• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

General Comics Thread (Šta čitate i preporuke)

VoivodBG

nerealni elitista
Reaction score
1,892
244793828_4426142060806812_2639934287290026775_n.jpg

ko još nije poručlio, topla preporuka za oba izdanja, sa tim što sam mislio da će Alien da bude daleko lošiji, ali je zapravo fina adaptacija i crtež nije loš jedino što me Alien zbog boje podseća na veliko falusoidno govance, ali možda je to samo do mene.

Noć seva šimike koliko je autor talentovan tip, i neverovatni i bizarni su pejzaži, moja jedina zamerka što je trebao da ide neki veći format za to da bi se što bolje videli detalji.

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Reaction score
2,520

Superman Comes Out as Bisexual in DC Comics’ Latest​

The comics' new Superman of Earth, Jon Kent, discovers his identity in the latest issue of 'Superman: Son of Kal-El'

Spidey

Well-known member
Co-founder
Veliki gospodin
Reaction score
476
Hah , cool. Do duse nisam ni citao nista o Jonh-u od kad nije klinac. Super Sons je strava.

[email protected]

Well-known member
Reaction score
2,289
Procitao sam prva dva broja stripa, OK mindless akcija koja pokriva celu ljudsku istoriju. Kao Highlander, samo ovde sa ratnikom koji radi za specijalnu organizaciju US vlade koja deli pravdu sirom sveta.

Spidey

Well-known member
Co-founder
Veliki gospodin
Reaction score
476
hulk2018050_cvr.jpg

The Immortal Hulk finalni broj 50. Definitivno jedan od boljih Marvel stripova u poslednjih par godina. Sad je prilika taman kad se zavrsilo koga interesuje sve u jednom cugu da proguta :)