• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Xseries Xbox Series News, Hardware Info...

Chodex

I'm a ghost!
Reaction score
643
Dok ne nadjem Ghost of Tsushima za 3000 din (ni centa preko ne dajem) mozda se pozabavim malcice sa ovom igrom. Danas izasla day 1 na GP. Kaze Moris da igra ima problem sa screen tiering-om, ali verujem da ce to resiti uskoro.

timemaster

Caelondian
Staff member
Co-founder
Moderator
Reaction score
1,127
probao sam aragami 1 jako davno, nije bila nista posebno. kao nedovrsena indie igra koja je mogla da ima mnogo vise potencijala

Chodex

I'm a ghost!
Reaction score
643
probao sam aragami 1 jako davno, nije bila nista posebno. kao nedovrsena indie igra koja je mogla da ima mnogo vise potencijala

Meni i dvojka izgleda kao ispod prosecna igra, ali cu proveriti kakav je stealth

Chodex

I'm a ghost!
Reaction score
643

EA ?

Teoreticar

Well-known member
Reaction score
631
Stvarno me zanima da li ce im se isplatiti te dugorocne investicije.
Bice stvarno zanimljivo kad stignu za 2-3 godine sve te igre na kojim sada rade.
Mid gen upgrade ce biti zanimljiv.

[email protected]

Well-known member
Reaction score
2,095
IMO Eidos je na zalasku.

CD je presao sa Tomb Raider igara na osrednje docekan Avengers, a Eidos Montreal [rip Deus Ex] je odstancao GotG koji skoro sigurno nece biti megahit. Evo sad je CD postao offsourcing studio, ne bi me cudilo da Square proda Eidos u sledecoj deceniji.

Last edited:

Chodex

I'm a ghost!
Reaction score
643
Citam po netu svi igraju Halo Infinitive Tech preview. Veliko je odusevljeno prisutno. Ovde niko ne igra koliko vidim, ili nema na cemu da igra

Wahad

Replicant's Trainer
Reaction score
535
Najbolji Halo za sada. Technical Test je a ispeglanija je od mnogih full releases igara na launchu što smo dobijali.

Neverovatno da je F2P, mislim da će ovo biti najkvalitetniji F2P naslov koji je izašao do sada.

Ali je surov. Okej kontam da za Technical Test su se prijavljivali Halo fanovi i oni koji su igrali igre, ali baš baš je zajebano, minimal aim assist na konzoli dok se krećeš i pucaš, čak na PC-u je veći aim assist. Niko ne može da replicira scenarije na konzoli koji su neki ljudi kačili na netu sa aim assistom, jako čudno.

Sve u svemu, svaki put kada startujem igru, ako igram nešto pre toga, npr Apex Legends koji ima ogroman aim assist, treba mi bukvalno sat vremena da se prilagodim da skoro pa nema pomoći u nišanjenju.

aevanhoe

Well-known member
Reaction score
76
Xbox od danas podrzava Dolby Vision i za igre. Probao - radi :) Ne podrzavaju ga sve igre, ali mnoge da.