• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Switch Info - hardver, os, softver, news

Corvus Corax

Well-known member
Messages
1,163
Reaction score
4,681
Points
243
Po meni, nema smisla kupovati memorijske kartice na KP. Cene nisu toliko (ili uopšte) povoljnije od prodavnica, a velika je šansa da dobiješ kopiju. SanDisk i Samsung se baš puno kopiraju.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453

Fails of 2022: the Nintendo Switch really showed its age​


We’ve had five years of great games and sluggish performance. Nintendo’s console is pulling in the opposite direction of its software, which is bigger and better than ever before.

Kakav non-clanak. Bukvalno lik nije nista rekao sem "buhu, Switch hardver je mator ali izlaze dobre igre. Also, Steam Deck". Eh da mi je njihov mozak na par dana da odmorim.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Kakav non-clanak. Bukvalno lik nije nista rekao sem "buhu, Switch hardver je mator ali izlaze dobre igre. Also, Steam Deck". Eh da mi je njihov mozak na par dana da odmorim.
Zanimljivo pošto ovo jeste česta tema i ovde na forumu. Al nekako je u formi članka banalinije?
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
Zanimljivo pošto ovo jeste česta tema i ovde na forumu. Al nekako je u formi članka banalinije?
Pa nemam pojma, nekako kad je članak očekujem neku novu informaciju ili barem misao potkrepljenu istragom, neki value. Na forum kad odem normalno da ću se načitati baljezganja 😹
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Pa fakat je da sve više ljudi očekuje neki Pro Switch, OLED očigledno nije dovoljan da podmiri korisnike
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
Pa fakat je da sve više ljudi očekuje neki Pro Switch, OLED očigledno nije dovoljan da podmiri korisnike
U pravu si. Ali kuka se i zapomaže o switchu pro već 2 godine, ništa novo čovek nije imao da kaže. Nit postoji nova runda glasina, nit je skoro izašlo nešto novo od hardvera, nit je autor došao do nekog novog zaključka. Kraj godine i lik odlučio malo da popuni search engine sa još jednim člankom gde nije napisano ništa. Verovatno ga je onim chat GPT izgenerisao malo da napipa teren ;)
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Mislim da kada se priča i u non-gaming publikacijama kako je kranje vreme za novi Switch to nešto govori, da Nintendo više nema gde, znači ni kazual ekipa više nije zadovoljna. Ja to tako gledam
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Ma pripremali su oni nešto, pa su odustali, da li zbog nestašice čipova, ili neočekivano dobre prodaje Switcha, ko zna. OLED verzija je trebalo da ima jači hardver, baš je John iz DF-a juče pričao šta je čuo od nekoliko developera. I tajming se nekako poklapa, sećam se kada je izašao trailer za Mario Rabbids 2, izgledalo je daleko bolje od onoga što Switch može da pruži, i još par stvari.
 

vetar

Well-known member
Messages
1,043
Reaction score
1,759
Points
253
Tako nešto, najverovatnije su COVID i nestašica čipova uticali da se napuste planovi za jaču Switch verziju,
i jednostavno odlučili da sačekaju i da idu na full next gen hardver, ovo što se spominje poslednjih godinu-dve (čip sa DLSS podrškom) bi trebalo da bude taj full next gen hardver.
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
867
Reaction score
1,486
Points
203
Nije da je uzasno ali su trebali da batale zelenu boju.
AC izdanje je najbolji switch limited edition.
Pa vratili su se na zlatnu boju,inace da AC najbolje izdanje onaj dock koliko jebeno izgleda ju ju ju

Ali je fejk news
 

straheenya

Well-known member
Messages
338
Reaction score
632
Points
153
Drugarica i ja smo ga igrali u coop na hard, sve je bilo ok dok nismo došli do poslednjeg bosa. Nije bilo šanse da mu pređemo drugu fazu, poludeo sam totalno.

Na stranu to što ništa nisam ispratio od priče, i dalje ne znam o čemu se radi, znam samo da smo čistili mape do kraja igre i tražili bolje kombinacije oružija :D

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Top Bottom