• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS4 XONE PC Sekiro

Undenis

Rip and Tear
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
3,274
Ma znam al provali ti to plus naći pištaljku sam bez vodiča nije uopšte lako. Mislim ja sam ga ubijao sa njom, štekam je za treću fazu itd...no dobro daleko sam od super pro baš sam se mučio sa igrom u nekim fazama i još ništa ne čitam detaljno oko ajtema oružija nego samo juriš vetrovi me lome
Ja sam debil koristio pistaljku u drugoj fazi da bi sto pre stigao u trecu, samarali smo se muski bas jedno sat i po.

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,290
Kad sam prvi put stigao u treću fazu ozbiljno sam se zabrinuo gde vodi to sve i šta pokušavam uopšte al eto.

Undenis

Rip and Tear
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
3,274
Kad sam prvi put stigao u treću fazu ozbiljno sam se zabrinuo gde vodi to sve i šta pokušavam uopšte al eto.
Mene je bas namucio u trecoj fazi ali bas ono jako. Bio sam u fazonu aj brate baci jos nuklearku na mene pa da se razilazimo. :D

Undenis

Rip and Tear
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
3,274
buuuuuuuuuukv
Ali defitnivno Sekiro da ponovim opet, legit u top 10 igara za prosli gen. Obozavam vertikalni gameplay koji mi je dosta falio u souls/borne igrama, nadam se da ce u jednom trenutku uraditi i drugi deo igre nije da nemaju materijala. Sekiro goes west! :)

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Reaction score
1,366
Ovaj... Da li ste znali da u igri postoji world mapa? Prešao sam igru četiri puta, ovo još nisam video

VoivodBG

nerealni elitista
Reaction score
1,790
Ima u collectors edition prava mapa. Igrao sam igru ihahaj, nikada nisam provalio u meniju. xD

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,290
Ma ovo je trol najveći do sad, oni su navikli igrače da ne provere jel ima mapa u igri besim se

VoivodBG

nerealni elitista
Reaction score
1,790
Meni ja i dalje najjači video troll za Dark Souls da pokupiš kokos da bi bio jači od neprijatelja. Nema cenu na gomilu komentara gde ljudi vrište da je igra izagovana i da nema kokosa.