• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Svakako dobro je imati ovakvu tehnologiju kad se iskoristi na pravi način i tamo gde legne.
 
Napokon izašao Gestalt: Steam and Cinder. Metroidvanija koju željno iščekujem već 2 godine čisto što izgleda prokleto dobro u svakom aspektu. Samo da nakupim dovoljno LJUBAVi u Astlibra Revision da dobijem srećan kraj i posvećujem se Pari i Žaru

 
Ovi likovi nisu normalni :D Rade na novoj igri a za NMS stancaju ogromne update-e i dalje :D



Bas super izgleda.

Ljudi sto su kupili na startu su definitivno dobili their moneys worth na kraju.

Bas je huge update, ima da skoci zahtevnost samo tako.

 

Izaslo, odlicna ocena
Jedino me brinu izmene koje olakšavaju i stremlajnuju doživljaj. Daću joj šansu, naravno, ne čekam džabe 20 godina. Nadam se samo da nije nestoa onaj čar gde se kao igrač osećamo kao impostor koji treba da odgonetne jedan ceo svet...
 
Jedino me brinu izmene koje olakšavaju i stremlajnuju doživljaj
Meni je to veoma dobrodoslo, jer u originalnom Myst-u bih zaglavio kod prve ozbiljne zagonetke :D
ali grafika, svet i atmosfera su ono sto me uvek privlaci ovom serijalu.
 
Meni je to veoma dobrodoslo, jer u originalnom Myst-u bih zaglavio kod prve ozbiljne zagonetke :D
ali grafika, svet i atmosfera su ono sto me uvek privlaci ovom serijalu.
Meni je najveća prepreka u igranju Myst-a bio engleski jezik... bio sam klinja, nisam imao dovoljno dobro razumevanje engleskog a nisam imao ni walk-through na srpskom. Grafika je ono bila, praktično fotorealizam po tadašnjim standardima. Tada sam tek počeo da kapiram kako funcioniše kompjuterska grafika i da je Myst izgledao tako kako jeste jer je koristio prerenderovane slike umesto realtime renderinga. Uz igru je došao i "making of" video koji je sve to objasnio. Šteta, nisam ga nikada prešao. Nabadao sam random i pokušavao ponešto da prevedem kroz famozni domaći Rečnik pravljen za Win 3.11. CD sam bio posudio pa morao da vratim na kraju 😑.
 
Fallout - London - izaslo

Fallout: London is an ambitious, trail-blazing DLC-sized mod for Fallout 4, Bethesda Game Studios’ 2015 post-apocalyptic RPG. Fallout: London stands apart from its contemporaries and offers an entirely new experience: setting a Fallout game outside of the United States. True to its moniker, Fallout: London takes place IN London. From stuffy parliamentary aristocrats to a resurrection of the Knights of the Round Table to an uncompromising cult of revolutionaries (and more!), Fallout: London embodies the history and aesthetics of London and puts an unmistakably nuclear spin on the beloved city. Fallout: London’s development is labor-intensive and involves a plethora of eclectic cross-discipline individuals, both at amateur and industry level. The team maintains a strong sense of professionalism and devotion to the craft. Everyone on the Fallout: London team shares a deep love of videogames, and most importantly, Fallout itself. Each member of the Fallout: London team is individually recruited for their contributions and talent in the realms of game design and modding.
 

Izlazi i za sve konzole, mogu mislit kolko je zabavno nabadati ovo na gamepad-u :D

EDIT

Sad vidim da je vec 6 bila svuda lol I neko probao te konzolne verzije ? Su OK UI resili ?
 
Back
Top Bottom