• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Fitness

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,632
Reaction score
7,916
Points
553
Svaka chast Mile. Bukvalno bi ispresavijao lika kojeg furash na avataru.

Ovaj komentar tje da smrdi kada Mile promeni avatar. Pogotovo ako ga promeni u zhenskog lika.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,570
Reaction score
3,677
Points
373
Pa dobro, svako ima drugačiji motiv za vežbanje.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Mile highlight tapatolka

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
991
Reaction score
1,507
Points
233
Inao si i ti davnih dana slike u ovakvom tredu, gde su ti misici chody ?
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Inao si i ti davnih dana slike u ovakvom tredu, gde su ti misici chody ?
Ne ide jarw i pare brate. Misici su bili izraz buntovnika u meni. Mada hocu da se vratim treninzima ali takve rezultate tesko da cu imatim

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

mozzribo

Well-known member
Messages
801
Reaction score
1,599
Points
283
Kao klinja sam išao na plivanje. Takođe sam išao po godinu-dve na karate i aikido (ovo poslednje me veoma žao đtp nisam nastavio, i dan danas razmišljam da li da se sramotim u nekom dojou). Za timske sportove baš i nisam razvio neki afinitet, ali sam se dosta bavio bodyweight treningom (sam primesama street workout-a) kada sam bio tinejdžer i od onda idem u teretanu, kao što se bavim i jogom. Kombinacija ta tri mislim da će me držati do smrti, sa trenutnim akcentom na teretanu.
 

Necro

Well-known member
Messages
524
Reaction score
1,053
Points
203
Evo i ja da se upišem. Totalni sam smotani nerd. Mrzi mi da se bavim bilo kakvom fizičkom aktivnošću. Kako sam u osnovnoj išao na takmičenja iz matematike drug je znao da me zajebava: "Ludi naučnik najzad u zatvoru" (citat je iz prve epizode Supermena sa RTB sinhronizacijom). Nije da nisam uopšte igrao neki sport (bio sam golman u fudbalu jer nisam umio da potrčim) ali sam bio i ostao smoto i nerd na kvadrat.

Ta moja osobina mi je došla glave sada kada hrlim ka četrdesetoj. Došla je korona zabio sam se u kuću i zaradio sam diskus herniju. Na mojih 180 cm sam imao 115 kg i to prvi put u životu. Mašala. Zbog bola u kičmi mi je došlo iz dupeta u glavu da moram da smršam. Što se tiče fizičkog izgleda imao sam u životu tri transormacije (trenutno ne mogu da smislim bolji izraz) i ova poslednja je najekstremnija.

Jun 2021. - decembar 2021. Sa 115 na 89 kg:

transfinal.jpg

Od fizičkih aktivnosti sam praktikovao duge šetnje (navika iz Beograda koju sam nažalost izgubio tokom studija) i neke kućne vježbe (sklekovi obični ili na pesnicama, plank, iskorak i neke vježbe za kičmu što sam našao na netu). Takođe sam iz ishrane polako izbacivao sav junk food (čips i majonez ekpresno goje, riješite ih se kako znate i umijete) i zamijenio ih voćem. Ono što ne valja kod mene je što znam da smršam pa se ponovo ugojim. Valjda će me kičma od sada podsjećati zašto moram da održavam liniju. Nije me bolji izgled motivisao da smršam već briga za zdravlje i bol u leđima i vratu. Kada se bližiš četrdesetoj (u februaru punim 38) onda se mijenjaju prioriteti. Doduše sa skidanjem kila dolazi i do poboljšanja u fizičkom izgledu i to pogotovo kod mene jer se gojim u licu.
 

gruja33

OLED brat
Messages
923
Reaction score
3,278
Points
313
Isti slučaj ali sam ja krme od 103 kile na mojih 182cm
A kepo sam zbacio kile i ne mogu, jednostavno volim meso i to je to, vruče pecivo sira kalorije sve sane kalorije a najgore od avega mibje pto volim da pijem dok jedem a to tek nije zdravo za gojenje...

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

Necro

Well-known member
Messages
524
Reaction score
1,053
Points
203
Isti slučaj ali sam ja krme od 103 kile na mojih 182cm
A kepo sam zbacio kile i ne mogu, jednostavno volim meso i to je to, vruče pecivo sira kalorije sve sane kalorije a najgore od avega mibje pto volim da pijem dok jedem a to tek nije zdravo za gojenje...

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
E moj grujo, ne bih se ni ja skidao sa 110 kila da me bol u leđima nije natjerao da to uradim. Takođe sam imao problema sa stolicom zbog junk fooda.

Al evo jedan savjet od mene za mršavljenje. On što znam je da ljudi nešto stalno rade i uzimaju ako im mozak nakon toga luči dopamin (hormon zadovoljstva ako se ne varam). Dakle to rade zbog dopaminske nagrade. Npr ja dobijam dopaminsku nagradu nakon duge šetnje i zato ih i praktikujem. Dakle treba nešto tako naći. Druga stvar. Otkrio sam da čak i ako bih rekao sebi: "Treba da smršaš da bi bolje izgledao" to mi ne bi bila dovoljna motivacija. Dakle, ako bih to želio morao bih da nađem način da prevarim svoj mozak da ne razmišlja mnogo o tome nego da nađe neke aktivnosti nakon kojih ću osjećati zadovoljstvo a rezultat na kraju će biti i bolji izgled. Dakle savjet je da probaš da zamijeniš nezdrave navike sa zdravim na koje ćeš biti navučen. E sad, znam da nije lako.
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,247
Reaction score
3,614
Points
373
Eto čojka, bio rumen, jak, zdrav ko dren i to mu nije valjalo, pa se oteo garant matematici (jopet) i vi'ga sada, ne stiže ni da jede kako Bog zapoveda :(

p.s. zajebavam se brt, znam da nije do matematike
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
448
Reaction score
745
Points
203
@Necro

Ako mi verujes, kako sam kreno prvo od Giletovog posta, naleteo sam na tvoj i odmah sam se setio jedne tvoje ispovesti na tu temu.

Svaka cast.

I kako sam dosao do tvog prvog posta, moja reakcija je:

fetchimage
 

nelex

Well-known member
Messages
1,191
Reaction score
2,554
Points
203
Planiram da uzmem neki pametni sat, prvenstveno radi merenja pulsa i ostalih metrika prilikom sporta/trčanja.
Imate li neku preporuku, trenutno su mi u fokusu

Garmin forerunner 245
i
Garmin forerunner 235

Ali može i neki drugi, skoro sam krenuo da gledam, tako da cenim bilo koji savet.

U suštini OLED i takve ludnice me apsolutno ne zanima. Voleo bih da ima GPS ako može, ali pre svega bih voleo da ima dugu i jaku bateriju. Kada to kažem, naravno ne mislim da traje 24h non stop GPS ultra trail maraton :D Nego, recimo da traje ~2 nedelje sa jednim punjenjem, ako se ide 2 3x nedeljno na trčanje i još neki sport indoor (kada se ne meri GPS). Šta mislite, da li može da se nađe nešto takvo, a da nije skupo kao pojedini automobili :D 100-300e, šta ja znam... I naravno, vidim da je kp dosta jeftiniji nego po prodavnicama. Videh i trkačka berza na FB-u, pa i tu ispratim pomalo.
 
Top Bottom