• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi 2021

Mr. Wolf

Well-known member
Reaction score
606
Red Notice - Ovo je toliko bez trunke truda odradjeno, da jedva prolazi kao "mozak na off" zabava. Divim se Netflixu na sta je pukao 200 miliona.....ali isplatilo im se, trenutno je #1 i gotovo sigurno sledi i nastavak ove price.

Gal Gadot u crvenom 🔥 ........i, sto je Revan vec spomenuo, njeni bataci 🔥.........10/10 film.

Omega

Well-known member
Reaction score
1,062
ostajem pri svom plus ako sam već prestrogo rekao da je medju najgorim Bondovima to baš i nije tako ali finale jeste svakako
Mislio sam da ne mogu napraviti goreg "Bond Villain-a" od onog kineza sa dijamantima na licu, ali novi film je to prevazišao. :D

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,499
Aha. Mada meni uopste nije bio dosadan, a i prijaju mi takvi sporiji filmovi s vremena na vreme. Nego nakon prve trecine film bas postepeno pocinje da se raspada.

Sa druge strane, onaj kaubojac sa Idris Elbom i Majorsom je skroz cool ispao.

voja

Well-known member
Reaction score
977
pogledao novog bonda, plasio sam se da ce biti previse woke ali nije, cak mi ni crnkinja nije bila preterano iritantna....problem sa filmom je sto je generalno tupav, ozbiljan a prosaran marvel humorom, bond tupav isto...ne znam da li je craig zaboravio da glumi ili je do direkcije ali bond uopste nije kul, previse emotivan, opusten pa i razdragan...ljubavna veza isforsirana i naravno tu je i kraj.

ladno su ubili bonda, eto sad mogu da castuju koga hoce. kad sam kod spoilera ko je pisao film mora da je igrao mgs posto je glavni zaplet malcice slican....foxdie
i jos nesto, zar roboti nisu masine, zar ih emp ne bi unistio...?

ovako ne mogu da kazem da je film smece, okish u najboljem slucaju.

Last edited by a moderator: