• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS3 Originali

Mephisto

Well-known member
Messages
66
Reaction score
177
Points
43
Ima li neka prodavnica kod nas da imaju original ps3 igre, a da ih šalju za CG?
Skate 3, Fight Night Champion i Tekken Tag Tournament 2 su neke od prvih igara koje bih uzeo, . Nepažnjom sam uništio dvadesetak naslova koje sam nekada davno igrao na trojci, pa bih želio da nekako vratim taj set, jer ponekad me uhvati neka nostalgija, pa bih povremeno palio debeljka, čisto da me želja mine...
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Ja se sjećam da su ljudi poručivali sa https://www.base.com
Ne znam kakva je sada situacija jer hara korona. Ono što vidim je da je shipping na aliexpress skuplji...
Takodje mozes da probaš da potražiš igre na ebay.

Znam da na crnogorskom Cafedelmontenegro forumu postoje neki ljudi koji se bave prodajom konzola i igara. Možda nije loša ideja da tamo napraviš temu. Ako nemaš nalog ja je temu mogu napraviti tamo za tebe i postaviti oglas iz usluge i reći ljudima da ti se obrate ne tvoj broj telefona. Imaj samo u vidu da je taj forum leglo preprodavaca koji nekad znaju bezobrazno da nabiju cijene.
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Izgleda da vise ne salju van Britanije

Delivery to Non-UK Destinations​

Due to the 2021 EU e-Commerce rule changes and the resulting VAT and Duty considerations, we are no longer accepting orders for delivery outside of the UK.
 

Mephisto

Well-known member
Messages
66
Reaction score
177
Points
43
Ja se sjećam da su ljudi poručivali sa https://www.base.com
Ne znam kakva je sada situacija jer hara korona. Ono što vidim je da je shipping na aliexpress skuplji...
Takodje mozes da probaš da potražiš igre na ebay.

Znam da na crnogorskom Cafedelmontenegro forumu postoje neki ljudi koji se bave prodajom konzola i igara. Možda nije loša ideja da tamo napraviš temu. Ako nemaš nalog ja je temu mogu napraviti tamo za tebe i postaviti oglas iz usluge i reći ljudima da ti se obrate ne tvoj broj telefona. Imaj samo u vidu da je taj forum leglo preprodavaca koji nekad znaju bezobrazno da nabiju cijene.
Većina tih stručnjaka sa CDM su hohštapleri. Osim toga što su baš bezobrazni sa cijenama, 99% njih prodaje igre za krekovan ps, pa kad im skreneš pažnju da te zanimaju isključivo originali, nakače ti se na pm, da ti objasne kako si lud jer nećeš da čipuješ konzolu i da ti se to mnogo više isplati... Stvarno nemam više živaca za te maloumnike... Da prostiš...
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Ja sam svojevremeno od lika s Nickom Transporter nabavio Nintendo Wii. Covjek je imao u svojoj prostoriji Cadillacs and Dinosaurs (cuveni Mustafa) automat a mislim da je imao i neke originalne igre za konzole u svojoj kolekciji. Sada vidim da prodaje konzole sa piratskim igrama.

Vidi ja sam se pomirio da cinjenicom da sam okruzen primitivcima i fukarama. Ako imaju nesto sto mene zanima ja pitam i ukoliko vidim da ne znaju da komuniciraju gledam da se distanciram sto prije. Al jasno mi je da nisu svi kao ja i da su neki ljudi imaju mozda nizi prag tolerancije od mene.

A sto se tvog komentara tice, podsjeti me na ovo:
 
Top Bottom