• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Naruto & Boruto [2002-2017] [2017- ]

Zegota

Well-known member
Co-founder
Reaction score
876
Meni je on postao sekundaran lik. A jedino da mi je nesto bas zasmetalo je kada su Nami i Robin napumpali sisurde. Sta da se radi. Targeted audience, stalne ankete. Daju vecini ono sto zeli.

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
2,129
Brateee o cemu toliko razglabaju ? Serija ide real time ? Lol
Pravo da ti kazhem, pojma nemam. Nekako sam doshao do 690-700 epizode, a znam da sam se terao da gledam od kako su promenili art style i sve zhenske izgledaju katastrofalno. Plus shto Zegota kazhe, Nami i Robin dobile sisurine, fuj.

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Reaction score
524
Evo sad pogledah 90 epizoda,10posto i kazu veoma malo fillera,tipa bleach ima 160 na 360 itd

grunt

Celeb Connoisseur
Reaction score
316
Pravo da ti kazhem, pojma nemam. Nekako sam doshao do 690-700 epizode, a znam da sam se terao da gledam od kako su promenili art style i sve zhenske izgledaju katastrofalno. Plus shto Zegota kazhe, Nami i Robin dobile sisurine, fuj.

Daj slike da uporedim pre/posle :D

Teoreticar

Well-known member
Reaction score
658
Evo ti Nami:

View attachment 194

Takodje mislim da su im i lice unishtili.

Pa stariji su?
Nije da se i muski likovi ne menjaju...

Brateee o cemu toliko razglabaju ? Serija ide real time ? Lol

Meni je OnePiece zabavan zato sto su mi likovi, odnosi medju likovima i situacije u koje zapadaju zabavne. Bukvalno nema razlike da li je filler ili ne.
(sem naravno kad ne znaju sta ce, pa moraju fight da razvuku na nekoliko epizoda, tu je bas bilo losih momenata)

Naruto mi je bio zabavan samo zbog price. Filleri su mi skoro uvek bili katastrofalni... kad ce ovom kraj...

Last edited:

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
2,129
Pa stariji su?
Nije da se i muski likovi ne menjaju...
Nek su starije, nisu morale da budu i ruzhnije.
Mushki su mi takodje ruzhni kao stariji, Usopp i Franky pogotovo, Franky je katastrofa :(

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,499
Uskoro cemo videti Kawakija, prosle nedelje konacno poceo Ao arc iz mange. Krece ludnica.

Maxa

drveni advokat
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
2,088
jel ovo onaj lik iz prve epizode?

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,499
Aha, samo sto je ta scena jos par godina daleko. :D

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,499
Anime. Kawaki arc je u mangi tek nedavno zavrsen, a ovde ce trajati verovatno do decembra-januara. :)

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Reaction score
745
Anime. Kawaki arc je u mangi tek nedavno zavrsen, a ovde ce trajati verovatno do decembra-januara. :)
Nisam gledao boruta.cekam da se zavrsi pa da gledam sve :) a od mange znam sta se desava jer pratim nekog yutubera pa on prica o dbz i naruta i tako nekim mangama

Necro

Well-known member
Reaction score
433
Mislim da nisam u potpunosti skapirao Izanami koji je Itachi izveo na Kabutu. Itachi je rekao da je Izanami nastao kao odgovor na Izanagi.
Izanagi pretvara stvarnost u iluziju. Ako nindža treba da primi fatalni udarac on taj fatalni događaj može da pretvori u iluziju i na taj način izbjegne smrt. Pritom Sharingan korisnik ostaje bez oka. To je Danzo nekoliko puta uradio u borbi sa Sasuke-om. Itachi je pomenuo da su Uchihe zlouptrebljavale Izanagi pa je zbog toga nastao Izanami. Ja sam shvatio da je on uspio da odluči o Kabutovoj sudbini zahvaljujući Izanamiju. Ali i dalje mi nije jasno zašto je Izanami kontra Izanagiju.

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,499
Fora je sto Izanami stavlja osobu u loop (ponavljanje dogadjaja), odakle se ne moze izaci cak ni ponistavanjem stvarnosti pomocu Izanagija.

Kontra i nije bas odgovarajuci izraz.

Necro

Well-known member
Reaction score
433
Nekome dobro radi mašta. Uchiha Sarada, Mangekyo Sharingan sa sve Susanom. Samo se postavlja pitanje kada će ga dobiti i kako. Kruže teorije da će gledati Naruta kako umire ili možda oca ili majku:
sarada ms.jpeg

Last edited by a moderator: