• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

TV What We Do in the Shadows (2019 - )

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
atCyHjm.jpg

Spojler zbog onih koji ce da pogledaju aktuelnu sezonu naknadno. Smejem se ko lud na brasno kada vidim ovu sliku.

Poslednje dve epizode dosta popravile utisak, desetu cu da pogledam u petak/subotu. Dugo nisam gledao samo jednu epizodu nedeljno i sada mi se jos vise svidja kako moji utisci variraju iz nedelje u nedelju. Mozda ova sezona bude bolja nego sto sam mislio pre par nedelja.
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,116
Reaction score
4,455
Points
473
Meni je mnogo slabija ova sezona od prve dve.

Sent from my J9110 using Tapatalk
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
Malocas pogledao poslednju epizodu. Jednu od vecih mana ove sezone su ispeglali u poslednje dve epizode i ne verujem da ce taj segment da bude jedan od slabijih u narednoj sezoni. U teoriji bi to trebalo da bude veoma zanimljivo posto se nove mogucnosti otvaraju i same fore bi bile bolje. U prethodne dve sezone su se skoro svi likovi smenjivali i svako je u nekoj epizodi imao svoju minijaturu, dok je u ovoj samo Nandor dolazio do izrazaja. Nadja je bila Nadja i to je jedina stvar gde postoji konstanta. 😄 Povukli su par zanimljivih poteza i nadam se boljoj cetvrtoj sezoni. S obzirom do koje su tacke dosli i kada se sagleda celina, neke scene iz prethodnih epizoda su itekako imale smisla iako sama egzekucija nije bila najsjajnija.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,239
Reaction score
6,429
Points
553
Kada ste ovako ocrnili novu sezonu, pripremio sam se za najgore. Međutim nije bila loša sezona, malo je više fokus bio na Collin-u i Nandor-u, što mi je i u neku ruku bilo u redu, jer su u prethodnim svi dobili dovoljno vremena da se razrazde, a njih dvojica uglavnom bili kao poslednje rupe na svirali za brze šale.

Uhvatio sam sebe kako se dobrano smejeme na razne fore, ponavljam, neke stvari ne bi trebalo da funkcionišu, uzmeš najobičniju stvar i od toga napraviš dobru foru. A i ujedno su često najbanalnije scene najsmešnije. (moja lična preferenca jer mi godi taj pristup anti humoru)

Epizoda sa welness kultom mi je bila najbolja u sezoni. Sama pomisao da i sami vampiri koji imaju moći hipnoze i da manipulišu ljudima, tek tako da padnu pod nečija obećanja i lažna obećanja da će biti srećni mi je izmamio kez. Posve ljudski i neočekivano. Ima i dosta bizarnih scena, kada Laszlo i Collin odu da traže poreklo energetskih vampira, serija baš odlazi u čudan body horror momenat i ume da zamrači.

Ne znam baš koliko ima ovde još snage da se ovo dalje gradi i razrađuje, ali mislim da bi mogli sa 5 sezonom da privedu sve kraju. :)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,514
Reaction score
6,895
Points
453
verovatno će kasnije da ubace, to isto rade i na netflixu ako serija ide premijerno na svojoj mreži...
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,019
Reaction score
4,378
Points
373
Inače video sam da je serija i na d+, ali ne sve sezone.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,239
Reaction score
6,429
Points
553
Ima na HBO Max sve osim nove. Uzmite u obzir da naš HBO Max mora da prevede sve titlove ne dobijaju ih tek tako na izvolite.
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
Nista posebno ove tri epizode, nisu izgleda mogli da dodju do boljih ideja i kako to da realizuju na ekranu. Cekam da vidim kakve ce da budu narednih par sezona, ako mi se u trecoj nije svidelo sta rade sa nekim likovima, sada mi se jos manje svidja na ovom malom uzorku. Svi su nekako istroseni. Valjda imaju nekog keca u rukavu, za sada je bilo par bljeskova zbog kojih epizoda zablista na minut-dva.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Odgledao sam prve dvek meni je ok. Treba uzeti u obzir da ne može svaka premisa beskonačno da se eksploatiše, nije kao prve dve sezone, ali se drže još. Vidim da je FX odobrio još dve sezone posle ove.
Ima na HBO Max sve osim nove. Uzmite u obzir da naš HBO Max mora da prevede sve titlove ne dobijaju ih tek tako na izvolite.
Što ovde nije slučaj jer HBO još nije otkupio streaming prava za ovu sezonu.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
3. i 4. epizoda su mi bolje od prve dve :)

I 4. sezona je konačno stigla na HBO Max, ali samo prve dve epizode za sad.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,239
Reaction score
6,429
Points
553
Ne znam što ste bacili toliko drvlja i kamenja, dobra je prva epizoda nove sezone. I dalje je tu prisutno sve što radi u seriji, od najobičnijih i najdosadnijih situacija naprave kuršlus.
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
444
Reaction score
742
Points
203
Odlicna epizoda, bilo je samo pitanje kada ce da poentiraju. Dobro napisana epizoda gde je svako imao svoje momente.

Vec je bilo pozitivnih naznaka u prosloj da sezona ide uzlaznom putanjom.
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,239
Reaction score
6,429
Points
553
Upravo privodim kraju poslednju sezonu, ovo je masterpis:



Smejem se kao lud na brašno.
EDIT: Post iznad. :ROFLMAO:
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,628
Reaction score
7,908
Points
553
Auf kakva serija, zlato, chisto zlato!
Doshao sam pred kraj tretje sezone i za sada mi je serija samo bolja i bolja.
Laszlo kida, perverznjak pogani. Colin me chesto nasmeje, a vala i Nadja. Komedija su mi oni njeni momenti kada pogleda u kameru i smeje se svojim forama, podsetja na Jima iz Office, samo shto mi njegovi pogledi ka kameri nikada nisu bili simpatichni.

Kul mi je i baron, Afanas/Anafas... kako god, iako ga nema u mnogo epizoda. Oplakah na scenu kada baron jashe psa i posle kada se voza u autitju. Uzhivanje je gledati seriju, pogledam 1-2 epizode na dan i za sada nisam naleteo na neku koja mi je bila smor.
 
Top Bottom