• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Hi guys :)

NightCityGoddess

Active member
Messages
4
Reaction score
26
Points
13
Ćao, ja sam Nenadova devojka (Shone93) i preko njega sam saznala za ovaj forum s obzirom da mi je gejming svet relativno nov. Od 2008. sam skidala demo igre po sat vremena sa renomiranog sajta bigfishgames, da bih negde u 2019. otkrila Steam i shvatila da je pravi trenutak da krenem u korak s vremenom. Avaj, ništa nisam skinula sa Steama skoro dve godine sve dok mi Nenad nije poklonio, za mene izuzetno inventivnu i zaraznu igru, Overcooked 2. Tu moja glad za igricama kreće da se budi, saznajem i šta je Discord, upoznajem dosta ljudi, igram svako veče i život je prilično lep. Međutim krajem decembra počinjem da igram Cyberpunk i od tada počinje moja opsesija tom igrom, trenutno je igram drugi put a već imam planove za treći i četvrti. Ako neko na ovom forumu želi (i dalje) da priča o Cyberpunk to bi bilo poprilično neat jer sve je već prošla euforija i samo hejtuju igru tako da se pravi sagovornik teško može naći! Over and out ♡
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
Cyberpunk je odlična igra, nadam se da će i konzolni igrači moći da je iskuse u najboljem svetlu. Dobrodošla, slobodno ostavi koju reč na Cyberpunk temi :)
 
Top Bottom