• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Rick Beato-ve muzičke mudrosti

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Meni su zmajevi bukvalno pozadinska muzika za reklamu, svaka pesma koju sam čuo mi je imala taj feel
 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
771
Reaction score
1,234
Points
203
Dunno jedini dodir sa njima imam preko trejlera za igre, ako se ne varam par puta su koristili njih :D

Al zato sam Nickleback bas dosta slusao back i the day. Volim glas pevaca <3
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Da bude jasno nisam nikakav njihov fan ali nije objektivno nazvati ih uzasom koji nije dostojan da se svrsta u rock zanr, pa gde onda da se svrstaju, kao da rock mora da ostane netaknut njihovom mizikom lol. Nisu oni nikakav vrhunac zanra, niti su dno, kome se svide ili ne je kao i uvek stvar ukusa, ali tu nema nikakav realan razlog za prozivku, sto bas oni privlace hejt nije mi bas najjasnije, da li je neki bandwagon, da li na neki nacin razbijaju suspense of belief da su oni kao i drugi samo iskreni unetnici kojima je muzika na prvom mestu, to mogu samo da nagadjam.

Čovek je napisao da mu nije jasno šta više uopšte spada u Rock ja sam se nadovezao da se slažem da je besmisleno i naveo Imagine Dragons kao primer.
Dakle nema veze sa time da li su užas ili ne, odnosno kvalitetom muzike. nego sa žanrom.

Inače nemam predstavu kakav je odnos "javnosti" prema njima da bih uopšte mogao da znam šta je bandwagon pa da se nakačim.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453


Zanimljivo zapažanje, ali pored toga jako dobra priča i odličan zaključak na kraju videa :)
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,208
Reaction score
3,546
Points
373
Vidi se da je baš baš što bi se reklo tehnički potkovan. Skida pesmu, da ne kažem note kroz svega par sekundi. I ponajviše od svega ne smara dok vrši analizu pesme, što mi je plus.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
pa da, pravi je scholar, ume svoje znanje da prosledi drugima :)
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Kida mu ceo taj serijal gde analizira pesme, kao daj da pogledam 1 na brzinu i onda pogledam 5, iscediću sve uskoro ako tako nastavim.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
obavezno. otvori ti skroz neko novo razmišljanje i o pomenutim pesmama, a i o slušanju muzike generalno :)
 

Köhntarkösz

Well-known member
Messages
80
Reaction score
169
Points
93
Meni su interesantni njegovi videi gde gostuje klinac i demonstrira svoj savrseni sluh. Inace ga ne pratim, radije zavrtim Adam-a Neely-ja... kada nije woke.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Veoma zanimljivo :)
Znam pesmu, i nije loša uopšte, ali nisam znao da je ovoliko intricate. Max Martin zverina.

 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Šteta što je lista baš krš... može ATTILLA da prođe, ajd :D

 

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Sta hvali LoG i Gojiri? Maxa elitista :D
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
log je odsvirao svoje, već dugo su im albumi prosek, nažalost...
a i gojira je na toj putanji, opet nažalost.
 
Top Bottom