• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Wii GameCube GC igre na Wii - In game reset problem, konzola se smrzne

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Пребацио сам 6 игара на USB на коме су већ биле неке Wii и GC игре. Након тога in game reset опција неће да ради. R, Z, B, Down. Конзола се смрзне. До сада је радило. Има ли везе са називима фолдера, да не смију бити цртице, апострофи? Мада иницијално уђе у USBLoaderGX и осве очита. Покретање иде преко Nintendont-a, наравно. Раде игре али поменута опција је сада отказала. Не знам да ли се нешто зезнуло са PATHS, уносом омота игара или шта већ. Морао сам поново да ручно намјестим пут за GC игре ка USB stick, иако сам пребацивао игре на њега док је конзола била искључена.
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Wii baš i ne voli flash memoriju, eksterni hdd je dosta pouzdanija opcija.
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Рекох, до сада је шљакало. Ресетовао сам много пута.
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Fragmentacija? Kopiraj sadržaj sticka u kompletu na hdd, uradi format sa 32k cluster-ima, i onda vrati sve nazad.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
izbrisi te nove igre pa probaj ponovo, znam da mi je wii freezovao kada sam porebacivao lose verzije igara, to bi se desavalo cak i random.
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Мислим да није ништа до меморијског записа, старовао сам игре из Nintendonta самог и ради In game reset! USB stick је такође нов и квалитетнији, ако то игра улогу неку. Мислим да је ово што сам поменуо, нешто се зезнуло око PATHS-а и подешавања. Иначе јако неуредно су инсталиране ствари овде, однос апликација на SD картици и самог hombrew channel-а и подешавања на конзоли. На предходној својој сам урадио све педантно, међутим открио сам да има оштећен GPU, зелене тачкице су се појављивале свуда. Онда сам узео само клот конзолу и користим апликације припремљене за предходну, фаличну конзолу међутим већ сам се више пута јебавао око некомпатибилности USBLoaderGX-а на самој конзоли са играма, GC игре нису радиле. Покретао сам га са картице, значи другу верзију, па је онда функционисало. Мислим да се сада нешто зезнуло у подешавањима, иако сам све одрадио док је конзола била искључена. Када се стартовала поново, да ли нови подаци на USB или сама чињеница да је вађен је дркнула нешто. Типујем да ћу морати сјести и одрадити модификацију опет на фињака.

Питање остаје, ако неко зна конкретно шта би могло бити. Хвала обојици на помоћи!
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Jesu li na 'klot' konzoli svi potrebni cIOS-i uredno instalirani?
 
Top Bottom