• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PSX PSX hidden gems i manje poznate igre

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203

Једном сам слушао интервју са њом и поменула је баш овај случај, "Вандалско Срце", ево покушавам већ сат времена да нађем и не иде ми. Ако налетим, прослиједићу. Анђео један од жене.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Treba malo vremena da se ovlada 'outdated' kontrolama, ali vrlo zabavno. Ne preporučujem igranje na PS3 jer ima forsirani bilinearni filter koji se ne može isključiti.
Jeste mada kako idu nivoi sve je gore sa tim kontrolama, u svakom slučaju fascinatna igra po pitanju svega ostalog, treba da se vrti po muzejima
 

gruja33

OLED brat
Messages
876
Reaction score
3,133
Points
313
Ne znam dal je bilo ali ja sam ovo pilio kao nenormalan
Još je moglo udvoje
4d09a2e1c65457852b143dd8ef30a00b.jpg


Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Сјећам се да сам то играо као клинац у видео клубу, док сам провалио како са шолдер батнс да бацам стијене на оног газду... ех...
 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
771
Reaction score
1,234
Points
203
Ovaj serijal igara meni jedan od omiljenih, imho manje je poznat nego sto bi trebalo. Odlican video, iskreno nemogu da verujem da nisam znao za SNES verziju, shame on me, bas odlicno izgleda. Bilo bi ekstra neki remake/nastavak da bude.

Znam da nije striktno PSX serijal, al nekako mi ovo bio najodgovarajuc topic.

 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Igrao sam samo onaj prvi (drugi) Clock Tower na PS1, kao i onaj Struggle Within. Prvi mi je u veoma lepom setjanju, dok iz drugog vuchem traume.
 

YOTH

Well-known member
Messages
214
Reaction score
699
Points
203
Ja sam samo keca na PS1 (dvojku ako racunamo snes igru) presao i to sam dobio jedan od losih krajeva.
Dvojka je memeworthy zbog one lutke i Bates-a ali sam iz nekog razloga ispizdeo u vreme kad je izasla,da bi pre par godina pogledao presmesan "Let's play" i sad nemam zelju da je ikad odigram.
Trojka mi iz onoga sto sam video deluje jos ludje od dvojke i kao da se mocap/VA masa jako zabavljala.
Nightcry izbegavajte igra je golo govno,dobar je samo dizajn glavne likuse.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,008
Points
453
Ovaj serijal igara meni jedan od omiljenih, imho manje je poznat nego sto bi trebalo. Odlican video, iskreno nemogu da verujem da nisam znao za SNES verziju, shame on me, bas odlicno izgleda. Bilo bi ekstra neki remake/nastavak da bude.

Znam da nije striktno PSX serijal, al nekako mi ovo bio najodgovarajuc topic.


Ja sam samo SNES verziju i igrao, čim je izašao prevod tamo 2005.-ish. Probao nastavak na PS1 al nije mi se svideo posle prve igre.
 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
771
Reaction score
1,234
Points
203
Btw sad sam video da su najavili moderno reizdanje prve SNES igre sledece godine, wonderful news :)

Iako volim Wayforward igre bojim se da ce njihov art style nekako da sjebe atmosferu, nadam se da gresim.

 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
771
Reaction score
1,234
Points
203
Vidim pominjali ste ovo u Saturn topic-u, al ono za vecinu ljudi je PSX verzija relevantija, nerealno koliko je unikatnih igara bilo u ps1/2 eri, a jos veliki broj nije nikada izasao na zapadu, jedna od tih je ova, izgleda mega unikatno/zanimljivo.



Sad videh u komentarima videa ima i Saturn prevod, fanovi kazu da je bolja verzija :D


A za PSX je ovde.

 
Last edited:

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,008
Points
453
Btw sad sam video da su najavili moderno reizdanje prve SNES igre sledece godine, wonderful news :)

Iako volim Wayforward igre bojim se da ce njihov art style nekako da sjebe atmosferu, nadam se da gresim.


Ne bi se ja nadao da će očuvati atmosferu, doduše ja sam ogorčeni matorac. Naučio sam da su remake-ovi izuzetno retko dostojni originala, ali isto tako da će originalne igre uvek ostati tu za nas. U ovom slučaju uz English translation pack.
 
Top Bottom