joj glavu izmedju butina, ali Hyper Misao se izvukla i uspela je da pritisne dugme. Dok je pichila muzika, Hyper Misao je tukla Pom, ali nishta se posebno nije dogodilo za to vreme. Svidelo mi se shto je Pom uspela da odradi Laforet Harajuku, ali nije izgledalo dobro koliko bi moglo.

Na zhalost, ceo mech je bio ispod proseka, pogotovo jer je Pom delovala smotanije nego inache. Na kraju je Hyper Misao pinovala Pom i uspela da pobedi.

44.jpg55.jpg


Chetvrti mech
Maki Itoh VS Moka Miyamoto

Iznenadilo me shto je u samom startu Moka delovala dominantnije, ali to nije dugo trajalo. Maki Itoh je imala momente kurchenja, a Moka je to iskoristila kako bi je povredila. Na zhalost, nije joj mnogo pomoglo s obzirom da je Maki iskusnija.

Moka je pokushala da pobegne dok je Maki stajala iznad nje i pitala ko je najsladji na svetu, ali Maki ju je povukla natrag za kosu i nastavila po svome. Moka je uspela par puta da podigne Maki i tresne je o pod, mislim da joj je to poshlo za rukom barem tri puta.

Maki je fino prodavala mnoge Mokine poteze, ali isto tako je Moka kvalitetno prodavala Makine udarce glavom, kao i sve ostalo. Svidelo mi se gledati Maki kako pati dok je Moka drzhi u Rashomonu, ali Maki je onda stavila Moku u Boston Crab, a Moka nije znala shta da uradi pa se predala.

66.jpg77.jpg

88.jpg



Nastavak u sledetjem postu.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Peti mech
Hikari Noa i Suzume VS Haruna Neko i Yuki Aino

S obzirom da tjemo za 3 nedelje gledati Hikari Noa VS Yuki Aino za International Princess Champion pojas, nije loshe da vidimo kako se snalaze u tag team mechevima.

Naravno, Noa i Yuki su prve u ringu i nemilosrdno se shaketaju od samog starta, ali to nije trajalo dugo, pa ih menjaju Suzume i Haruna.

Suzume uspeva da se izbori s Neko, a onda taguje Hikari kako bi joj pomogla. Obe cure Dropkick-ju Neko, a onda Hikari nastavlja da je batina. Komedija mi je gledati Suzume kako je vesela kada druge cure dobijaju batine. Suzume ubrzo menja Hikari i nastavlja da Dropkick-uje Harunu. Haruna uspeva da dodje sebi i taguje Yuki kako bi odmorila. Yuki demolira Suzume i pushta natrag Harunu koja sheta preko konopca a potom grebe Suzumino lice.

Konachno su u ringu Hikari i Yuki, a Hikari radi jedan, dva, tri, chetri Dropkicka za redom, a onda prebacuje Yuki preko ramena i radi peti Dropkick. Hikari pokushava Missile Dropkick, ali Yuki uspeshno izbegava i taguje Harunu koja uletje i shaketa Hikari. Haruna se ne zadrzhava dugo u ringu vetj taguje Yuki. Yuki uspeva da uhvati Hikari u Full Nelson of Love and Fire, ali Suzume upada u ring kako bi pomogla Hikari.

Haruna izbacuje Suzume, a Yuki nastavlja da dominira Hikari neko vreme. Hikari Noa uspeva da kontrira udarcem nogom u Yukino lice, ali onda upada odmorna Haruna da nastavi da batina Hikari. U jednom trenutku su sve chetiri cure u ringu i kvalitetno se shibaju, ali na kraju ostaju Haruna i Hikari. No, Hikari Noa uspeva da shutne Harunu Neko u lice, a onda joj radi Blizzard Suplex i pobedjuje.

00.jpg11.jpg
22.jpg33.jpg


Shesti mech
Yuka Sakazaki, Shoko Nakajima i Yuki Kamifuku VS Miyu Yamashita, Raku i Kakuta Nao

Raki, Miyu i Kakuta pruzhaju ruke curama, ali Yuka, Yuki i Shoko odbijaju to, ali zato napadaju na kvarno s ledja. Miyu ostaje sama u ringu protiv tri cure, ali Shoko i Yuka pomazhu Kamiyu da se izbori s Miyu. Primetjujem da je Yuka radila na ramenima, sada josh vishe mozhe da zauzima kurchevite poze.

Kamiyuy pokushava da nabode Miyu prstima u ochi, ali Miyu se brani. Yuka i Shoko upadaju kako bi pomogle, ali, ahhahahahaha, samo ispadaju blesave i zavrshavaju na podu. Raku im prilazi i peva uspavanku, ali u isto vreme uspeva da uspava i svoj tim. Na glas sam se smejao dok gledam Raku kako skapirava da je svih pet cura zaspalo, pa mora da shamara one iz svog tima.
No, Oyasumi Express se radi, ali naravno da ne prolazi :3

Raki i Kamiyu su u ringu, a Kamiyu bocka Raku prstima u ochi i taguje Yuku. Yuka upada i takodje bode Raku prstima u ochi, a onda pokushava da je uspeva na isti nachin na koji ona to radi, ali svi se smeju Yukinom umetju pevanja, pa ona iznervirano odlazi van ringa i taguje Shoko.

Shoko batina Raku, a onda je baca u tjoshak gde je Kamiyu pritiska stopalom a Yuka joj neshto shaputje na ushi. Yuka je poprilichno bezobrazna danas. Ne znam zbog chega se toliko trudi da ismeva Raku, ali eto, to je shto je.

Kamiyu i Miyu su sada u ringu, a Miyu bez mnogo problema batina Kamiyu i demolira je nogama. U jednom trenutku Kamiyu uspeva da bocne Miyu prstima u ochi, a onda taguje Yuku koja radi booooolestan Missile Dropkick, demolira ostale cure, a onda izbegava Miyu pre no shto je shutne u glavu i odradi Tea Time. TO SE CHEKALO, da Yuka odradi predrkan kombo u kojem sve izgleda odlichno.

Miyu uspeva da dodje sebi i napada Yuku, ali Yuka taguje Shoko. Shoko upada sa Frankensteiner, a nakon toga josh jedan, a zatim radi 619. Miyu uspeva da se izbori sa Shoko, a onda upada Kakuta Nao. Shoko bezhi od nje i taguje Kamiyu, a Kamiyu shalje Nao na pod finim udarcima u nogom u glavu. Kamiyu pokushava Brainbuster, ali to ne prolazi, pa mora da se zadovolji Dropkickom. Kakuta i Kamiyu se smenjuju u pokushajima da pinuju jedna drugu, ali u tome ih sprechavaju cure iz suprotnih timova.

Ubrzo u ring upadaju Shoko i Miyu da pomognu, a zatim Yuka i Raku. Slatko je bilo gledati Raku kako demolira Yuku i izbacuje je iz ringa, ali pre toga je Yuka na brzinu samlela Miyu - usrao sam se kada sam video kako ju je unakazila sa nekakvim Blizzard Suplexom, ako se ne varam.

Na kraju u ringu ostaju Kakuta Nao i Yuka Kamifuku, Kakuta radi veoma lep Shidenkai (Backpack Stunner), pinuje Yuki i pobedjuje!

44.jpg55.jpg
66.jpg77.jpg
88.jpg99.jpg


Nakon mecheva su ishli intervjui sa pojedinim curama. Prvo je pala spika sa Hikari Noa i Yuki Aino.
Hikari je rekla da se poslednji put borila protiv Yuki Aino pre dve godine. Drago joj je shto su uspele da kikuju esove jedna drugoj danas, plus smatra da tje Wrestle Princess II da bude veoma zabavan show. Hikari Noa se nada da tje Yuki da se zabavi koliko i ona. Hikari takodje kazhe da je bilo lakshe biti u timu sa Suzume nego sa zlom Kakuta Nao (videti mech iz proshlog posta). Pitali su Hikari shta misli o Aino, pa je rekla da ima duha ali da je takodje dobra tehnichki. Za malo je uspela da je dobije danas, shto je uplashilo Hikari, ali Hikari kazhe da mora da se osveti za poraz od pre dve godine, kao i da zadrzhi International Princess Champion pojas.

Aino je rekla da se josh vishe nalozhila na Wrestle Princess II nakon danashnjeg mecha, kao i da je uspela bolje da upozna Hikari i skapira na koji nachin se bori. Aino je rekla da tje se potruditi da je josh bolje upozna dok ne dodju do Wrestle Princess II. Pitali su Aino na shta tje posebno obratiti pazhnju, pa je Aino rekla da ju je u danashnjem showu, kao i proshlo, zaustavila sa Thrust Kickom, pa tje obratiti pazhnju na to sledetji put.


A sada, intervju s curama iz poslednjeg mecha.
Raku je rekla da joj je drago shto je bila u main eventu sa svojim senpai-jima, kao i da joj je bio cilj da da sve od sebe kako ne bi izgubile. Rekla je da su njeni senpaiji sve bolji i bolji i da je danas primila fine batine, ali da tje nastaviti da radi vredno. Na kraju joj je drago shto je Nao uspela da pobedi za tim.
Miyu je rekla da je Raku sve jacha i jacha, kao i Yuka, Shoko i Kamiyu, ali Nao je uspela da pobedi Kamiyu od koje je izgubila International Princess titulu.
Nao kazhe da joj je drago shto joj je Miyu chestitala na pobedi nakon mecha. Nao takodje kazhe da je uvek bila najslabija karika, te joj je zbog toga josh vishe drago shto je danas uspela da se dokazhe. Nao takodje spominje borbu koja tje se odrazhati na Wrestle Princess II. Rekla je da je smirena i da merka situaciju. Rekla je da se nikad nije borila protiv jedne od cura koja tje joj biti protivnik (vishe o tome pishem sutra), pa da je zbog toga malko uplashena.

Shoko je rekla da im nije bio najbolji dan, a Yuka je dodala da su barem Kamiyuini udarci bili jako. Shoko govori da su bile blizu i da joj je bilo zabavno ponovo biti u ringu sa MiraClian partnerom (Yukom). Yuka spominje kako tje se boriti protiv Neo Biishiki-Gun, koji su joj oduzeli Tag Team titulu kada je bila sa Shoko, kao i kada je bila sa Mizuki. Yuka nastavlja da ima mnogo toga da im pokazhe.
Kamiyu je rekla da je Nao bila prejaka za nju danas, kao i da je spustila gard jer je imala veoma jake partnere. Osvrnula se na svoju partnerku u Wrestle Princess II i onda dodala da tje na WP2 istutji prosechnu curu koja radi u kancelariji i dete koje je skoro nauchilo kako da se shminka. :ROFLMAO: Kamiyu nemilosrdna sa prozivkama.


To je sve za danas, hvala na chitanju!
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
O ovom mechu sam pisao na pochetku ove strane, a sada se mozhe overiti za free na YT:
Arisu Endo, Nodoka Tenma i Yuki Kamifuku VS Yuka Sakazaki, Haruna Neko i Suzume



Yukino smejanje na 01:27 :ROFLMAO:
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Vreme je za TJPW Tokyo Joshi 2021 Autumn ~ Kacho Getsuro ~ odrzhan 23. septembra 2021.
Ovo je poslednji show pre Wrestle Princess II!

Sayuri Namba pozdravlja sve oko ringa, a onda pozdravlja sve koji gledaju preko Wrestle Universe. Poziva svakoga da vezhbaju tapshanje kao da je ona neko za koga misle da je veoma kul ili veoma sladak, a onda dodaje da oni shto gledaju od kutje obavezno moraju da tapshu. OK, Sayuri!

Mirai Maiumi se pojavljuje da kazhe da nije mogla da se kecha u poslednjih mesec dana zbog povrede vrata, ali sada je dobro i pojavitje se na Wrestle Princess II! Sayuri dodaje da tje se card promeniti, ali o tome tju pisati u posebnom postu kada budem pisao o Wrestle Princess II (verovatno za vikend).

Ulaze UUG cure i predstavljaju se, a onda pitaju svakoga da li se osetjaju dobro. Obozhavam videti Miu kako se unosi u kameru, deluje kao da bi me pojela ako joj pukne film.
Show mozhe da pochne!

Prvi mech
Yuki Kamifuku VS Kaya Toribami

Svim srcem uz Kayu!
Lepo je videti cure kako se rukuju pre mecha bez da pokushaju nekakvu glupost. Chain wrestling na pochetku je interesantan. Yuki pokushava da bocne Kayu dok je drzhi izmedju butina, ali Kaya se snalazi. Kaya uspeva da se prebacuje oko Yuki, a ona je pozdravlja tapshanjem, a onda joj prilazi uz prichu i ubada je prstima u ochi.

Kamiyu dominira gotovo ceo mech iako Kaya ponekad uspeva da iznenadi. Bilo je par smotanih momenata koji nisu najbolje izgledali chak ni na kamerama, ali poshto je Kaya u pitanju, spreman sam da gledam kroz prste.

Kaya je uspela da se izvuche iz Octopus Hold kao i iz pokushaja Kamiyu da odradi Brainbuster. Kaya takodje uspeva da vezhe par napada, ali Kamiyu konachno uspeva da odradi Brainbuster a onda i Fameasser iz kojeg se Kaya ne dizhe. Yuki Kamifuku je pobednik! L O L Yuki radi Kayinu pozu na kraju :3

00.jpg11.jpg


Drugi mech
Haruna Neko VS Hyper Misao VS Raku

Slatko mi je kako Haruna Neko dotrchi do Sayuri i shaputje joj neshto :3
Hyper Misao uzima mikrofon i pozdravlja svu veliku decu. Govori kako je Wrestle Princess II blizu. Hyper Misao hotje da se hajpuje za WP2. Govori kako je ona kraljica 3-way mecheva i da tje da pobedi danas kako bi stvorila momentum za WP2.

Raku istrchava iz ringa na pochetku mecha, a zatim odlazi iz sale. Haruna Neko i Hyper Misao se nadmetju prve, a onda i Haruna Neko istrchava iz ringa. Hyper Misao se vrti zbunjeno po ringu i izaziva sudiju da se bore, a sudija na prvi pogled prihvata, ali onda je tera od sebe i objashnjava kako fanovi ne zhele to, a zatim joj govori da potrazhi ostale cure.

Haruna Neko i Raku se vratjaju sa jebenom vretjom :ROFLMAO: Ahahahah, pa da, naravno da ubacuju Hyper Misao u vretju a onda joj rade Oyasumi Express, samo shto Neko odgurava Raku od sebe kada je vreme da pinuju Hyper Misao. Hyper Misao koristi to kako bi izashla iz vretje, a potom napada obe cure i baca vretju van ringa.

Raku napada Nekoin rep, ali Hyper Misao je tu da napadne Raku, a Haruna Neko koristi to da napadne Hyper Misao. Raku spaja shake od Harune i Misao, a Haruna se penje na konopac. U jednom trenutku je loshe stala na konopac, ali uspela je da padne bez da se povredi.

Hyper Misao i Raku provode odredjeno vreme same u ringu, a onda Haruna smenjuje Raku u prebijanju Hyper Misao. Bio je momenat kada je Hyper Misao pokushala da pinuje u isto vreme obe protivnice, a ja sam primetio da Raku ima veoma fine guzove >:3

Na kraju Raku uspeva da reverse-uje Nekoin napad i uspeva da je pinuje i pobedi! Izgleda da je Raku sad kraljica 3-way mecheva. :3

22.jpg33.jpg


Tretji mech
Maki Itoh i Yuki Aino VS Moka Miyamoto i Nao Kakuta

Maki Itoh tje na WP2 da se bori za Princess of Princess Champion titulu, Yuki Aino za International Princess Champion titulu, a sada su u istom timu.
Maki Itoh upada pevajutji i uspeva da uvuche Yuki u plesanje i pevanje. Sve vishe i vishe mi se dopada kako Maki pleshe, pogotovo kada njishe kukovima.

Iako nisam velik ljubitelj Yuki Aino kao ni Kakute Nao, bilo je zamiljivo gledati ih u pochetku mecha. Chain wrestling je izgledao skroz kvalitetno. Moka je zamenila Nao i veoma dobro uspevala da se izbori sa Yuki, barem prvih par sekundi, a onda je sve krenulo po zlu. Yuki je uspela da preokrene situaciju u svoju korist, a onda je tagovala Maki koja je bila poprilichno nemilosrdna prema Moli. Ne znam u chemu je fora, ali i Nao Kakuta je povremeno govorila "Moka", nije urlala kao Shoko, ali se moglo chuti.

Maki je tagovala Yuki, pa se zlostavljanje Moke nastavilo. Moka konachno uspeva da se izbori sa Yuki i baca je na pod, a potom taguje Nao. Nao je mnogo uspeshnija protiv Yuki i uspeva da je prosipa po podu, a zatim je davi i lomi joj zglobove. Nao uspeva da tresne Yuki nogom u glavu, ali pinovanje nakon toga ne prolazi. Nije mi se dopalo kako je Yuki blokirala/izbegla jedan potez, moglo je lepshe da izgleda. No, Yuki hvata Nao u Full Nelson, ali Nao se izvlachi, na shta Yuki odgovara udarcima ramenom.

Yuki radi Side Suplex pre no shto taguje Maki u ring, a Maki glavom udara Nao u glavu. Maki pokushava DDT iz zaleta, ali Nao uspeshno izbegava napad i taguje Moku. Cure rade kombo na Maki, a Moka pokushava da taguje Maki, ali to ne prolazi. Moka stavlja Maki u Rashomon i delovalo je kao da se Maki netje izvutji, chak je i Yuki pokushala da upadne u ring, ali Maki uspeva da digne Moku i razbije je o pod.

Maki je stavila Moku u Itoh Punish, ali Nao je uspela da izbavi Moku. No, drugi put nema koga da pomogne Moki dok je Maki drzhi u Itoh Punish, pa Moka mora da tap out-uje. Maki Itoh pobedjuje!

44.jpg55.jpg


Chetvrti mech
Hikari Noa i Miyu Yamashita VS Pom Harajuku i Nodoka Tenma

Miyu i Nodoka su cure koje tje da brane svoje titule na Wrestle Princess II. Miyu brani Princess of Princess Champion titulu, a Hikari brani International Princess Champion titulu.

Miyu i Nodoka su prve u ringu, shto je prava feshta za ljubitelje velikih guzica. Miyu uspeva da se izbori sa Nodokom i uspostavi dominaciju, a onda taguje Hikari koja Dropkick-uje Nodoku i zavrtje joj ruke i nogu, ali se ne zadrzhava dugo u ringu vetj taguje Miyu.

Nodoka uspeva da se izbori sa Miyu i taguje Pom, a Pom uletje uz Laforet Harajuku koji Miyu odlichno prodaje. AHAHAHAHA, jaoj, obozhavam Pom <3 popela se na tjoshak i kada je Miyu doshla da je baci dole, uspela je da uhvati Miyu u Denden Drum. Na zhalost, Miyu uspeva da se izbori sa Pom i taguje Hikari koja odmah radi Rolling Cradle, a zatim Dropkick-uje Pom dva puta. Hikari taguje Miyu, a Miyu demolira Pom nogama i stavlja je u Face Lock, a kada Pom uspe da se iskobelja, Miyu taguje Hikari.

Pom uspeva da preokrene situaciju u svoju korist shutom u cevanicu. Pom taguje Nodoku koja uspeva da se izbori sa Hikari, ali Hikari je onda hvata u Dropkick spam. Hikari pokushava da natera Nodoku da se preda, ali Nodoka dolazi k sebi i hvata Nou koja pokushava da skochi na nju, pa joj radi Samoan Drop. Hikari uspeva da dodje do Miyu i taguje je, a Miyu shutira Nodoku dva puta, ali Nodoka uspeva da joj uhvati nogu pri tretjem pokushaju. Cure razmenjuju udarce laktovima, a Miyu uspeva da bude nadmotjnija. No, Nodoka je baca preko sebe i taguje Pom koja kvalitetno bije Miyu, a onda joj radi Leg Drop. Pom zavrtje Miyuino koleno, ali Miyu je zbacuje sa sebe .

U jednom trenutku su sve chetiri cure u ringu, ali ta situacija ne traje dugo. Miyu pokushava Attitude Adjustment, ali Pom se izvlachi. Drugi pokushaj sprechava Nodoka. Pom radi Pom De Justice na Miyu, ali je Hikari sprechava Dropkickom. Svideo mi se momenat kada Miyu i Hikari u isto vreme shutaju Nodoku u glavu. Pom se zaletje na Miyu, ali Miyu je dochekuje sa Skull Kick. Pom pada ko pokoshena, Miyu je pinuje i pobedjuje!

66.jpg77.jpg


Peti mech
Magical Sugar Rabbits (Mizuki i Yuka Sakazaki) i Shoko Nakajima VS Arisu Endo, Miu Watanabe i Suzume

AHAHAHAHAHAHAH, nisu ni utrchale u ring, a Mei je presretna jer su Arisu i Suzume uspele da odrade L O V E prstima kao shto to Mei uvek radi. :3 Lik na mikseti je neshto zasrao pa se Miyuina pesma chula preko Miunine pesme, Miuina zbunjena reakcija je bila odlichna. Suzume gotivim dugo, ali pochinjem da gotivim Arisu sve vishe i vishe. PReslatke su bile sve tri cure dok su ulazile, chak i demon Miu.

Sayuri Namba je malko zeznula Shokoin ulaz, ali dobro, deshava se :ROFLMAO: Simpatichna je bila Shoko onako blago iznervirana. Za njom upadaju Magical Sugar Rabbits uz njihovu "Do You Trust Me?" pesmu. I one su medene dok upadaju, a Sayuri blago kasni sa urlikanjem Yukinog imena, pa Yuka upire prstom u nju i smeje se. Arisu, Mizuki i Miu bi da se rukuju, ali Yuka im je, ne znam zashto, previshe strashna. Mizuki upire prstom u nju i cichi "strashna si" 🤭

No, Yuka i Miu su prve u ringu, ochekujem da chujem Shoko kako urliche "YUKA" konstantno, ali nishta od toga. Yuka napada noge od Miu, ali Miu ima odgovor na sve shto Yuka radi. Lep pochetak s chain wrestlingom. Suzume i Shoko su sledetje i tu Shoko pokazuje da njeno iskustvo vredi mnogo. Shoko pushta Arisu da udje umesto Suzume, a umesto Shoko ulazi Mizuki. Mizuki pokushava da prevari Arisu, ali Arisu nije od juche i uspeva da sprechi Mizuki da je povredi... barem za trenutak. Arisu i Mizuki su super bile, pogotovo u momentima kada Arisu uspe da nadjacha Mizuki.

No, Mizuki taguje Shoko, a Yuka na kvarno shutira Arisu. Shoko kvalitetno povredjuje Arisu, a onda taguje Yuku. Yuka baca Arisu na pod, a onda je podizhe josh jednom, a nakon toga josh jednom. Arisu uspeva da iskochi iz Yukinog pina, ali ne uspeva da stigne do svojeg tjoshka. No Arisu pokazuje da nije slaba i uspeva da nadmudri Yuku, ali ne uspeva da nastavi da je povredjuje dalje. Arisu uspeva nekako da se iskobelja i povredjuje Yuku, a onda taguje Suzume.

Suzume daje sve od sebe da se izbori sa Yukom, shto joj polazi za rukom, barem neko vreme. Yuka dizhe Suzume za Tea Time, ali Suzume joj bezhi i penje se na tretji konopac i radi Diving Crossbody. Yuka se prosipa po podu i Suzume je taguje, ali nishta od pobede. Suzume josh jednom uspeva da se izvuche iz Tea Time, ali Yuka je nabija u tjoshak i shuta u glavu, a onda je baca pred Mizuki koja radi Missile Dropkick. Suzume uspeva da se izbori sa Mizuki, a onda taguje Miu.

Miu bez mnogo muke prebija Mizuki, ali ne uspeva da pobedi. Miu pokushava Giant Swing, ali Mizuki reverse-uje u pin. No, nishta od pobede. Mizuki i Miu pokushavaju da pinuju jedna drugu, ali ni jedna ne uspeva da zadrzhi drugu tri sekunde. Mizuki se zaletje i Dropkick-uje Miu, ali takodje taguje Shoko za kombo. Miu uspeva da se izvuche iz komboa, a onda podizhe obe cure i radi Double Body Slam!

Poshto dupli Body Slam nije dovoljan, Miu nameshta kosu, a onda je VREME za DOUBLE GIANT SWING! Mislim da do sada NIKO nije to uradio. Jedna je MIU! Izgledalo je odlichno dok Miu vrti Shoko i Mizuki oko sebe u isto vreme. Miu da radja i da brani!

Arisu je u ringu sa Shoko i ne dozvoljava joj da uradi mnogo, ali tu su Suzume i Miu da joj pomognu. Arisu uspeva da dodje sebi i napada Shoko, chak i radi kombo sa Suzume, ali Yuka upada da se izbori sa Suzume. No, Yuka ne prolazi dobro, pa Mizuki upada da reshi situaciju. Miu uspeva da uhvati Mizuki i prosipa je po podu, pa su ponovo Arisu i Shoko same u ringu.

Arisu radi Missile Dropkick, a onda hvata Shoko u Camel Clutch. Arisu pokushava da nabije kolenom Shoko s konopca, ali ne uspeva. Shoko promashuje 619, ali uspeva nekakav Frankensteiner, a onda uspeva i 619. Shoko dizhe Arisu i radi Northern Lights Suplex. Jedan, dva, tri! Shoko Nakajima pobedjuje!

88.jpg99.jpg


Mizuki, Shoko i Yuka uzimaju mikrofone. Yuka pita Shoko i Mizuki da li su radile double team i da li su je izostavili, a Mizuki odgovara da je Yuka bila s njima duhom. Shoko potvrdjuje da je ovo poslednji show pre WP2 i govori da je veoma sretna zbog ovog mecha.
Shoko govori kako je primetila neke devojke i zove ih da dodju i dodaje da bi svi trebalo da jedu proteine i da budu sretjni.

Sve cure su u ringu i Shoko spominje Riku koja nije tu, a Hyper Misao za to vreme grli vazduh i zamishlja da je to Rika (potvrdila je to jer je posle na Twitteru okachila sliku gde je nacrtala Riku u svom zagrljaju :3). Shoko takodje spominje Mariku koja nije prisutna, pa vetjina devojaka radi Marikinu pozu.

Zatim se cure smenjuju na mikrofonu i svaka govori par rechi.
Suzume: Ja kikujem esove.
Neko: Dajem sve od sebe.
Pom: Zabavljam se.
Kamiyu: Dovodim najjachu prijateljicu Asuku.
Misao: Vidimo se velika deco!
Nao: Uchinitju svakoga sretnim.
Arisu: Pobeditju sa svojim omiljenim partnerom.
Mahiro: Vratjam se i pobedjujem.
Kaya: Nova sam ali trudim se.
Miu: Zdravo Arai, da li gledash ovo?
Namba: Bitju smirena i bez straha.
Hikari: Ima da gorim Burning Venus.
Itoh: Ja sam najsladja na svetu i izgledatju najbolje u tom pojasu.
Mizuki i Yuka: MagiRabi tje da pobede Bi-Gun.
Miyu: Netju izgubiti!


To je sve za danas, pisatju o Wrestle Princess II kada se vratim kutji. Hvala na chitanju.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Shta je sutra? Sutra je WRESTLE PRINCESS II!

FBKAIaCVIAAvVJE.jpg

FBKAGa0VUAE9qL0.jpg

Proshle godine me prvi WP odushevio, bilo je super mecheva, kao i jedan koji mi je verovatno omiljen ili u samom vrhu.
Proshle godine je Mirai Maiumi imala kostim u kojem su joj se bolje videle grudi, Sena Shiori nije bila u penziji, a Mizuki je po prvi put odradila Whirling Candy - jedan od najimpresivnijih poteza u kechanju! Yuka Sakazaki i Mizuki su imale ODLICHAN mech koji i dalje volim da pogledam kada se uzhelim gledanja mecha koji sabija. Nakon tog mecha sam stavio Yuku na pozadinu, tj. scenu iz ulaska u ring s tog mecha. Josh uvek nisam promenio tu pozadinu :3

No, Wrestle Princess je proshao, vreme je za Wrestle Princess II!
Ovde mozhete videti card za WP2:




Takodje mozhete videti na slici ispod ako vam se ne da gledati video od dva minuta.

FBL0flRVcAc_5vi.jpg


S obzirom da se Mahiro Kiryu oporavila, ubachena je u tim sa Kayom Toribami i Harunom Neko, ali zato je u drugi tim dodata RAM KAICHOW! Ram je pochela s kechanjem kada je imala ispod 10 godina. Najiskusnija je od svih cura koje tje se boriti taj dan, osim Aje Kong. Ko voli metal cure mozhda zgotivi Ram Kaichow.

Rika Tatsumi se vratila posle duzheg odsustva! Zbog nje je mech Hyper Misao VS Nodoka Tenma sada 3-way mech u kojem im se pridruzhuje Rika Tatsumi. Bitje lepo gledati je ponovo u ringu posle duzheg odsustva.

Takodje vredi spomenuti da tje, ako se ne varam, chetiri cure imati nove/izmenjene kostime: Nodoka Tenma, Kakuta Nao, Shoko Nakajima i Hyper Misao! Delove novih kostima sam video, ali jedva chekam da ih vidim cele, pogotovo Hyper Misao jer se glasalo na njenom profilu za verzije kostima. Pobedila je verzija koja mi se manje dopada, ali ne bi joj bilo prvi put da ne slusha odluke vetjine.

Ako vas zanima vodich za WP2, imate ovaj video:




Za kraj tju napisati ko bih voleo da pobedi. Dakle, ne nagadjam ko hotje, vetj navijam :D
1 mech: Raku, Pom Harajuku i Ram Kaichow
2 mech: Hyper Misao
3. mech: Yuki Kamifuku i Asuka(Veny)
4. mech: Suzume i Arisu Endo (svestan sam da se to netje dogoditi).
5. mech: Moka i Aja (kapiram da tje zapravo Miu da podigne Aju sa Giant Swing, a da tje Yuki Arai da pinuje Moku).
6. mech: Hikari Noa (verovatno tje Yuki Aino pobediti).
7. mech: Magical Sugar Rabbits (bitju sretjan ko god da pobedi, jer mozhe biti veoma zanimljivo u budutjnosti ko god da pobedi).
8. mech: Miyu Yamashita (svestan sam da Maki Itoh pobedjuje).
 
Last edited:

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Zbog ovog mecha sam urlikao kao zhivotinja, a sada mozhe besplatno da se pogleda na netu (mech, ne urlikanje):



Yuka Sakazaki i Mizuki VS Sakisama i Misao
(na Wrestle Princess II pre par dana se dogodio isti mech, samo shto Misao vishe nije u NBG vetj je Mei). Odlichan mech, pogotovo trenutak kada Yuka povlachi Mizuki za ruku kako bi joj pomogla da dohvati konopac. Napaljeni likovi u publici koji urlaju MIZUKI, plus Misao koja radi Vanitas, jedan od najkul finishera imho.

n5nazwqk74t41.jpg

Ovde ga radi na Miu, ali i dalje jebachki izgleda.

No, da ne duzhim, vredi odgledati mech, iako su Yuka i Mizuki danas mnogo vishe uigrane zajedno.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Odgledao sam Wrestle Princess II live i moram retji da je vredelo! SEDAM od mojih osam zhelja, kada su rezultati mecheva u pitanju, se ispunilo. Neki od tih su me iznenadili, dok su drugi bili malchice ochigledni. Ono shto sam mislio da tje biti najochiglednije, na kraju nije bilo.

Sve u svemu, sada kada je proshlo neshto vremena i kada se sve sleglo, mogu da pishem o Wrestle Princess II odrzhanom devetog oktobra 2021. godine.

Show pochinje backstage intervjuima sa curama koje tje da se takmiche.

Prve su Shoko Nakajima i Riho. Prichaju o tome kako se znaju i imaju iskustva zajedno, ali spomenule su i jednu od protivnika, Suzume. Nakon njih dve Suzume i Arisu uskachu vesele i pune energije i prichaju malo o sebi i svom napretku.

00.jpg11.jpg


Nakon njih dolaze Kamiyu i Asuka/Veny. Prichaju kako su prijatelji, a onda Asuka dodaje da je pospana, kao i da joj je ovo prvi put da je u TJPW.

Nakon njih doletju Raku i Pom, a Ram Kaichow polako ushetava za njima. Komedija je kontrast izmedju sharene Pom i Ram Kaichow. Ram kazhe da je zabrinuta jer mora da stoji pored dve veoma razigrane cure.

22.jpg33.jpg


Sada gledamo mech izmedju Yuki Arai i Moke Miyamoto. To je prvi mech u kojem je Yuki Arai pobedila, a pisao sam o njemu pre par meseci. Nakon tog podsetjanja, u bekstejdzh uletju Miu Watanabe i Yuki Arai. Miu pricha o svom double Giant Swing, a Yuki Arai pricha o chinjenici da tje da se bori protiv Aje Kong.

Hikari Noa se pojavljuje u Jun Kasai majici i s njom prichaju o deathmatchu koji je imala pre koji mesec. Hikari pricha o mechevima koje je ranije imala sa Yuki Aino. Iako je gubila u tim mechevima, Hikari smatra da je sada jacha od Yuki Aino i da tje pobediti.
Pojavljuje se Yuki Aino i kazhe da je kompliment shto Hikari misli da je mech protiv nje tezhi od deathmatcha koji je imala. Ovo je prvi put da se Yuki Aino bori u bitnom mechu sama. Do sada je u bitnijim mechevima za titule uchestvovala samo sa sestrom Nodokom.

55.jpg66.jpg


Yuka Sakazaki i Mizuki doskakuju i smeju se, a onda Yuka govori kako je ona menadzher magije, a Mizuki kako je menadzher zecheva. Yuka pricha kako im, kad god su ona i Mizuki shampioni, Neo Biishiki-Gun oduzmu titulu. Yuka iz nekog razloga udara u rame lika koji je intervjuishe 😂, a onda Mizuki i Yuka prichaju o tome kako ne vole Mei. Mizuki kazhe kako je Mei glasna i naporna, kao i da je loshe dete. Cura koja ih intervjuishe govori kako je Sakisama rekla da su MagiRabi peasants bez poshtovanja, ali i da bi volela da doda Mizuki u svoju kolekciju. Yuka i Mizuki se krevelje na to.

Mizuki dodaje da je ona proshli put bila ta koja je izgubila od NBG i da joj je bedak zbog toga jer je izgubila za tim. Nakon toga Yuka i Mizuki urlaju zdravo svima, skakutju i unose se u kameru, a onda odlaze.

77.jpg


Sada gledamo mech izmedju Maki Itoh i Miyu Yamashita. Mislim da je u pitanju mech iz decembra 2016., njihov prvi mech. U tom mechu je Miyu Yamashita pobedila.
Nakon podsetjanja na taj mech gledamo intervju sa Maki Itoh. Maki kazhe da nije uspela da spava prethodnu notj. Pitaju je u vezi mecha koji smo gledali, a Maki Itoh odgovara da je bila sranje u tom mechu. Takodje kazhe da je nervozna, ali da tje se osetjati bolje kada pobedi.

Sada dolazi Miyu Yamashita sa Princess of Princess Champion pojasom preko ramena. Miyu kazhe da je obichno nervozna pred mecheve u kojima brani titulu, ali danas je uzbudjena. Miyu dodaje da jedva cheka da se bori protiv Maki. Miyu nastavlja da pricha o TJPW pochecima, a onda zavrshava s prichom o napretku.

88.jpg99.jpg


Kraj preshowa, u sledetjem postu pochinje show!
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Sayuri Namba pozdravlja sve okupljene, kao i one koji gledaju preko Wrestle Universe, a dodaje i "hello, I'm Sayuri Namba" :3 Jedini penal je shto u prenosu nije bio krupan kadar Sayuri tokom uvoda. Nakon vezhbanja tapshanja i objashnjavanja pravila, Sayuri Namba poziva UUG da ulete.

Miu, Raku i Hikari utrchavaju i pochinje Maketakunai. Raku je medena dok traje pesma, a Mei je komedija koliko je nasmejana, obozhavam taj njen ludachki osmeh. Hikari delom preko kurca pevushi i pleshe, a delom se iscima. Nakon Maketakunai cure se predstavljaju. Hikari nam govori da voli deathmatch, Raku nam govori koji voz je voz dana, a Miu govori da je mishitjava i voli idole.

Miu pita "josh? josh? JOOOOOSH?", a publika to pozdravlja aplauzom. Dobijamo Upper Kick bis :3 Nakon shto su nas pochastile sa dve pesme, UUG nam javljaju da show mozhe da pochne!

00.jpg11.jpg

22.jpg


Prvi mech
Pom Harajuku, Raku i Ram Kaichow VS Kaya Toribami, Mahiro Kiryu i Haruna Neko

Kaya, Haruna i Mahiro upadaju prve u ring, a onda se pojavljuje Ram! Ubrzo dotrchavaju Pom i Raku do Ram i prave srce oko nje, a ona im se pridruzhuje sa cute pozom :3 Ako Ram ikada bude u TJPW, chemu se nadam, imatje najbolje dupe u promociji. Guzice u stranu, mech pochinje s Raku i Mahiro u ringu. Ram sve vreme viche na Raku da povredi Mahiro 😂

Pom i Neko su sledetje u ringu. Pom ne cheka kako bi shutnula Neko u cevanicu, a Neko joj odgovara na to grebanjem ledja, a zatim ochiju. Neko se penje na konopac, a zatim skache s njega i grebe Pomine ochi josh jednom. Pom gazi Neko po prstima, a onda je nabija u tjoshak i taguje Ram. Ram je komedija, definitivno bi se odlichno uklopila u TJPW, iako ide na nekakav mrachan izgled.

Ram pokazuje srednje prste cica maci i udarcem lakta je shalje na pod, a potom je gazi. Kamerman ne gubi vreme da fokusira Ramino dupe, Bog ga blagoslovio. Raku se vratja u ringi bije cica macu, a onda Pom nastavlja da batina macu. Pom pinuje Harunu, ali nishta od toga. Haruna Neko uspeva da poshalje Pom na pod, a onda taguje Kayu koja uletje uz Stepup Single Foot Dropkick. Kaya pokazuje da ume da se izbori sa Pom, a onda radi odlichan Twisting Senton! Bravo Kaya!

Kaya je pokushala Backflip Kick, ali Pom uspeva da se izmakne i izvratja Dropkickom. Pom dovlachi Kayu do tjoshka, a onda taguje Raku. Haruna i Mahiro dotrchavaju do tjoshka, ali ih Ram, Raku i Pom odbijaju i shalju na pod. Vreme je za Oyasumi Express. Komedija mi je kako se Ram na kratko zbuni onim shto se deshava oko nje, ali brzo se navikne i pridruzhi glupiranju koje organizuju Raku i Pom. No, Oyasumi Express ne prolazi, a u ringu ostaju Raku i Kaya, ali Raku taguje Pom.

Pom prebacuje Kayu preko ramena i radi joj Denden Drum, shto publika pozdravlja tapshanjem. Pom se odbija od konopce, ali je Kaya dochekuje sa Arm Drag, a onda taguje Mahiro Kiryu. Mahiro razbija Pom Dropkickom, a onda je laktom shalje na pod, a onda radi Elbow Drop. Mahiro pinuje Pom, ali nishta od pobede.

Mahiro podizhe Pom i prosipa je po podu, a onda joj pada na ledja kolenima. Mahiro pokushava Boston Crab, ali Pom je odbija i hvata u Laforet Harajuku. Pom taguje Ram koja uletje uz psovke i odbija se od konopce radetji chetiri Crossbody-ja za redom. Ram pokushava da odvuche Mahiro od konopaca, ali joj to ne polazi za rukom, Mahiro je jednostavno mnogo vetja od nje. Mahiro ramenom prosipa malenu Ram po podu i pokushava da je digne, ali Ram uspeva da se izvuche. Ram se odbija od konopce, ali je Mahiro podizhe i radi Sidewalk Slam. Mahiro puzi do svog tjoshka, a Ram do svog.

Raku i Neko su u ringu. Neko napada Raku, ali Raku se brani i nabija Nekoinu glavu o pod. Raku uspeva da sedne na Nekoina ledja i okretje je u pin, ali Kaya uskache da pomogne. Pam utrchava i podizhe Kayu, a Ram uskache i skache na Kayu i radi Lung Blower. Dok Kaya puzi u bolovima, Pom se zatrchava i radi Pom De Justice!

U ringu ostaju Raku i Haruna Neko. Cure se fino rvaju i pokushavaju razne rollup-ove kako bi pinovale jedna drugu. Raku radi prelep Kagayaki (Slingblade), a onda se zaletje josh jednom i radi Doctor Yellow (Jumping Neckbreaker). Raku pinuje Harunu Neko, jedan, dva, TRI!

Raku je izvojevala pobedu za svoj tim, a meni je prva zhelja ispunjena. :3

33.jpg44.jpg
55.jpg66.jpg

99.jpg

88.jpg

77.jpg


S obzirom da sam preterao sa slikama, nastavak ide u sledetji post.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Drugi mech
Hyper Misao VS Nodoka Tenma VS Rika Tatsumi

Prva ulazi Tenma u novom kostimu, a za njom Hyper Misao koja nosi velik karton na kojem pishe Dobrodoshla natrag Rika Tatsumi :3 Hyper Misao je duuuugo obozhavateljka Rike Tatsumi, ali Rika joj ne uzvratja tu ljubav bash >:3 U ring ulazi Rika Tatsumi! Nakon duzheg odsustva, Rika je opet sa nama. Hyper Misao pokazuje nov kostim, drago mi je da je slushala nas koji smo bili u manjini kada je pitala da izaberemo jednu od dve opcije u vezi izgleda njenog novog kostima.

Hyper Misao se trudi da pokazhe poruku Riki, ali ona je kulira. No, Hyper Misao trazhi mikrofon, tako da tje Rika chuti shta Hyper Misao ima da kazhe, htela to ili ne. Hyper Misao pozdravlja svu veliku decu i govori kako je ona heroj koji brani mir i ljubav u TJPW. Hyper Misao kazhe neshto u fazonu "u stranu ovaj veliki show, meni je samo bitno da se Rika Tatsumi vratila". Hyper Misao nastavlja prichu kako bi volela 1 na 1 mech sa Rikom, a Nodoka joj otima mikrofon i govori da je i ona sretjna shto se Rika vratila, ali ovo je 3-way mech.

Hyper Misao joj otima mikrofon i govori kako je Nodoka nepotrebna. Nodoka je shuta na pod, a onda uskache Rika koja shutira Hyper Misao van Ringa, a Nodoku obara na pod i radi joj Big Elbow Drop.
Nodoka uspeva da digne Riku, ali Rika se prebacuje preko nje i odbacuje je od konopca i radi Hip Attack, ali Hyper Misao hvata Nodoku, zbog chega Hip Attack odlazi u prazno.

Rika udara Hyper Misao, ali u nastavku Hyper Misao i dalje pokushava da pomogne Riki. Hyper Misao hvata Nodoku za noge pa ona pada, a onda Hyper Misao poziva Riku da se bore zajedno. Rika napada Hyper Misao i uvija joj koleno oko konopca, a onda joj Dropkick-uje koleno. Rika pinuje Hyper Misao, ali Nodoka sprechava pobedu.

Rika shaketa Hyper Misao i Nodoku u isto vreme, a onda odbija Hyper Misao i stavlja Nodoku ispred nje. Nodoka se izmiche, pa zbog toga Hyper Misao radi Crossbody na Riku. Hyper Misao joj se izvinjava, a Nodoka to koristi da eliminishe obe cure. Nodoka hvata Hyper Misao u One Leg Scissors.

Hyper Misao uspeva da se digne i nabija Nodokino lice o svoje koleno, a onda je aperkatom shalje na pod. Hyper Misao se sprema za specijal na Nodoku, ali Rika utrchava i rushi obe cure, a onda ih pinuje. Konachno Hyper Misao napada Riku. Obe cure stoje u centru i udaraju se, a Hyper Misao je veoma vesela zbog toga. Hyper Misao udara Riku aperkatom i onda je shalje u tjoshak. Hyper Misao pinuje Riku, ali Hyper Misao je drzhala noge na konopcima, pa je brojanje prekinuto.

