• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi 2021

Status
Not open for further replies.

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
1,982
Reaction score
4,309
Points
333
Pogledao sam ga skoro u bioskopu, generalno volim njegove filmove, ali ovaj mi nešto nije legao.
Prva priča mi je najbolja :)
 

nelex

Well-known member
Messages
1,180
Reaction score
2,526
Points
203
Napokon sam stigao da odgledam Venom: Let There Be Carnage i mislim da je ovo i dalje najgori superheroj iz ove nove generacije superherojskih filmova (nisam gledao Eternals).
Nekako ništa se ne uklapa kako treba, humor koji je pravljen za decu verovatno, akcione scene koje nemaju neku težinu i samim tim nisam zainteresovan da ih ispratim šta se sve dešava, glumci koji su skroz neuverljivi, ili bolje rečeno situacije u koje ulaze/izlaze, dosta naivno urađeno. Nekako mislim da ovo sve može mnogo bolje da se uradi. Kada pogledam strip i crteže, mnogo bolje izgleda. Inače, ni prvi deo mi nije legao uopšte, ali eto, očekivao sam nešto više.

Jedino šta može biti zanimljivo je posledica one post credits scene... Jedva čekam novog Spajdermena, za neki dan idem da gledam 🤞
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,641
Reaction score
9,423
Points
453
^ sad ce ti neko dati poop reakciju jer si pozitivno ocenio samo jedan deo filma. :p
 

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Meni je i prvi Venom bio uzas, ovaj cu mozda pogledati jednom kad dodje na HBO.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
zavrsio sinoc antlers. jos od prvog trejlera mi je film delovao interesantno ali jbg na kraju je ispao meh, dobar deo fima je solidan, dobra atmosfera, koncept itd ali neke stvari jednostavno nisu dobro odradjene. prica se gradi, neke stvari se hintuju a od njih ne ispadne nista, motivacija likova nije bas najjasnija tako da neke odluke nemaju logike..ceo poslenji deo filma je shit, film sporo gradi nesto a payoff na kraju je nikakav, nazalost...samo cudviste se pojavljuje minut, dva, mozda.
 

Konrat

Fromboy
Messages
705
Reaction score
1,045
Points
203
zavrsio sinoc antlers. jos od prvog trejlera mi je film delovao interesantno ali jbg na kraju je ispao meh, dobar deo fima je solidan, dobra atmosfera, koncept itd ali neke stvari jednostavno nisu dobro odradjene. prica se gradi, neke stvari se hintuju a od njih ne ispadne nista, motivacija likova nije bas najjasnija tako da neke odluke nemaju logike..ceo poslenji deo filma je shit, film sporo gradi nesto a payoff na kraju je nikakav, nazalost...samo cudviste se pojavljuje minut, dva, mozda.
Pogledao i ja, film srednja žalos'.
"Rogonja" me podseća na monstrume iz Bloodborna.
 

nelex

Well-known member
Messages
1,180
Reaction score
2,526
Points
203

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Antlers skroz ok, najgore mi je što je dosta traćio vreme na neke šatro psihološke torture traume porodične metafore itd da bi prosto postao pred kraj full blown monster low budget vhs sa znatno boljom fotografijom nego što je imao takav tip filmova doduše lol.

Da je ceo masakr krenuo ranije bio bi mi nešto bolji posebno jer sadrži najbizarnije scene koje videh ove godine bilo gde horor related i čak su efektne isekao sam se par puta ofc uz pravi štimung u mrklom mraku i pojačano. Reditelj inače nema veze sa hororom ali umeo je u prethodnim filmovima da ga lepo naglasi kad je trebalo (Black Mass) pa je očigledno ovde to došlo do izražaja.

Striktno za hc horor fanove ko očekuje nešto više to ovde nema.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Evo priče po kojoj je uradjen Antlers

 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
Evo priče po kojoj je uradjen Antlers


ovo je toliko bolje od filma da je to strasno, sto jednostavno nisu ovo ispricali u flmu bez ikakvih izmena da mi je znati...
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Kada sam našao nisam još pogledao film pa sam samo malo uvod raduje me da je kvoliti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom