• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PC Steam Lovecraftian Days

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
1. Remnants of Ashes
2. Forgive me Father
3. Kvlt demo
4. Darkest Dungeon 1 i 2 (dvojka je coming soon doduse)
5. Sundered®: Eldritch Edition

To je to za sada na brzinu sam preleteo preko liste.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
Od mene preporuka za Return of the Obra Dinn. Druga najbolja igra na svetu posle Outer Wilds
 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,206
Reaction score
3,546
Points
373
Kida Outer Worlds, dva puta sam ga prešao. Obsidian Entertainment gospoda.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Od igara koje sam igrao, nebitan redosled:

1. Remnant: From the Ashes
Fina souls-like igra s pushkama, pishtoljima i sachmarama. Ne traje predugo, a zabavna je u grupi. Solo nisam igrao pa ne mogu mnogo o tome. Ima chak i nekakav post end game za one kojima nije dovoljan main story

2. Return of the Obra Dinn
Odlichna avantura koju je radio Lucas Pope (Papers Please). Cilj igre je da, kao islednik osiguranja za East India Company, skapirate shta se tachno dogodilo na brodu kojeg je voda nanela u luku bez i jednog chlana posade. Ne bih mnogo da spoilujem, igra je super. Istrazhivatjete i koristiti logiku konstantno, shto je meni uvek plus u igrama.

3. Sunless Sea
Savrshen primer "Lavkraftovske" igre. Fenomenalna atmosfera, genijalne avanture, predivan osetjaj istrazhivanja nepoznatog koje vreba da vas unishti. Trebalo mi je preko 80 sati da predjem igru i koristio sam vodich. Ogroman replay value, trebalo bi mi mnogo vremena da pishem o avanturama u kojima sam bio, kao i na koje nachine sam ih reshavao. Igra vredi svaki dinar.

4. Darkwood
Igra sa jezivom horor atmosferom. Izbacheno sve shto chini survival igre zamornim, umesto toga ubachen horor. Igra je nemilosrdna - ne drzhi vas za ruku, ne crta vam shta da radite i kako to da radite, vetj ste prepushteni sami sebi. Uprkos tome, nije preterano teshka, ali namuchitje vas. Zvuk u igri je pun pogodak. Definitivno vredi igrati.

5. Cultist Simulator
Rogue-lite igra sa kartama (@rale). Igra je... veoma teshka. Potrebno je patiti i failovati bezbroj puta kako bi se neke stvari skapirale, a onda je potrebno napraviti plan da se predje igra. Nakon toga josh malo plachete jer vam je plan smetje i niste znali neke stvari, pa sada morate opet da igrate. Uprkos manama, uzhivao sam u igri. Nije za svakoga, potrebno je imati strpljenja i volje da se nauche mehanike igre.

6. Forgive me Father
Undenis je pisao o igri, a i ja sam ostavio duzhi utisak, pa overite thread.

7. Quake
Igraj Quake kec brate. Netjesh zazhaliti brate.

8. Darkest Dungeon
Igra za mazohiste koji vole da ih igra zlostavlja i gazi. Vrh video igra, veoma zabavna i teshka. Potrebno je utji u shtos, a onda igra postaje... savladiva. Igra je turn-based RPG u kojoj vodite ekipu heroja ka grobu. Veoma lep artstyle i zvukovi od kojih tjete imati traume. Suze sam pushtao kada odlichna ekipa heroja pogine na sred dungeona jer su ih polupali sanity efekti i poubijali su se medjusobno.

9. Dusk
Igraj Dust brate. Netjesh zazhaliti brate.
 
Last edited:
Top Bottom