• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Saveti/predlozi/ideje za forum

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,898
Reaction score
8,963
Points
553
Онда можда не би било лоше да се PlayStation, Xbox и Nintendo "Old Systems" подфоруму укину и пребаце све теме у Retro Gaming and Emulation.
Ne, odlucili smo tako kada smo buildovali strukturu foruma da svaka aktuelna kompanija PS/XboX/Nintendo treba da ima sub grupu sa svojim starim sistemima gde se moze diskutovati o njima i njihovim 1st party igrama.

Sto se tice tagova bice skinuti kasnije iz multiplat podforuma.
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Е супер се намјестише ствари постепено, сада ми се допада. Само још ово да поновим.
За појединачне Dreamcast, Saturn и MegaDrive игре мислим да треба отварати теме у Ретро подфоруму.
Можда из MegaDrive, Saturn и Dreamcast General тема да се избаце igre из наслова? Чисто предлог. Да свака игра о којој се напише више од пар постова има своју тему. ;)
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Изгледа да draft теме имају рок трајања или је опет падала база форума, тако нешто. По други пут сам изгубио тему коју сам крчкао. :cry: Ко ме шљиви што не објавим одмах.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,609
Reaction score
7,865
Points
553
Изгледа да draft теме имају рок трајања или је опет падала база форума, тако нешто. По други пут сам изгубио тему коју сам крчкао. :cry: Ко ме шљиви што не објавим одмах.
Yiah, mislim da imaju. Desilo mi se sa TJPW threadom. Lesson learned :)
A i da nemaju, mislim da je bolje ochekivati da tje se dogoditi neshto i ne rachunati mnogo na draft.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,203
Reaction score
6,355
Points
553
Kakav je ovo novi upgrade koji me pita da li želim da ostavim reakciju sada? :0
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,609
Reaction score
7,865
Points
553
Kakav je ovo novi upgrade koji me pita da li želim da ostavim reakciju sada? :0
Mozhe vishe infoa? Probao sam na 4 razlichite teme da ostavim reakciju, nishta me nisu pitali :D
Koju temu koristish? Koji browser? Da li mozhesh okachiti screenshot?
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,203
Reaction score
6,355
Points
553
Koristim Firefox koji sam danas updejtovao. Hteo sam na temi za metal da ostavim like, i onda se otvorila nova stranica gde je pitao da li sam siguran da želim to da uradim. Ajde probaću to ovde ponovo pa ako uhvatim screenshot ostavljam.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,203
Reaction score
6,355
Points
553
sc zeza.jpg

zeza forum, htedoh na music da postavim nešto i ovo sve iskočilo. :D
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,609
Reaction score
7,865
Points
553
Da li se ponavlja? Mozhesh li reprodukovati?
Aktiviraj Windows :D
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,609
Reaction score
7,865
Points
553
Pirat zanavijek. Nope, pokušao sam, ali eto da javim da nešto nije u redu. :D
Hvala, ali pre no javish, proveri da li se problem ponavlja, chisto da ne proveravamo bzvz. Mozhe se desiti da server shtucne kada radish refresh ili neshto slichno, pa se ne uchita neki CSS fajl i onda tako povileni sve.

Dakle, ako vidish da se layout poremetio, probaj refresh, vidi da li je problem i dalje prisutan, ako jeste, onda prijavi. :3
 

Konrat

Fromboy
Messages
705
Reaction score
1,045
Points
203
Pokušao sam danas da postavim jedan duži post koji sam napisao još pre nekoliko meseci ali nisam mogao da ga objavim zbog ograničenja od 10 hiljada karaktera. Danas sam ga smanjio na oko 9000 i pokušao ponovo ali i dalje prijavljuje da sam prešišao 10k.
Mogu da ga postavim iz dva dela, nije da je nešto bitno, nego me zanima šta grešim. Da li računa i razmake i nove pasuse u karaktere, pa zato?
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,898
Reaction score
8,963
Points
553
Pokušao sam danas da postavim jedan duži post koji sam napisao još pre nekoliko meseci ali nisam mogao da ga objavim zbog ograničenja od 10 hiljada karaktera. Danas sam ga smanjio na oko 9000 i pokušao ponovo ali i dalje prijavljuje da sam prešišao 10k.
Mogu da ga postavim iz dva dela, nije da je nešto bitno, nego me zanima šta grešim. Da li računa i razmake i nove pasuse u karaktere, pa zato?
I meni se to desilo par puta pa sam morao post da lomim na dva dela. Mislim da racuna i razmake i pasuse. Ja sam uglavnom to resavao tako sto rezervisem odma post ispod kao part II prvog posta.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,609
Reaction score
7,865
Points
553
I meni se to desilo par puta pa sam morao post da lomim na dva dela. Mislim da racuna i razmake i pasuse. Ja sam uglavnom to resavao tako sto rezervisem odma post ispod kao part II prvog posta.

Yup, samo shto ja ne moram rezervisati jer niko ne pishe u TJPW threadu :(
ali da, rachuna razmake kao karaktere.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,093
Points
513
Računa razmake naravno, a ako kačiš slike preko nekog hosta, računa i svaki karakter u linku.
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Pokušao sam danas da postavim jedan duži post koji sam napisao još pre nekoliko meseci [...]
Немој само да се уздаш у draft опцију овде јер ће ти сав труд бити узалуд након неколико дана. Брише се након 4-5 дана све што стоји у драфту, а није постовано.
 
Top Bottom