• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Gohanov giveaway povodom drugog rodjendana

Status
Not open for further replies.

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373
Pozdrav svima. Srecan rodjendan forumu zelim mu da dugo godina opstane i bude uspesan i posecivan a clanovima zelim da budu srecni i zadovoljni sadrzajem sa foruma i da svi zajedno doprinesemo da bude jos bolji i veci :)

Resio sam da povodom drugog rodjendana poklonim Steam Wallet Gift Card 20 EUR ili igru/igre do te vrednosti..Odmah da kazem da sam svestan da ovo nije puno i dovoljno za nekog ali sta cu moje zelje su velike ali mogucnosti male :) tako da se izvinjavam ako nekom ovo izgleda kao sprdnja

E sad da kazem ko ucestvuje i na koji nacin..Ucestvuju svi Co-founderi i 2 legende foruma @DieH@rd i @JackRaid04 znam da ovi dvojica nisu CEOs ali prosto nije bilo moguce da ih ne ubacim u listu :)

Ucestvuje se na nacim da se svi zainteresovani jave u ovu temu u roku od 3 dana i na taj nacin sticu pravo da budu izvuceni.Svi koji se ne jave u ovoj temi a imaju pravo nece biti u listi za izvlacenje..
Svima drugima koji nemaju pravo da ucestvuju kao i mojim kolegama Patronima se izvinjavam ali sam zeleo da nagradim ljude koji su podigli ovaj forum od 0 i razvijali ga tako kakav je on danas plus edukovali i mene i mnogo druge clanove o svemu i svacemu tako da ovo je moje hvala njima :)

Dobili bi SVI SONY konzolasi 20$ (sorry xbox)ko ne preferira PC Master Race :)
 
Last edited:

cipak

Let's see...
Co-founder
Messages
623
Reaction score
1,501
Points
233
Svaka cast za ovako lep gest vredam svakog potovanja. Nije bitan iznos nagrade vec namera.

Evo ja se javljam da ne zalim da ucejem u izvlacenju. Naime trenutno sam u ful konzole modu. Na PC-u se ne igram vec par godina. Tako da bih taj novac verovatno iskoristio za neku igru koju cu ko zna kad odigrati. Bolje je da nagradu dobije neko kome vise znaci.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,616
Reaction score
3,154
Points
373
@Ivamark pa Chodex nije CEO znam jer sam gledao :D

Mali update: moze slobodno i da se like prvi post i tako se isto stice pravo Co-foundera da ucestvuje ako je nekom smor da komentarise u temu moze slobodno i tako

Hvala svima na podrsci :)
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
@Ivamark pa Chodex nije CEO znam jer sam gledao :D

Mali update: moze slobodno i da se like prvi post i tako se isto stice pravo Co-foundera da ucestvuje ako je nekom smor da komentarise u temu moze slobodno i tako

Hvala svima na podrsci :)
Evo, upravo sam ti unlajkovao post, šta ti je to trebalo 😂
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom