• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Prvi SL giveaway povodom 100 clanova

Status
Not open for further replies.

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,790
Reaction score
3,943
Points
433
hQ0GzCv.png



Posto community raste jako lepim tempom, Cofounders ekipa se dogovorila da organizujemo prvi giveaway povodom 100 clanova (doduse taj broj smo sada presli ali nema veze). Hvala neizmerno svim clanovima koji su se pojavili, koji ucestvuju aktivno i time doprinose rastu nase male zajednice :D

Koji su uslovi?

- Niko iz cofounders ekipe ne moze da ucestvuje u izvlacenju
- U toku dana (ili sutra pre podne) cu da izlistam sve clanove koji imaju >20 postova, i svi ti clanovi ce da ucestvuju u izvlacenju. Moze i @Maxa to uraditi
- Dobitnik ima pravo da bira igru po zelji, znaci full priced igru
- Svi PC servisi dolaze u obzir (Ubisoft, GOG, Battle.net, Steam, Epic, Origin)
- Konzole (Xbox, PS, Nintendo) takodje dolaze u obzir, samo sto cete dobiti 90$ u vidu vaucera (USD, GBP, EUR) pa kupite sami sebi igru i pohvalite se na forumu
- Za nedelju dana cemo da snimimo preko OBSa ili telefona kako na randomizer sajtu izvlacimo dobitnika

Oprostite nam, ovo nam je prva nagradna igra, pa se jos uvek ucimo... Kako bi prema vlasnicima svih sistema bili fer, tamo gde poklon mozemo dati samo u vidu wallet vouchera, potrebno je da nam prijavite koju igru planirate da kupite, na osnovu cega cete dobiti voucher u novcanoj protivvrednosti igre. Za sve ostale radnje, vas nalog će dobiti igru u formi gifta.

Neka igre pocnu :D <3
 
Last edited:

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,904
Reaction score
8,968
Points
553
Giveaway annoucement okacen na main page. Hvala svima jos jednom na ukazanom poverenju!
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
prvi sl giveaway...sta je sl...xd
fin gest:)
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
yeah trebalo mi je malo da povezem:)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
- U toku dana (ili sutra pre podne) cu da izlistam sve clanove koji imaju >20 postova, i svi ti clanovi ce da ucestvuju u izvlacenju. Moze i @Maxa to uraditi
Ja ću biti u mogućnosti tek sutra uveče, ako ne okačite do tad, will do :)
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,904
Reaction score
8,968
Points
553
Ja ću biti u mogućnosti tek sutra uveče, ako ne okačite do tad, will do :)
Ja cu nocas izvaditi korisnike sa 20> poruka iz databaze i editovati drugi post sa ucesnicima posto ionako spavam 14 minuta u proseku.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,904
Reaction score
8,968
Points
553
Trenutni spisak 😅
Svi članovi mogu da se uvredne do datuma izvlačenja i postanu eligible 😊
Done odradio tagovanje i spisak. Ako sam nekoga propustio a mislim da nisam neka mi napise na PM ili neka cuti zauvek :D
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,099
Reaction score
4,407
Points
473
Ja cu da se odjavim ako moze, i ako bih osvojio tesko da bih igrao u dogledno vreme sta god da bi kupio.

Ono sto bih zamolio ljude je da prihvate ovo kao igru i da ne budu u fazonu da ne zele, da prosledjuju, odricu se i slicno iako je naravno to njihovo ljudsko pravo :D
Bice random izvlacenje, pa ko dobije sigurno ce imati ideju sta da izabere, nebitno kad ce igrati. Mozda za sledece izvlacenje da ubacimo varijante prosledjivanja i slicno. Neka ovo bude sad ovako za ekipu koja je tu i koja je doprinela da sve ovo dodje na nivo na kojem je.

Mali znak paznje i zahvalnosti svima, iako je dobitnik samo jedan :D

Ostale su jos samo neke sitnice, da se rese, kontam da ce to biti uradjeno do momenta izvlacenja. Srecno svima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom