• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Fudbal (UEFA/FIFA takmičenja, reprezentacija, Liga šampiona, Premijer liga,...)

nelex

Well-known member
Messages
1,180
Reaction score
2,526
Points
203
Misliš znači da će Gvardiola ponovo ispasti i failovati? Možda je čovek naučio nešto, meni je taj meč baš baš blizu i možda bih rekao čak da City ima prednost.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,935
Reaction score
6,051
Points
553
Slazem se, no ja iz navijackih razloga sam za Bajern :)

Četvrtfinale LK:
Leh Poznanj – Fiorentina
Gent – Vest Hem
Anderleht– AZ Alkmar
Bazel – Nica

Polufinale:
SF1 Leh/Fiorentina – Bazel/Nica
SF2 Gent/Vest Hem – Anderleht/AZ

Finale:
Pobednik SF1 – Pobednik SF2
 
Last edited:

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,935
Reaction score
6,051
Points
553

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
867
Reaction score
1,486
Points
203
Misliš znači da će Gvardiola ponovo ispasti i failovati? Možda je čovek naučio nešto, meni je taj meč baš baš blizu i možda bih rekao čak da City ima prednost.
Ma jesi lud,spakovace ih Bajen sa pola snage,znas li u kakvim kompleksima zive igraci Sitija i PSZ-a,nije to liga
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
867
Reaction score
1,486
Points
203
Dzaba arapske pare, to nece osvojiti LS za vek postojanja pod seicima
Ruske su osvojile,mislim da je to vise u glavi igraca, isto tako mislim da ce City menjati trenera ako ne dodju do finala LS
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Igraju standardno koliko moraju nema tu taktiziranja
Pa morali su da pobede ovu utakmicu jer bukvalno su svi kiksnuli, lansiralo bi ih na trećem mestu, a bukvalno se izglupirali, dobro da nisu izgubili...
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
867
Reaction score
1,486
Points
203
Pa morali su da pobede ovu utakmicu jer bukvalno su svi kiksnuli, lansiralo bi ih na trećem mestu, a bukvalno se izglupirali, dobro da nisu izgubili...
Na iskustvo su ih dobili mrtvi Totenhem nisu bili sposobni nizasta,vidi se po žutima i crvenom da nisu znali kako protiv Milana
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Na iskustvo su ih dobili mrtvi Totenhem nisu bili sposobni nizasta,vidi se po žutima i crvenom da nisu znali kako protiv Milana

A dobro nije kao da je iskusni tim, mislim da Pioli baš dosta ima uticaj na to kako se postavljaju ovi na terenu. Što je naravno ogroman plus.
 

nelex

Well-known member
Messages
1,180
Reaction score
2,526
Points
203
Ja ne bih otpisivao City tako lako. Iako imaju gubitnički mentalitet, ipak su svake godine bili izuzetni u igri i ispali na neke svoje gluposti (nisu ih nadigrali uvek protivnici).
 

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Ja ne bih otpisivao City tako lako. Iako imaju gubitnički mentalitet, ipak su svake godine bili izuzetni u igri i ispali na neke svoje gluposti (nisu ih nadigrali uvek protivnici).
razlog više da ispadnu i sada :)
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,767
Reaction score
4,594
Points
373
Ma kakav Milan, jeste vi blesavi.

A Guardiola je miran u Sitiju jos godinu-dve, bez obzira na sve. Posle toga kontam da ce u Italiju ili Francusku.
 
Last edited:

Wahad

Replicant's Trainer
Messages
1,150
Reaction score
1,675
Points
253
Ma kakav Milan, jeste vi blesavi.

A Guardiola je miran u Sitiju jos godinu-dve, bez obzira na sve. Posle toga kontam da ce u Italiju ili Francusku.

Nek ode u Italiju da ga našutiraju svi kolektivno :D
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Forza Milan!

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,935
Reaction score
6,051
Points
553
Dobismo crnogorce 2:0, jedva doduse, ali bar smo pobedili...
Prilicno losa utakmica, podlegli smo atmosferi, losa i taktika selektora, ali uspesmo nekako na kraju, kad je ubacio i drugog napadaca, da umuljamo gol, pa damo jos jedan u zadnjim sekundama...
Sta reci za prvo poluvreme, tek posle pola sata smo imali prvu sansu, a crnogorci su imali nekoliko odlicnih sansni u toku meca.
VMS poceo da istrcava i dribla, ko Stojkovic u najboljim danima, ne valja mu to, zamalo da primimo gol, ali iskupio se posle odlicnom odbranom, pa neka ga jos malo, kupio je sebi jos malo vremena ili bih vec poceo da trazim novog golmana, Dmitrovic je odustao, Rajkovic radi iste gluposti, tako da bih verovatno pokusao sa Svilarom.
SMS ocajan, jedva se kretao po terenu...
Pavlovic kao i uvek odlican, pun energije i sve duele je dobio...
Mitrovic totalno van forme, sva sreca tu je Vlahovic, koji je usao tek u drugom poluvremenu i spasio situaciju...
Tadic standardica, na momente bljesne...

Sva sreca te smo dobili crnogorce, inace bi se sve poprilicno zakomplikovalo, nisu naivni crnogorci, inace igraju dobro kvalifikacije, ali mi u grupi imamo Madjarsku i oni ce nam sigurno biti najveci protivnik, bice veoma tesko protiv njih, pogotovo sa ovakvom formom u kojoj smo...
 

nelex

Well-known member
Messages
1,180
Reaction score
2,526
Points
203
E moj Napoli... Mnogo su loše odigrali oba meča. Milan je, može se reći, zasluženo prošao dalje. Sinoć promašili su i penal, i generalno loše su pripremili meč. Dok su Kvaradonu dobro skautirali i nije mogao da uradi nešto posebno, kao na šta smo navikli.

Sada od ostalih ostaje meni lično City kao duplo jača ekipa od bilo koje. Ali naravno to je City, moguće da će failovati nekako glupo i da će opet Real uzeti ni kriv ni dužan. Takođe, City možda failuje i večeras, nije isključeno da ih Bajern uništi i preokrene 3:0 - ali smatram da treba baš dosta toga da se poklopi da bi se to dogodilo.
 
Top Bottom