• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Košarka (Euroleague, NBA, ABA liga itd...REPREZENTACIJA i takmičenja)

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
Na kraju bi tacno ono cega sam se plasio i pricao jos od pocetka turnira, previse laka grupa i onda ispadosmo od prvog teskog protivnika, preslikano SP...
Mada sa ovako ocajnom igrom, mislim da nam ni jaka grupa ne bi puno pomogla, ne moze se bez Bogija.

Za Gudurica se znalo da nece biti zvezda jos dok je bio u Zvezdi, vec cigani tripovali da je on novi Bogdanovic, ali sto je babi milo, to joj se i snilo, to naravno nema veze sa realnoscu...

 
Last edited:

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
305861224_1151781795428235_5561985056019481890_n.png

Pazite ljudi, ladno sve isti rezultati, ne mogu da verujem, jedino Ceska 2 poena vise... ne znam dal se ovo ikad desilo...
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
Last edited:

Solid Snake

Well-known member
Messages
502
Reaction score
1,369
Points
203

Ziva istina...
Баш сам написао у једном коментару ако Пешић буде исувише штедео Јокића у осмини финала, имаће га одморног али за разигравање од 9. до 15. места.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
Ma da, mogu da potpisem da bi prosli dalje da je ostao Jokic u igri otkad su se italijani priblizili, kad su mogli Doncic i Janis da se zrtvuju i igraju fazon 40 min, mogao je i on... Pesiceva krivica, koji nije ni dao nikakvu izjavu za ovaj krah, vec ostao u Nemackoj. Takodje da Milutinov nije onako ocajno odigrao, ne bi tako brzo ostali bez razlike koju smo imali, ali je bio totalno bez energije.

Spanci malopre dobili fince 10 razlike, iste te fince koje smo mi rasturili 30 razlike, tako da ne znam sta da mislim, dal smo tad mi bas imali dan, a oni bas nisu, mi svakako imamo potencijal za mnogo vise od ovoga, kad spanci sa onakvim timom sta rade...

Ne znam sta nam je ciniti, dal opet da se menja trener, takodje mislim da imamo problem sa psihom, dok je grupa rasturamo, a onda cim krene eliminacija, useremo se... jesu laksi protivnici u grupi, ali nije izgovor sto smo tako ocajni cim pocne eliminaciona faza.

Videcemo na sta ce sve liciti sa Bogdanovicem, Avramovicem, Pokusevski, Jovic, Andjusic, Dobric i da ne nabrajam sad sve, trebamo da probamo sa novim igracima, a mozda cak i strancem na poziciji gde smo najtanji.

Ono sto je ocigledno, pre svega nam treba brzina, jaka odbrana i precizan sut...
 

Solid Snake

Well-known member
Messages
502
Reaction score
1,369
Points
203
Ma da, mogu da potpisem da bi prosli dalje da je ostao Jokic u igri otkad su se italijani priblizili, kad su mogli Doncic i Janis da se zrtvuju i igraju fazon 40 min, mogao je i on... Pesiceva krivica, koji nije ni dao nikakvu izjavu za ovaj krah, vec ostao u Nemackoj. Takodje da Milutinov nije onako ocajno odigrao, ne bi tako brzo ostali bez razlike koju smo imali, ali je bio totalno bez energije.

Spanci malopre dobili fince 10 razlike, iste te fince koje smo mi rasturili 30 razlike, tako da ne znam sta da mislim, dal smo tad mi bas imali dan, a oni bas nisu, mi svakako imamo potencijal za mnogo vise od ovoga, kad spanci sa onakvim timom sta rade...

Ne znam sta nam je ciniti, dal opet da se menja trener, takodje mislim da imamo problem sa psihom, dok je grupa rasturamo, a onda cim krene eliminacija, useremo se... jesu laksi protivnici u grupi, ali nije izgovor sto smo tako ocajni cim pocne eliminaciona faza.

Videcemo na sta ce sve liciti sa Bogdanovicem, Avramovicem, Pokusevski, Jovic, Andjusic, Dobric i da ne nabrajam sad sve, trebamo da probamo sa novim igracima, a mozda cak i strancem na poziciji gde smo najtanji.

Ono sto je ocigledno, pre svega nam treba brzina, jaka odbrana i precizan sut...
Све се слажем осим са странцем. То нам не треба, макар никад не узели медаљу. Ми и Литванија смо једине репрезентације за које никад странац није играо.

А што се тиче Шпанија-Финска, гледах прво полувреме где су Финци доминирали, али видех већ почетком другог да су Шпанци кренули да их стижу, даље нисам гледао и значи добише их исто као Италијани нас, иако смо највећи део утакмице ми водили.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
Razbila Nemacka Grcku 11 razlike i poslala ih kuci, jos jedan veliki favorit ispao.
Nemacka koju smo mi pre neku nedelju razbili oko 20 razlike u pripremnoj utakmici, doduse nije im tad igrao najbolji igrac - Sruder.
Neverovatno koliko nemci dobro igraju kad god su domacini, to iskoriste maximalno, a imaju samo par dobrih igraca, ostalo prosek.
Sad ih vidim bogami da mogu i do zlata.
 

Solid Snake

Well-known member
Messages
502
Reaction score
1,369
Points
203
Ispadoše i slovenci, razbiše ih poljaci :D ludilo mašina...
Кад сам видео да их дељу 20 разлике, реко' ово првенство је потпуно лудачко. Онда кад су их Словенци стигли и на тренутак престигли помислих ето зашто су они ипак шампионска екипа, а ми не. Међутим и Пољаци доказаше да упркос паду и на корак од катастрофе могу да се стабилизују, поврате и поразе фаворизованог противника. Свака им част.
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,019
Reaction score
4,379
Points
373
Pokazali su da osim što su zemlja velikih gejming studija, da su i zemlja košarke.
Šalu na stranu, u prvom poluvremenu su malo jače sudili za njih, puštali su im malo grublju igru. Ali opet, nisam očekivao da odigraju onako lošu treću četvrtinu.
Nekako sam navijao za njih, kao za nemce protiv grka, više iz razloga da ne budemo jedini favoriti paceri koji su ispali :D
 
Top Bottom