• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Metal \m/

mozzribo

Well-known member
Reaction score
60
prošle nedelje baš izbacili ceo album (ping @stale )
ima šta da se probere. mnogi kažu da su budućnost modernog mjetala, ne znam da li se slažem, ali vidi se da će da prizivaju mase na koncertima.

@VoivodBG baš su imali live stream u ovom bazenu skoro, super je scenografija, malo mi žao što sam propustio...

Bold statement, vračari vračaju.

No, meni jeste najbolji metal album od kada se svet usro u ćega.

mozzribo

Well-known member
Reaction score
60
Koji vam je zadnji Vrhunski metal album (nebitan podžanr), ovo će poslužiti mnogo više nego najbolji ikada pogotovo ljudima koji nisu ukačeni da prate najnovije rilisove itd

Evo ja ću ovo da izaberem, od novijih izdanja najprivlačniji su mi ti čudni, koji su miks raznih stilova dok od konvencionalnijih više volim da se vratim u klasik epohe jbg

Znač nikako lista unazad nekoliko godina nego baš zadnji koji je izašao da vam je bio kidanje. poenta je da se čuje novije

Obožavam ovaj album, u teretani me te mantre ubace u zone. :D Kada sam ih čuo uživo na ROadburnu pre ovog albuma, bio sam zaspao (što nije obavezno loša stvar). No, ovo je nešto specijalno, definitivno.

VoivodBG

nerealni elitista
Reaction score
1,892
.fromthebowelsofperdition.com siderean interview

Mnogo je lep osećaj kada i dalje ima kompetentnih novinara i sajtova, koji ne rade najbazičnije intervjue. Za bend bi ni čuo nikada da ne pratim rad čoveka, koji je već decenijama u metalu, i radi vrsne intervjue koji mogu samo da se sanjaju na ostalim portalima. Osvežavajuća pitanja o raznim procesima, razmišljanjima u vezi stavova kojima bendovi ispoljavaju (blek metalci uvek najinteresantniji!) ali me kupila ova momčadija jer vole Voivod i uspeo je sa njima da prođe neka bitne stavke u vezi Kosmosa kao takvog.

A sam bend je muzički na toj granici Voivod napredne svirke, death metalchuggeh i disonantnih rifova, šti bi rekli ljudi džekpot. Nije za svaki dan, ali kada udari u amigdalu, sve se rastapa.

mozzribo

Well-known member
Reaction score
60
prošle nedelje baš izbacili ceo album (ping @stale )
ima šta da se probere. mnogi kažu da su budućnost modernog mjetala, ne znam da li se slažem, ali vidi se da će da prizivaju mase na koncertima.

@VoivodBG baš su imali live stream u ovom bazenu skoro, super je scenografija, malo mi žao što sam propustio...
Bold statement, vračari vračaju.

No, meni jeste najbolji metal album od kada se svet usro u ćega.

E, kada sam izjavio ovo iznad, potpuno sam zaboravio na sledeće:

Ovo mi je ipak najjači album u poslednje dve godine.