• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Hardware General (vesti/konferencije/glasine)

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
.
7d0b8a7b6d38b9259a3e441a3698c8e5.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
975
Reaction score
1,465
Points
203
Rekao bih stari drajver, ime grafe je u navodnicima pa je verovatno samo preuzet ceo string za obavestenje ali graficka nije zapravo prepoznata
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,789
Reaction score
4,625
Points
373
To sranjce je izaslo jos pre vise od 5 godina. I dalje je sranjce.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,936
Reaction score
9,049
Points
553
To sranjce je izaslo jos pre vise od 5 godina. I dalje je sranjce.
Nije los TressFx toliko secam se da je u Tomb Raiderima izgleda ''ok'' a da nije skoro uopste udarao na perf.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,936
Reaction score
9,049
Points
553
HAhahhahahha sve receno u captionima, urlam.

Edit. Evo i DF-a.

 
Last edited:

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,673
Reaction score
9,477
Points
453
Nesto malo drukcije, najzad stize direct drive volan po normalnim cenama.



Bilo ko ko ne trazi entry-level FF volan bi ozbiljno trebao da razmisli o ovome modelu kada stigne u otvorenu prodaju, jer je osecaj daleko bolji [i snaga je jaca] od redovnih belt/gear volana.

Bice table clamp i bice kasnije podrska za PlayStation. Za sad samo su otvoreni preorderi [valjda se vec se rasprodalo] za prvi talas.
 

Ace

Well-known member
Messages
587
Reaction score
907
Points
203
Šta znam, ja sam oduvek bio uveren da svi oni dobijaju i kintu od kompanija, malo mi je i smešno kako se maltene uvredio što su hteli da mu tutnu dolare u džep :D

Lepo je što se Hw unboxed drži svojih principa ali verujem da u realu 90% recenzenata uzme kintu i zažmuri na jedno oko na neke mane.
 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,936
Reaction score
9,049
Points
553
Šta znam, ja sam oduvek bio uveren da svi oni dobijaju i kintu od kompanija, malo mi je i smešno kako se maltene uvredio što su hteli da mu tutnu dolare u džep :D

Lepo je što se Hw unboxed drži svojih principa ali verujem da u realu 90% recenzenata uzme kintu i zažmuri na jedno oko na neke mane.

Naravno da ce se uvrediti ako ekipa radi legit i posteno, plus pristojno zaradjuje od Patreona pa samim tim ne mora da se nudi kompanijama i da glumi jeftini bilbord. Ja sam gomilu tech kanala prestao da pratim upravo iz tog razloga jer su naklonjeni Crvenima ili Zelenima bukvalno se vidi kako shiluju za njih. Jos jednom svaka cast HB ekipi (y)

Ko nije ispratio pricu pre pola godine su imali slican problem i sa Nvidiom koja je zahtevala od njih da ne uporedjuju 3xxx seriju grafickih karata sa serijom 6xxx Radeon karata u raw perfomansama (NO RT), tj trazili su da se samo fokusiraju na RT/DLSS perfomanse ili vise nece dobijati review sample od njih.



 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,635
Reaction score
3,177
Points
373
Top Bottom