Hyper Misao uzima karton na kojem je pisala poruku za Riku i penje se na tjoshak. Misao urla "molim te prihvati moju ljubav" a onda udara Riku kartonom u glavu. Rika je baca dole i hvata je u Figure Four. Nodoka Tenma vidi da je situacija zeznuta pa uskache i pinuje Riku. Rika hvata Tenmu i Hyper Misao za vrat i pokushava da ih uspava. Hyper Misao i Nodoka pokushavaju da se dovuku do konopaca, ali ih Rika stavlja obe u Dragon Sleeper. Uprkos tome, Hyper Misao i Tenma uspevaju da dohvate konopac nogom. Dodushe, Nodoka se vishe cimala s obzirom da je veoma niska :3

U ringu su same Tenma i Rika. Rika pokushava da uspava Nodoku, ali joj ne ide bash najbolje Rika pokushava Dragon Sleeper, ali Nodoka udara kontru i hvata Riku u Leg Scissors oko vrata. Nodoka je podizhe i nabija joj lice o pod. Tenma se zaletje da skrshi Riku, ali Misao uskache i sa Crossbody-jem sprechava to. Rika Tatsumi i Hyper Misao u isto vreme rade Hip Attack i aperkat na Nodoku. Rika pruzha ruku Hyper Misao, konachno su tim! Napadaju zajedno Nodoku, ali onda Rika udara kukovima Hyper Misao i shalje je van ringa.

Rika dizhe Nodoku, ali Nodoka se iskobeljava. Hyper Misao se penje sa svojim natpisom na vrh tjoshka i viche I AM A HERO i skache, ali Nodoka se pomera i Hyper Misao pada na Riku. Misao pinuje Riku, ali Nodoka skache sa konopaca na obe cure i prekida brojanje.

Nodoka Tenma skache na Hyper Misao, ali ona to obrtje i pinuje Tenmu. Hyper Misao pokushava i drugi pin, ali ni to ne prolazi. Hyper Misao pokushava da uhvati Tenmu, ali Tenma je podizhe u Samoan Drop. Tenma hvata Hyper Misao i radi Killswitch! Tenma pinuje Hyper Misao i... pobedjuje!

Nodoka Tenma je pobednik, svaka joj chast! Ovo je mech u kojem moja zhelja nije ispunjena, ali okej, barem je bilo zabavno za gledanje.

Hyper Misao i na kraju mecha nosi znak dobrodoshlice sa sobom. Rika Tatsumi izlazi razocharana uz povremeno okretanje ka Tenmi i dobacivanje. Tenma izlazi nasmejana i vesela.

00.jpg11.jpg
22.jpg33.jpg


Tretji mech
Asuka i Yuki Kamifuku VS Marika Kobashi i Nao Kakuta

Ehh, mech u kojem je Marika... Nao Kakuta ima odlichan novi kostim! Ni malo nisam gotivio njen stari kostim, ovo novo je predobro, plus ima i sheshiritj :3
No, ulaze Kamiyu i Asuka. Kamiyu izgleda super u full kostimu. Kamiyu staje i cheka da izadje Asuka uz svoju pesmu, a onda ... Jebo sebe, rekla je Kamiyu da neshto spremaju, ali ovo nisam ochekivao. Kretje Telephone od Lejdi Gage, a Kamiyu i Asuka pleshu donekle provokativno. Asuka malko preteruje s penjanjem na ring i nekakvim twerkovanjem, ali dobro, prezhivetju.

Marika i Nao pruzhaju ruke, Kamiyu se rukuje s njima ali Asuka kulira. Asuka govori da joj nije do rvanja, ali Kamiyu joj govori da mora ona da bude prva u ringu. Asuka i Marika su prve u ringu. Asuka kulira Marikin pokushaj napada i opushteno se shetka oko nje. Marika joj udara shamar, ali Asuka joj ne ostaje duzhna. Asuka nabija Mariku u tjoshak i taguje Kamiyu uz shutiranje. Kamiyu nastavlja da shutira Mariku, a onda joj, zajedno sa Asukom, staje na lice stopalom.

Kamiyu pinuje Mariku, ali to ne prolazi, pa Kamiyu taguje Asuku. Asuka podizhe Mariku i prosipa je o pod. Asuka shutira Mariku, a Marika se dizhe i udara je, ali Asuka je samo baca na pod i onda radi Dropkick u njeno lice. Asuka taguje Kamiyu, a onda odbija Mariku od konopaca, pa je obe cure dochekuju stopalima u lice. Kamiyu pridrzhava Mariku kako bi je Asuka udarila, ali Marika se iskobeljava i Kamiyu pije stopalo u lice. Marika koristi situaciju da Dropkickuje Asuku van ringa, a onda taguje Nao.

Nao shuta Kamiyu u lice, a onda joj radi Single Leg Dropkick u lice. Kakuta Nao pokushava da podigne Kamiyu, ali Kamiyu se ne da i baca je u tjoshak. Kamiyu napada, ali Nao se pomera i baca Kamiyu na pod, a onda je shuta u lice. Kamiyu je pokushala da bocne Nao prstima u ochi, ali Nao se brani od toga.

Kamiyu uspeva da taguje Asuku. Asuka se penje na vrh u tjoshku i radi Basement Dropkick kojim shalje Nao na pod. Nao uspeva da udari Asuku, ali je Asuka udarcem noge odbija od sebe. Asuka manje-vishe no sell-uje sve shto protivnici urade, shto mi je malko lejm. No, Asuka uspeva da bocne Nao prstima u ochi, a onda je nabada stopalom u lice. Asuka se penje na vrh u tjoshku i radi Moonsault, ali Nao uspeva da se pomeri i onda shuta Asuku u lice.

Nao uspeva da uhvati Asuku nogama oko vrata i pada preko konopaca kako bi je davila. Nao zatim nabada Asukin vrat na konopac. Nao pinuje Asuku, ali nishta od pobede. Nao blokira Asukin udarac i onda joj radi Facebuster. Nao taguje Mariku. Marika radi Dropkick, ali Asuka no sell-uje. Marika radi josh jedan Dropkick, ali Asuka se odmah dizhe. Marika zatim radi Neckbreaker, ali Asuka se odmah dizhe. Marika se zaletje, ali Asuka je dochekuje sa Spinning Heelkick.

Marika se podizhe i napada laktovima Asuku, ali onda je Asuka jednim udarcem lakta shalje na pod. Marika skache na Asuku i hvata je u giljotinu, a za to vreme Nao trchi do Kamiyu i udara je kako bi ju sprechila da uleti i pomogne Asuki. No, Asuka uspeva da se digne zajedno sa Marikom, okretje je, a onda je baca na pod. Marika uspeva da uradi Leg Drop na Asuku a onda taguje Nao, a Asuka taguje Kamiyu.

Kamiyu i Nao razmenjuju shamare, a onda Nao dizhe Kamiyu i prosipa je na pod. Nao se zaletje, ali je Kamiyu sprechava Dropkickom. Kamiyu podizhe Nao na tjoshak, a onda se zajedno sa Asukom zaletje i udaraju je nogama u glavu. Nao pada van ringa, a Asuka se penje na vrh tjoshka i radi Moonsault van ringa na Nao.

Asuka vratja Nao u ring, a Kamiyu je podizhe i spushta je Brainbusterom. Kamiyu pokushava pin, ali Marika je sprechava. Asuka shuta Mariku u glavu i baca je van ringa. Kamiyu pokushava Fameasser, ali Nao se brani i baca Kamiyu u tjoshak, pa je shuta u glavu. Nao podizhe Kamiyu za Backpack Stunner, ali Kamiyu se iskobeljava i zaletje, a onda radi Fameasser s ledja! Kamiyu cheka da se Nao digne, a onda joj radi prejak Dropkick.

Kamiyu se penje na srednji konopac, skache i radi Fameasser! Jedan, dva, tri! Kamiyu pobedjuje za svoj tim!

44.jpg

55.jpg66.jpg
77.jpg88.jpg


Nastavak u sledetjem postu :3
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Chetvrti mech
Shoko Nakajima i Riho VS Suzume i Arisu Endo

Riho se nije borila u Japanu 9 meseci, pa je lepo videti je u TJPW. Nakajima Shoko ima nov kostim - svidja mi se, samo se brinem da se ne saplete oko onog dela koji je blizu stopala.

Timovi se rukuju i mech pochinje! Riho i Arisu su prve u ringu. Riho ima 15 godina iskustva, Arisu ni godinu dana. :3 Arisu ne pokazuje strah, a Riho se zaletje na nju i kazhnjava je. Arisu uspeva da se brani, chak i da kontrira, ali Riho joj ne dozvoljava da se razmashe. Riho radi Crossbody, ali Arisu koristi to kako bi je pinovala. Riho radi most da se izvuche iz pina, a onda Dropkick-uje Arisu. Riho podizhe Arisu i nabija je u tjoshak, a onda taguje Shoko.

Shoko ne gubi vreme vetj odmah davi Arisu nogama, a onda joj nogama nabija lice o pod. Shoko nastavlja da davi Arisu nogama, ali Arisu uspeva da se odvuche do konopca. Arisu i Shoko se odbijaju od konopaca, a Arisu dochekuje Shoko Dropkickom. Arisu odvlachi Shoko do svog tjoshka, a Suzume se taguje. Suzume i Arisu zajednichkim snagama shalju Shoko na pod.

Suzume pinuje Shoko, ali Shoko se dizhe i uvrtje Suzuminu ruku, a onda je prebacuje preko sebe i pinuje. Suzume mostom podizhe sebe zajedno sa Shoko iz pina! Suzume skache na Shokoina ramena i radi Leg Scissors koje shalju Shoko na pod. Shoko dolazi sebi i uzvratja napad nogom u Suzumin stomak.

Shoko podizhe Suzumine noge, a onda joj radi lep Slingshot Guillotine. Shoko dovlachi Suzume do konopaca, a onda Riho preuzima napad. Riho podizhe Suzume i prosipa je po podu, a onda radi pin koji ne prolazi. Riho zatim lomi suzumine noge, a onda je hvata za rep i chupa. Suzume pokushava da dodje do konopaca, ali Riho se okretje na njoj i nastavlja da joj lomi noge. Sretjom, Suzume hvata konopce. Riho odlazi do Shoko zajedno sa Suzume i ostavlja je pred Shoko.

Shoko nastavlja napade na Suzume, a onda je gura u tjoshak. Suzume izbegava napade, a onda uspeva da laktom poshalje Shoko na pod. Suzume uspeva da taguje Arisu, a Arisu upada uz Dropkick koji shalje Shoko na pod. Arisu kvalitetno kazhnjava Shoko, pokushava i da je pinuje, ali Shoko se izvlachi. Arisu stavlja Shoko u Camel Clutch, ali Shoko, uz napor, uspeva da se dovuche do konopaca.

Arisu se penje na tjoshak i pokushava Curbstop Knee, ali Shoko se pomera. Arisu nastavlja napade na Shoko, chak je i podizhe, ali Shoko se brani. Riho se tagovala da Arisu ne vidi, a onda skache na Arisuina ledja dok ona pinuje Shoko. Riho dizhe Arisu, a onda joj radi lep Bridging Suplex.

