• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

MMA/UFC

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
držao se glover, ali potpuno izdominiran od strane džamala. biće zanimljivo protiv jirija, obojica imaju šanse da nokautiraju jedan drugog u zvezde, ali rekao bih da je džamal dosta inteligentniji.

assassin baby je muva šampion! baš šteta za doctor stopage, ali realno figgy je jedino imao šanse da izvuče neki wild sub, jer je moreno bio dominantan u standupu.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Jamahal Hill def. Glover Teixeira - Nema sta, cista pobeda Hilla, isprebijao ga, moze da pokusa i za titulu... sto se Teixeire tice, kad je video da ne moze da ga obori, pa cak i kad je uspeo, nije mogao nista da uradi sa tim, bilo je jasno da ovde nema sta da trazi, povukao se u pravo vreme rekao bih, respect

Brandon Moreno def. Deiveson Figueiredo - Nekako ko i da sam ocekivao da sad Moreno pobedi, dobra je ova borba krava muzara i zasto ne napraviti spansku seriju od toga i uzeti brdo love... svidja mi se Moreno stil borbe i gard i lik je, karakter, dosta njih su mi bezlicni, ali ovaj mali ima karakter.

Gilbert Burns def. Neil Magny - lagano Gilbertinjo, drago mi je zbog njega, zasluzuje sam vrh

Jessica Andrade def. Lauren Murphy - obicno ne gledam zenske borbe, nisam hteo ni ovu, krenuo da premotavam, ali kad sam pred kraj borbe video unakazeno lice Murphy, morao sam da vidim kako je doslo do toga i pogledao celu borbu... veoma impresivna Andrade, sa takvom gradjom, ko neki nabildovan muskarac, mogla bi i neke muskarce da premlati, veoma opasna pojava i ovo je bio pravi horor show, trebali su ranije da zaustave borbu... pleni ova Andrade, bogami je vidim za titulu, bice veoma zanimljivo

Johnny Walker def. Paul Craig - glupi Craig, jebote kakav tupadzija... uhvatio Walkera za nogu i ne pusta ga za zivu glavu, a ovaj ga premlati, ubi boga u njemu... mada senuo je udarac cim ga uvatio, posle se valjda drzao za zivu glavu ili nije ni bio svestan sta radi...
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Konor vs Čendler treneri za sledeći TUF, potvrđeno! 👇





😂 😂 😂
 
Last edited:

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
fedor izgubio, standardno, i otisao u penziju, realno sa 10god zakasnjenja. btw bilo je fino videti stare borce tu.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Neki od zanimljivih komentara:

Covek se vec oprastao 2012, 2019, 2021 itd...Pravi oprostaj je bio jos 2012, a sve posle toga je bilo povremeno blic aktiviranje iz penzije, a ne obniva karijere..tako da su ti mecevi posle 2012 revijalnog karaktera u sustini...

Lik je letos bio u Srbiji posecivao je nase manastire, bio je i u Novom Pazaru, obisao je Crnu Reku, Djurdjeve Stupove i Sopocane, kada je bio u centru grada i jeo cevape video lik da se daje krv i pitao sta je ono, rekli mu on lik ustao sa sofre i otisao da da krv , Bog ti dao zdravlja brate !!

Fjodor Jemilianenko je ziva legenda. Pratili MMA ili ne, ovog čoveka morate postovati. Pre dve godine u Japanu izašao sa srpskom pesmom Hriste Bože i pozdravio sve Srbe nakon borbe, sve najbolje brate
 
Top Bottom