• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Zanimljivi oglasi

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
1,021
Av je fantasticna konzola, 2.4hz bezicni kontrleri su jako jeftini tako da sam batalio zicano uopste.
Ali mene odusevljava pouzdanost ketridz slota, ubacio sam everdrive i svaki put ucitava iz prve, nema zezanja kao sa pal nes-om.
Mada mozda i njega nekada rgb modujemo da se nadje. ;)

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Reaction score
1,871
Av je fantasticna konzola, 2.4hz bezicni kontrleri su jako jeftini tako da sam batalio zicano uopste.
Ali mene odusevljava pouzdanost ketridz slota, ubacio sam everdrive i svaki put ucitava iz prve, nema zezanja kao sa pal nes-om.
Mada mozda i njega nekada rgb modujemo da se nadje. ;)
Hocemo hocemo, samo da prestanem da pravim decu :D

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,290

• Like
Reactions: Ace

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,290
Većina SK mi je podrum/tavan al nmg to da vadim zaista. Kupio sam jednom Svet Igara od nekog lika skoro sve brojeve na gomili i to je to

Ace

Well-known member
Reaction score
172
Bilo bi kul imati ove ukoričene godine, taman da imam bekap svoje postojeće kolekcije :D

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,290
Ja ga pitao za jedan kart za snes rekao samo setovi, al ja oduvek singl piks pa sam produžio dalje

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
1,021
Jedino ovaj providni game cube kontroler i multitap su nesto sto nema svaki dan da se uzme. Ostalo ima na kilogram po KP.

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
1,021
Jbg ja volim da skupljam razlicite boje. Imam crni,beli i rezi 4 srebrni pa sam zato primetio. Mada svejedno koristim wavebirde. :D

Ashitaka

Well-known member
Reaction score
146
Jbg ja volim da skupljam razlicite boje. Imam crni,beli i rezi 4 srebrni pa sam zato primetio. Mada svejedno koristim wavebirde. :D
Ja imam dva crna i srebrni. Cool su mi gc dzojstici ali ne mogu se navici na raspored dugmica xd