Shoko se taguje i radi Sunset Flip na Arisu. Shoko stiska glavu od Arisu i zaletje se u tjoshak, a onda radi Bulldog. Shoko se penje na tretji konopac i radi Single Foot Dropkick koji shalje Arisu na pod. Shoko pinuje Arisu, ali nishta od pobede.

Shoko nastavlja da bije Arisu, ali Arisu konachno dochekuje Shoko stopalom u lice, a onda se brzo penje na konopac i radi Dropkick. Izmorena Arisu ne pokushava da pinuje Shoko, vetj odlazi do Suzume. Suzume upada, a s druge strane Riho. Ludnica je gledati kako se Suzume vrti oko Riho, Dropkick-uje je, udara, pinuje, a onda nastavlja s Dropkickom. No, Riho dochekuje Suzume stopalima u lice, a onda je hvata u Half Boston Crab. Arisu uskache da pomogne, a onda je Shoko izbacuje van ringa.

Riho se penje na vrh tjoshka i pokushava Foot Stomp na Suzume, ali Suzume bezhi. Riho Dropkick-uje Suzume, ali ne uspeva da je zadrzhi u pinu. Cure su nakon toga u centru i razmenjuju udarce, ali u toj razmeni Suzume ne mozhe pobediti. Riho podizhe Suzume za Suplex, ali Suzume uspeva da izbegne to, a onda joj radi Bulldog nakon odbijanja od srednjeg konopca. Suzume se zatim penje na vrh u tjoshku, ali Riho dotrchava i radi Arm Drag koji prosipa Suzume na pod.

Shoko je sada sa Suzume u ringu i pokushava 619, ali Suzume to izbegava. No, Shoko je vratja u konopce, a onda Riho uspeva da odradi 619. Shoko hvata Suzume u Unmanned Local Train Hold, a onda je prebacuje u Butterfly Hold. Suzume se ne predaje i uspeva da se dovuche do konopca, uprkos patnji.

Shoko pokushava da skrshi Suzume, ali Arisu upada sa ledja i Dropkick-uje Shoko, a onda obe cure u isto vreme Dropkick-uju Shoko. Arisu radi Curb Stomp na Shoko, a Suzume se penje na vrh i radi Crossbody. Suzume pinuje Shoko, jedan, dva, nishta! Ponadao sam se. Suzume se zatrchala da uradi Ring A Bell na Shoko, ali Riho ju je dochekala sa Jumping Knee. Shoko i Riho zajedno rade Double Northern Lights Suplex i drzhe Suzume na podu. Arisu uskache i napada Shoko, nishta od pobede.

Suzume je na podu, a Shoko drzhi Arisu dok se Riho zaletje i radi Somato. Arisu je van ringa, a Shoko radi Double Arm DDT na Suzume. Shoko se penje na vrh u tjoshku i radi Senton. Shoko pinuje suzume i pobedjuje!

Shoko Nakajima je donela pobedu svom timu!

OK, ovo je drugi mech u kojem moje zhelje nisu ispunjene. Zaboravio sam na ovo. :D

00.jpg33.jpg
11.jpg22.jpg


Peti mech
Miu Watanabe i Yuki Arai VS Aja Kong i Moka Miyamoto

L O V E rabu puroresu! L O V E rabu aidoru! L O V E rabu minna! Miu Watanabe i Yuki Arai prve ulaze u ring, a nakon njih se chuju Judas Priest kako voshte gitar, a onda se pojavljuje Aja Kong zajedno sa Mokom Miyamoto. Ochigledno je da su Aji sjebana kolena, jer se teshko kretje, ali svaka joj chast shto je doshla ovde da se kecha s drugim curama.

Miu i Moka su prve u ringu. Miu pokazuje nadmotj i ne dozvoljava Moki ishta da uradi. Moka taguje Aju, a Mei taguje Yuki. Yuki se pati da uradi ishta Aji, udara je laktovima i shakama, ali nishta ne prolazi. Aja je udara jednom i shalje je na pod, a onda je shuta u ledja.

Aja taguje Moku, a Moka nastavlja da deli batine. Moka podizhe Yuki Arai i baca je na pod, a onda je odvlachi u svoj tjoshak. Aja se taguje, a onda zajedno sa Mokom udara Yuki po ledjima. Aja hoda ka Yuki i pita je shta tje da uchini, a Yuki samo nastavlja da je udara bez ikakvog efekta. Aja je udara jednom, zbog chega Yuki pada na pod. Aja seda na Yuki i zavrtje joj nogu. Arai uspeva nekako da se okrene, ali ne stizhe do konopca. Mei uskache i napada Aju. Za kaznu, Aja shuta Yuki u nogu, a onda taguje Moku.

Moka dizhe Yuki i baca je u tjoshak, a onda je chasti udarcima rukom. Moka se zaletje laktom u Yuki, a onda je baca na pod i pinuje. Yuki konachno uspeva da se odbrani i podizhe Moku, pa je prosipa po podu ringa. Yuki uspeva da taguje Miu, a Miu ne gubi vreme, vetj kazhnjava protivnika. Miu dizhe Moku u Canadian Backbreaker, a nakon toga je dizhe i radi Backbreaker o svoja kolena. Moka uspeva da se izvuche i podizhe Miu, a onda je baca na pod.

Aja ulazi umesto Moke. Mei se zaletje i pokushava da nabije Aju ramenima o pod, ali Aja se ne da. Miu nastavlja da shaketa Aju, a onda pokushava da je podigne, ali Aja bez problema podizhe Miu i baca je na pod. Aja pokushava Big Elbow, ali Miu se pomera... i onda pochinje da nameshta kosu. Miu hvata Aju za noge i trudi se da je digne u Giant Swing. Malo joj je falilo, ali, na zhalost, nije uspela. Aja pokushava da digne Miu, ali Miu joj ne dozvoljava. Miu uspeva nekako da podigne Aju i baci je na pod. Miu se spremila da proba Big Swing josh jednom, ali Aja je dochekuje nogom u glavu.

Sada su u ringu Moka i Yuki. Yuki uspeva da uhvati Moku oko vrata i stavlja je u Sleeper Hold, ali Moka uspeva da se dovuche do konopca. Moka se brani od Yukinog udarca i uzvratja shakom u stomak, ali Yuki uspeva da obori Moku. Yuki Arai pokushava pin, ali Moka uspeva da se izvuche.

Obe cure razmenjuju udarce, sve dok se Yuki ne zaleti na Moku. Moka koristi to kako bi podigla Yuki, a onda je baca na pod. Moka hvata Yuki u Rashomon, ali Yuki uspeva da pretvori to u pin u svoju korist. Moka opet podizhe Yuki, ali Yuki se prebacuje iza nje i hvata je u Full Nelson. Moka se izvlachi, ali Yuki je shuta u glavu. Yuki hvata Moku u Full Nelson, a onda je podizhe i radi Full Nelson Slam! Ovo do sada nije radila, a izgledalo je lepo.

Yuki Arai pokushava Axe Kick, ali Moka uspeva da izbegne taj udarac, a onda radi Dropkick. Moka taguje Aju, a ona pokushava da podigne Yuki. Yuki uspeva da se izvuche i hvata Aju u Sleeper Hold, ali Aja je nabija telom o tjoshak. Yuki shuta Aju u glavu, a onda se zaletje na Clothesline koji je shalje na pod. Aja uzima svoju kantu za smetje i baca je Yuki o glavu, a onda je pinuje. Miu uskache i skida Aju sa Yuki, a onda joj radi Laser Beam.

Moka uskache i skache na Miu, ali Miu je hvata u vazduhu i radi Giant Swing. Miu koristi Moku kao palicu i njome udara Aju. Yuki i Miu zajedno shutaju Aju i uspevaju da je obore na pod. Yuki radi Axe Kick koji rushi Aju, a Yuki je pinuje. Sretja pa je tu Moka da spasi Aju od poraza. Moka biva izbachena iz ringa, a Yuki i Miu pokushavaju zajedno da podignu Aju, ali ona ih dizhe obe i prebacuje iza sebe.

Aja lomi Yuki na sve strane, chak joj radi i Backdrop Driver pre pina, ali Yuki nekako uspeva da se digne. Aja je pomera blizhe tjoshku, a onda se penje na srednji konopac i radi Falling Elbow. Aja pinuje Yuki, jedan, dva, TRI!

Aja Kong je pobedila za svoj tim!

44.jpg55.jpg
66.jpg77.jpg


O tri finalna mecha u kojima su borbe za titule netjete chitati danas, vetj najverovatnije sutra.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Da, lazhovchina sam :( "najverovatnije sutra" se pretvorilo u "vishe od dva meseca kasnije". Zbog novonastalih obaveza nisam u stanju da chesto pishem o TJPW. Uglavnom utuchem 3-4 sata na jedan show od 2 sata, a to vishe ne mogu.

No, nema kukanja! Idemo dalje!

Shesti mech
Mech za International Princess titulu
Yuki Aino VS Hikari Noa


Pogreshio sam, kao i ostali koji su analizirali lica i emocije devojaka dok su ulazile u ring, ko tje da pobedi. Moram priznati da su me zajebale cure maksimalno, ali okej.

Pochetak mi je bio malko smor i Hikari je delovala kao da preko kurca radi sve, ali, sretjom, to nije dugo trajalo. Yuki se trudila da natera Hikari da submit-uje, ali Hikari se nije dala, uspela je da se domogne konopaca i iskobelja iz zahvata. No, Yuki je nastavila s napadima agresivno, sve do trenutka kada se Hikari odbranila Dropkickom, a onda nastavila da spamuje Dropkick-ove.

Nakon shto je Hikari nabila Yuki u tjoshak i odradila josh dva Dropkicka, Hikari stavlja Yuki u Cobra Twist i vrti je po ringu, a onda pokushava da je pinuje, ali nema pobede.

Yuki pokushava da udari kontru, ali Hikari je izbegava i mota Yuki ko perecu. Yuki uspeva da se izvuche, ali Hikari udara Dropkick. Yuki uspeva da se odbije od konopaca i sabija Hikari o zemlju. Hikari se dizhe, ali Yuki radi josh jedan Shoulder Tackle. Hikari se dizhe, ali dobija josh jedno nabijanje ramenom o pod, a onda pije i Running Senton.

Yuki Aino nastavlja da pravi probleme za Hikari. Hikari pokushava da kontrira, ali Yuki je prebacuje preko ramena, a onda roka Senton. Noa bezuspeshno napada Yuki, ali je Yuki stavlja u neshto shto lichi na Camel Clutch i Full Nelson. Yuki pokushava Venus DDT, ali Hikari se iskobeljava, a zatim pochinje da razmenjuje udarce laktovima s Yuki.

Yuki Aino podizhe Hikari na ramena, a onda je prosipa po podu. Yuki pinuje Hikari, ali Hikari uspeva da se izvuche. Yuki odluchuje da je vreme da se popne na tjoshak, ali Hikari se zaletje na nju i izbegava njen skok, a onda joj radi lep Blizzard Suplex, ali ne uspeva da ostane u mostu i time pinuje Yuki. No, lepo ju je Hikari istresla po podu ringa.

Obe cure su se patile da se dignu na noge, ali nekako im je poshlo za rukom da to odrade u isto vreme, a zatim razmene par udaraca laktom. Yuki jednim udarcem baca Hikari na pod, a besna Hikari se podizhe i baca Yuki na pod salvom udaraca laktom. Hikari pokushava da natera Yuki da se preda tako shto je s ledja hvata za vrat a kolenom joj drzhi ruku iza ledja. Yuki uspeva da se dovuche zajedno s Hikari do konopca... jedva.

Hikari radi lep Jumping Clothesline i onda je pinuje prebacivanjem nogu preko glave, ali Yuki uspeva da se izvuche u poslednjem trenu. Hikari pokushava da odradi Suplex, ali Yuki koristi svoju snagu da ostane na podu, a onda radi Gutwrench Suplex. No, to nije bilo dovoljno da zaustavi Hikari, ali Yuki joj radi Venus DDT, a zatim dizhe Hikari. Yuki pokushava Burning Venus, ali Hikari se izvlachi i radi Blizzard Suplex. Jedan, dva, tri! Hikari Noa ostaje International Princess Champion!

00.jpg11.jpg
22.jpg33.jpg


Sedmi mech
Mech za Princess Tag Team titulu
Magical Sugar Rabbits (Yuka Sakazaki i Mizuki) VS Neo Biishiki-gun (Sakisama i Mei Saint-Michel)


Mizuki ima nov kostim, dodala je plavu boju u suknjicu, izgleda skroz okej, iako nisam ljubitelj Mizukinog kostima. Yuka, kao uvek, pokazuje da ume da pronadje kameru koja prenosi mech u tom trenutku i uperava prst u nju i namiguje. :3 No, nakon shto su Magical Sugar Rabbits ushle u ring, pojavljuju se NBG. Ulaz NBG je blago preteran - Mei okretje tron od ruzha u kojem sedi Sakisama, a onda pada na kolena pred njom. Mei se dizhe na noge nakon shto ju je Sakisama pomazila po glavi i vodi put. Mei baca latice ruzha pred Sakisamom, ali joj u jednom trenutku ispada tacna i latice se prosipaju. 😂 Sakisama deluje kao da je to nije ni malo dotaklo, a Mei kupi latice s poda i nastavlja da posipa put kojim Sakisama hodi. Za to vreme Yuka i Mizuki su slatke dok sede u ringu i drzhe se za ruke :3

Sudija pokazuje pojaseve, a Mei za to vreme pravi svinjac po ringu (baca latice ruzha). Yuka gleda Mei s gadjenjem i dobacuje joj dok par cura chisti ring. Yuka i Mizuki pokushavaju da napadnu iznenada, ali ih Sakisama i Mei sprechavaju da urade ishta. Sakisama i Mei pleshu po ringu, ali Mei povremeno skache na Yuku i Mizuki. Drugi pokushaj zaustavljaju Mizuki i Yuka, a onda izbacuju Mei iz ringa.

Yuka dizhe tacnu, ali je Sakisama napada. Yuka uspeva da izbegne napad i ostavlja tacnu u sredinu ringa. Mizuki skache na Yukina ramena, a Yuka se vrti oko svoje ose i koristi Mizuki kao oruzhje. Sakisama uspeva da se sagne ispod Mizuki par puta, ali konachno pije jedan udarac zbog kojeg joj se zavrtelo u glavi. Sakisama se tetura po ringu sve dok ne stane na tacnu 😂 Mei uskache u ring da bi pomogla Sakisami, ali je Yuka shuta u stomak, podizhe uz pomotj Mizuki i baca na Sakisamina ledja. Yuka i Mizuki hvataju Sakisamine ruke i vrte je na tacni zajedno s Mei koja joj sedi na ledjima 😂

Naivno sam pomislio "okej, kliberile su se dovoljno, sada tje da nastave ozbiljnije", ali ne, nishta od toga. Dok Sakisama baulja po podu i pokushava da se digne, Mei se tetura po ringu i odbija od konopaca. Za to vreme, Mizuki se penje na Yukina ramena. Mizuki joj staje na ramena, a onda je Yuka odbacuje na Mei i Sakisamu 😂 Skroman kurch od strane Yuke. Zabavan je potez, ali mislim da Yuka i Mizuki moraju to brzhe odraditi, jer ne izgleda bash najbolje kada protivnik zbunjeno stoji i gleda kako se jedna cura pentra drugoj na ramena.

U ringu ostaju Mizuki i Sakisama. Sakisama ne uspeva da se odbrani od Mizuki koja joj zavrtje ruku, ali tu je prljava Mei koja tacnom udara Mizuki u ledja. Dok se sudija svadja sa Mei, Sakisama ruzhom udara Mizuki u lice.

Sakisama taguje Mei, ali Mei s tacnom u rukama otrchava do Yuke. Mei pomera tacnu na sve strane kako bi zbunila Yuku, ali Yuka se penje preko konopaca i pokushava da otme tacnu. Mei cvili i zapomazhe, pa sudija dotrchava da obuzda Yuku, a Mei to koristi da se izvuche s tacnom u rukama. Dok se sudija svadja s Yukom, Sakisama odbija Mizuki od konopce, Mei skache ispred Mizuki, ali prvo postavlja tacnu kraj sebe, a zatim Mizuki preskache Mei, dochekuje se nogom na tacnu i pada na pod. 😂 Oplakao sam kad sam video na tren kako Yuka hvata sudiju za kragnu i urla na njega.

No, Mei i Sakisama pinuju Mizuki, ali ne dolaze do pobede. Mei shuta Mizuki u ledja, a onda taguje Sakisamu koja kazhnjava Mizuki udarcima noge. Sakisama podizhe Mizuki i baca je preko ramena, a onda shuta Yuku u glavu, a ona pada ispred ringa. Sakisama pinuje Mizuki, ali Mizuki pravi most i dizhe se. Sakisama je hvata za kosu i krvnichki povlachi na pod i ponovo pinuje. No, Mizuki uspeva da odradi josh jedan most, a onda skache na Sakisaminu kichmu.

Mizuki pokushava da dodje do tjoshka u kojem je Yuka, ali Mei povlachi Yuku za nogu kako bi je povukla van. Yuka je pala poprilichno loshe. Dochekala se guzicom/kukom na ivicu ringa... izgledalo je bolno, a i ona se momentalno uhvatila za taj deo tela kad je pala na pod van ringa. Sakisama nastavlja da gazi Mizuki, a onda taguje Mei. Sakisama drzhi Mei za ruku, Mei skache na srednji konopac, odbija se i pokushava da se docheka na Mizukin stomak, ali Mizuki se pomera u poslednji tren.

Mizuki staje na noge i odgurava Mei u Sakisamino rame, a Mei pada na pod. Mizuki se zaletje i Dropkick-uje Sakisamu, ali se prilikom pada okretje i pada na Mei. Veoma lepo je izgledalo. Mizuki konachno uspeva da dodje do Yuke i taguje je. Yuka NE CHASI NI CHASA i penje se na tretji konopac, skache i radi odlichan Dropkick na Mei. Yuka se zaletje ka Sakisami i shalje je na pod pored ringa lepim Enzuigiri-jem. Yuka se ponovo penje na tjoshak, skache i radi Back Elbow koji prikucava Mei na pod.

Yuka nastavlja da prebija Mei, ali u jednom trenutku Mei joj radi Leg Scissors i prevrtje je u pin. Yuka Sakazaki uspeva da se digne i radi Sliding Lariat, ali Mei ga izbegavai radi brutalan Knee Drop. Mei taguje Sakisamu, a Sakisama shuta Yuku u telo vishe puta, prebacuje je preko ramena, a onda joj skache kolenom na grudi u pin. No, to nije dovoljno da se pobedi Yuka Sakazaki. Yuka radi Snapmare a onda prikucava Sakisamu na pod i pinuje je, ali Sakisama se podizhe.

Yuka se penje na tretji konopac, ali Mei uskache i udara Yuku tacnom u glavu. Sakisama izbacuje Yuku napolje, a za Yukom iskache Mei. Dok Yuka baulja oko ringa, Sakisama pokushava da je shutne u glavu, ali Yuka se saginje. Mei pokushava da udari Yuku tacnom, ali Yuka blokira, a onda se saginje i izbegava Sakisamin udarac nogom. Sakisama shuta Mei, a onda Yuka kupi tacnu s poda i udara Sakisamu u glavu.

Yuka i Mizuki se zajedno penju na tretji konopac i u isto vreme skachu na protivnike, jedna u ring, a druga van ringa. Yuka podizhe Sakisamu u ringu i pokushava Magical Merry Go Round, ali Sakisama se izvlachi. Sakisama uspeva da uhvati Yuku u Triangle Choke, ali Yuka iskusno u roku od sekunde uspeva da dotakne konopac nogom, pa Sakisama mora da je pusti.

Sakisama skache i kolenom prikucava Yuku na pod, ali Yuka skache na noge i kupi podizhe Sakisamu u Tea Time. Sakisama se ne predaje i podizhe se. Obe cure razmenjuju udarce laktovima, ali Yuka uspeva da izbegne jedan udarac i nasilno spushta Sakisamu na pod Flatlinerom.

Yuka Sakazaki se penje na tretji konopac i radi Magical Mahou Shoujo Splash, ali Sakisama uspeva da se skloni s Yukine putanje. Sakisama shuta Yuku, pokushava josh jednom, ali Yuka se brani i obe cure su na podu. Mizuki i Mei bivaju tagovane, a Mei odmah pokushava da pinuje Mizuki. Mizuki se brani i pinuje Mei, ali Mei se izvlachi. Obe cure su odradile fine Leg Scissors, a onda se dizhu na noge i razmenjuju udarce laktovima.

Mei hvata Suzume za obrashchitje i chupa ih, ali Mizuki se odbija od konopce, pada na Mei i onda joj radi Foot Stomp na stomak. Mei visi oklembeshena o konopce, a Mizuki pada na nju Dropkickom. Mizuki pokushava Foot Stomp sa tretjeg konopca, ali Mei joj se sklanja s puta i kupi tacnu. Sudija konachno odluchuje da nije slep i sprechava Mei da napravi frku. Mizuki Dropkick-uje Mei s ledja, a Mei pada na sudiju koji zavrshava van ringa. Dok druge TJPW cure pokushavaju da probude sudiju, Yuka se bori protiv Sakisame, a Mei nalazi metlu i upada u ring.

Mei udara Mizuki metlom i shalje je na pod, ali Yuka upada kako bi odbranila Mizuki. Sakisama izbacuje Yuku, a onda prosipa Mizuki po podu. Mei se penje na tjoshak i stavlja metlu medju noge, a onda skache na Mizuki :ROFLMAO: Mei pinuje Mizuki, ali nishta od pobede. Sakisama i Mei zajedno zlostavljaju Mizuki, i onda joj rade La Revolucion, ali Yuka uskache u ring i prekida pin.

Sakisama shuta Yuku u glavu i izbacuje je iz ringa. Mizuki napada Mei i Sakisamu, ali obe cure je hvataju za obraze i onda je Mei chupa. NBG cure se izhivljavaju na Mizuki, a Mei pokushava da je pinuje, ali Mizuki uspeva da se digne. Mei hvata Mizuki u Saint-Michel Hold i uvrtje Mizuki. Mizuki pokushava da dodje do konopca, a Yuka se penje na ring kako bi joj pomogla. Sakisama shuta Yuku, ali Yuka trpi i hvata Mizuki za ruku. Sakisama gazi Yuku po ledjima, ali Yuka nastavlja da vuche Mizuki ka konopcu. Sakisama shuta Yuku u glavu i Yuka pada van ringa, ali Yuka uspeva u poslednji chas da pomogne Mizuki da se domogne konopca.

Bez obzira na sve, Mei nastavlja da lomi Mizuki sve dok je sudija ne prekine. Sakisama drzhi Yuku prikucanu na pod kolenom, a Mei se penje na tjoshak kako bi kaznila Mizuki. Mizuki se podizhe i skache na Mei, a onda joj radi Cutie Special s tretjeg konopca. Mei je demolirana na podu ringa, a Mizuki je podizhe i pokushava Cutie Special, ali Mei se izvlachi. Mizuki krpi Mei i shalje je na pod, a onda pokushava pin iz mosta. Mei izbegava most i skache kolenima na Mizukin stomak.

Mei se penje na Mizukina ledja i pozira, shto verovatno nije pametno, jer Mizuki uspeva da se izvuche. Mei se zaletje na Mizuki, ali Mizuki kontrira u Cutie Special. Mizuki podizhe Mei i radi josh jedan Cutie Special i pinuje Mei. Jedan, dva, jebeno TRI!

Magical Sugar Rabbits su novi Princess Tag Team shampioni!

44.jpg55.jpg
66.jpg77.jpg
88.jpg99.jpg


Poslednji mech u sledetjem postu!
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Osmi mech
Borba za Princess of Princess Champion titulu
Miyu Yamashita VS Maki Itoh


Nakon pochetnog odmeravanja snaga, Miyu ne deluje preterano impresionirana, a Maki je maksimalno fokusirana. Miyu prebacuje Maki preko ramena i shuta je u ledja, a onda je udarcima baca na pod. Miyu podizhe Maki i odbija je od konopce, a onda je podizhe, okretje i nabija njena ledja na svoje koleno.

Maki se kotrlja van ringa, a Miyu je prati. Maki uspeva da uhvati Miyu za glavu i nabija njeno lice o ring, a onda nabija Miyu u tjoshak. Maki pokushava da podigne Miyu, ali Miyu se opire. Maki uspeva da podigne Miyu i nabija njena ledja o tjoshak ringa, a onda se vratja u ring.

Miyu uspeva da se vrati u ring, ali Maki je hvata i povlachi joj jednu nogu preko ledja dok drugu drzhi svojom nogom, pojma nemam kako se zove to. Miyu uspeva da se dovuche do konopca i odlazi u tjoshak, ali Maki uletje u nju laktom. Maki pokushava Bulldog, ali Miyu se drzhi za konopce i Maki pada na pod. Maki se zaletje na Miyu, ali je Miyu dochekuje stopalom u lice. Maki pada na pod, a Miyu joj radi Screw Kick u stomak.

Miyu nastavlja da shuta Maki u noge, a zatim je krpi i shuta u grudi. Miyu pinuje Maki, ali nema nichega od toga. Miyu hvata Maki u Chin Lock, ali Maki uspeva da se domogne konopca. Miyu se zaletje i nabija koleno Maki u ledja. Maki se opire, ali Miyu je shuta u grudi. Miyu pokushava da shutne Maki josh jednom, ali Maki je izbegava i radi joj Bulldog. Maki uspeva da prebaci Miyu preko konopaca, a onda pokushava da je provuche kroz konopce.

Miyu pokushava da se vrati u ring, ali Maki izlazi na ivicu ringa i trudi se da odradi DDT na Miyu. Miyu dizhe Maki i pokushava Attitude Adjustment, ali Maki se iskobeljava. Maki dizhe Miyu na konopce i spushta je u DDT. Maki nastavlja napad skokom sa ringa uz Swinging DDT koji prosipa Miyu po podu. Maki vratja Miyu u ring i pinuje je, ali Miyu ne dozvoljava da Maki pobedi.

Maki nameshta Miyu u centar ringa i penje se na tjoshak, ali Miyu se dizhe i napada Maki. Miyu udara Maki laktovima u glavu, ali se Maki brani. Maki udara Miyu glavom i Miyu pada nazad u ring. Miyu radi High Kick u glavu Maki koja sedi na tjoshku, a onda se penje do nje. Miyu podizhe Maki na ramena i radi joj Attitude Adjustment s drugog konopca. Jebachki je izgledalo! Miyu pinuje Maki, ali Maki uspeva da se digne.

Miyu se trudi da digne Maki na ramena, ali Maki se brani, a potom cure razmenjuju udarce laktovima na sredini ringa. Miyu konachno uspeva da odbije Maki od sebe udarcem, ali Maki se odbija od konopce i pada na Miyu glavom... i nokautira je. Obe cure su na podu, ali Maki je pala preko Miyu. Sudija broji, ali Miyu uspeva da se okrene.

Obe cure puze po podu, ali Maki se dizhe prva i podizhe Miyu, ali Miyu je shuta u grudi tri puta, pa chetvrti i peti, a onda prelazi na Makine noge. Maki stoichki podnosi bol koju joj Miyu nanosi, a Miyu nastavlja da je shuta. Maki hvata Miyu za nogu a onda je udara glavom u lice. Maki se zaletje na stunovanu Miyu, ali Miyu je dochekuje udarcem noge u glavu. Maki pada na pod, a sudija broji... Maki se dizhe u poslednji chas, a Miyu se zaletje, odbija od tjoshka i udara nogom Maki u glavu.

Miyu se odbija od konopaca i zaletje za Crash Rabbit Heat, ali Maki je hvata za nogu i povlachi u sredinu ringa. Maki se penje na vrh u tjoshku i skache. Maki pada glavom na Miyuina ledja 😂 Maki stavlja Miyu u Boston Crab, ali Miyu se dizhe rukama i okretje. Miyu udara Maki glavom i uspeva da se izvuche, ali Maki se vratja i udara Miyu glavom.

Maki se zaletje za DDT, ali Miyu je hvata u vazduhu, okretje i radi odlichan supleks. Miyu ne uspeva da se zadrzhi u mostu, pa nishta od pina. Miyu se dizhe prva i pokushava Skull Kick, ali Maki je hvata za nogu, krpi na zemlju i pokushava Itoh Special, ali Miyu se izvlachi. Miyu se zaletje i nabija Maki u glavu s ledja sa Crash Rabbit Heat. Obe cure su na izmaku snage, trude se da se podignu, a onda Maki pokazuje srednji prst Miyu. Miyu na to odgovara fist bumpom.

Cure se dizhu na noge i razmenjuju udarce, ali Miyu radi prelep Skull Kick i shalje Maki na pod. Maki urla na podu, a Miyu cheka da se Maki okrene. Miyu pokushava da je shutne u glavu, ali Maki se saginje. No, Maki na to odgovara sa Skull Kick, a onda Crash Rabbit Heat u lice. Miyu pinuje Maki i pobedjuje!
Miyu Yamashita ostaje Princess of Princess Champion!

00.jpg11.jpg
22.jpg33.jpg
55.jpg44.jpg

77.jpg

No, nije josh uvek kraj!

88.jpg

Najavljen je Grand Princess za sledetju 2022. godinu! Naravno, najavljen je i Wrestle Princess III za 2022. godinu.

Na kraju izlaze sve cure da budu uz Miyu dok ona zatvara show i da se zahvale publici.

99.jpg


Zhao mi je shto sve ove informacije niste dobili na vreme, tj. onda kada su se pojavile, ali evo... tu su sada. :3 U budutjnosti definitivno netju motji da se raspishem. Za neke mecheve tju pokushati da napishem dve-tri rechenice i okachim sliku ili dve, a za neke tju se malo vishe potruditi, ali sumnjam da tju motji ovoliko da se izhivljavam.

Okachitju ovih dana neke bitne informacije, mozhda se osvrnem na neke od zanimljivijih show-ova koje sam pogledao, ali nema shansi da tju pisati o svim, previshe se nakupilo.

Hvala na chitanju.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Predugo sam odlagao ove tuzhne vesti, ali to je shto je.
Nodoka Tenma napushta TJPW 26. marta 2022. Marika Kobashi napushta TJPW 17. aprila 2022.

Nodoka Tenma je u TJPW gotovo 6 godina (godishnjica uskoro) i odluchila je da se posveti radu na svojoj farmi. Shanse da tjemo je ponovo videti su gotovo nepostojetje. Nodoka je htela da se bori u Ryogoku Sumo Hall, a poshto tje jedan TJPW show da se odrzhi tamo u martu, logichno je da tje nakon toga da zavrshi svoju kechersku karijeru.

Marika Kobashi je u TJPW takodje 6 godina. Upala je u TJPW kada je imala 14 godina. Ona je jedna od retkih devojaka u TJPW koje ne gotivim, ali bilo mi je malko bedak saznati da tje da napusti promociju. S obzirom da ima samo 20 godina, zheli da vidi shta josh mozhe da uradi u zhivotu, kao i da zavrshi faks (imala je pauze u TJPW zbog faksa, pa bi sada da se fokusira maksimalno na shkolu). No, Marika je rekla da postoje shanse da se vrati u ring u budutjnosti.



Tuzhna vest broj 2:
Haku prestaje da prevodi DDT i TJPW. Jeste da su se Wrestle Universe iscimali oko nas zapadnjaka, ali Haku je radio jeben posao za besplatno. Prevodio je intervjue, kao i priche izmedju mecheva, a kako stvari stoje, niko netje nastaviti to da radi. Nadam se da tje dotji Japancima iz dupeta u glavu i da tje se posvetiti vishe prevodjenju, jer nije lako ispratiti sve bez poznavanja japanskog.


No, juche smo saznali da nova cura dolazi u TJPW!
Juria Nagano! Ona radi kao sestra u bolnici, a pored toga ima crni pojas u karateu.



Slatka je, tako da to je kul. Videtjemo kako tje joj izgledati kostim. No, zna se da je trenira Shoko Nakajima, shto je odlichno.


Juche smo videli nov kostim od Arisu Endo:



Meni se ne dopada preterano, ali okej, lepshi je od prethodnog.


Moka Miyamoto je takodje pokazala nov kostim. Meni je odlichan! Voleo sam njen stari kostim, ali ovaj je bolji. Poshto je Moka lenja i josh uvek nije okachila nov kostim na Twitter, moram ja:

moka.png


Svidjao mi se proshli kostim jer nije otkrivao mnogo kozhu, ali ne mogu da se bunim, Moka je seksi, prezhivetju nekako.

To je to za sada, ako mi padne neshto bitno na pamet, znatjete. :3


Edit:
par fotki nove cure. Ako sam dobro skapirao, ima 25 godina.

1641263792076.jpg
1641263851647.jpg
1641265680135.jpg
 
Last edited:

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Ne znam kako sam zaboravio, ali Yuka je blago promenila svoj kostim. Pojma nemam shta joj je prolazilo kroz glavu, ali chudno izgleda. Ne kapiram foru sa jednom golom nogom i shtitnicima za kolena.

1641280089029.jpg
1641280401590.jpg

Ni boje mi se ne dopadaju mnogo, ali ajde... izdrzhatju.


Evo josh Jurie, chisto da predjemo preko Yukinog novog kostima:

1641280158584.jpg
 
Top Bottom