• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Zdravo svete! :p

Shonkas

Well-known member
Messages
178
Reaction score
124
Points
43
Stari gejmer (3+ decenije igranja), doslo do EASY kada biram tezinu igre 😁 Mislim da sam sve objasnio... Salu na stranu, ja po pozivu - a uvek ce trebati, ili dati savet! Inace sam PC gejmer, no zamalo da mi XboX S ugrozi ovaj poslednji opis... ali uletela nova PC masina. Tako da ipak vise nikada. (Konzolisao se samo na pocetku karijere - tipa Oric NOVA 64, pa jos koja konzola...A onda Pentium je sve to promenio! :p Cya
 

Shonkas

Well-known member
Messages
178
Reaction score
124
Points
43
Pozdrav SVIMA!,
Stari gejmer (3+ decenije igranja), doslo do EASY tezine kada biram tezinu igre 😁 Mislim da sam sve objasnio :p Salu na stranu, ja po pozivu - a uvek ce trebati, ili dati savet! Inace sam PC gejmer, no zamalo da mi XboX S ugrozi ovaj poslednji opis... :p Cya
Добродош'о ти нама! Могао си слободно отворити посебну тему за себе, када си се представљао. ;)
Ne znam pravila...Cak me uplasio i ovaj YOUTUBE, kontam sad ce ga oboriti SPAM :) Super ako je sve opusteno, evo mene ste kupili tom sitnicom! Ok otvaram novi i brisem prosli POST (ili nema brisanja?) Ili matori opciju ne konta
..haha
 
Last edited:

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Добродош'о! Нека модови пребаце постове из друге теме овамо или нека их обришу, no biggie.
 
Top Bottom