• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE
  • Prvi Secret Level Giveaway! Za više informacija kliknite OVDE

PC Hardware General (vesti/konferencije/glasine)

Chodex

I'm a ghost!
Reaction score
217
.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

nebojsa986

Well-known member
Reaction score
350
Rekao bih stari drajver, ime grafe je u navodnicima pa je verovatno samo preuzet ceo string za obavestenje ali graficka nije zapravo prepoznata

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
569
To sranjce je izaslo jos pre vise od 5 godina. I dalje je sranjce.

Undenis

I can't sleep at nights.
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
1,681
To sranjce je izaslo jos pre vise od 5 godina. I dalje je sranjce.
Nije los TressFx toliko secam se da je u Tomb Raiderima izgleda ''ok'' a da nije skoro uopste udarao na perf.

Undenis

I can't sleep at nights.
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
1,681
HAhahhahahha sve receno u captionima, urlam.

Edit. Evo i DF-a.

Last edited:

[email protected]

Well-known member
Reaction score
1,148
Nesto malo drukcije, najzad stize direct drive volan po normalnim cenama.

Bilo ko ko ne trazi entry-level FF volan bi ozbiljno trebao da razmisli o ovome modelu kada stigne u otvorenu prodaju, jer je osecaj daleko bolji [i snaga je jaca] od redovnih belt/gear volana.

Bice table clamp i bice kasnije podrska za PlayStation. Za sad samo su otvoreni preorderi [valjda se vec se rasprodalo] za prvi talas.

Ace

Well-known member
Reaction score
70
Šta znam, ja sam oduvek bio uveren da svi oni dobijaju i kintu od kompanija, malo mi je i smešno kako se maltene uvredio što su hteli da mu tutnu dolare u džep :D

Lepo je što se Hw unboxed drži svojih principa ali verujem da u realu 90% recenzenata uzme kintu i zažmuri na jedno oko na neke mane.

Undenis

I can't sleep at nights.
Staff member
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
1,681
Šta znam, ja sam oduvek bio uveren da svi oni dobijaju i kintu od kompanija, malo mi je i smešno kako se maltene uvredio što su hteli da mu tutnu dolare u džep :D

Lepo je što se Hw unboxed drži svojih principa ali verujem da u realu 90% recenzenata uzme kintu i zažmuri na jedno oko na neke mane.

Naravno da ce se uvrediti ako ekipa radi legit i posteno, plus pristojno zaradjuje od Patreona pa samim tim ne mora da se nudi kompanijama i da glumi jeftini bilbord. Ja sam gomilu tech kanala prestao da pratim upravo iz tog razloga jer su naklonjeni Crvenima ili Zelenima bukvalno se vidi kako shiluju za njih. Jos jednom svaka cast HB ekipi (y)

Ko nije ispratio pricu pre pola godine su imali slican problem i sa Nvidiom koja je zahtevala od njih da ne uporedjuju 3xxx seriju grafickih karata sa serijom 6xxx Radeon karata u raw perfomansama (NO RT), tj trazili su da se samo fokusiraju na RT/DLSS perfomanse ili vise nece dobijati review sample od njih.

Ultimate God Gohan

Well-known member
Reaction score
252