• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Evrovizija!

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,771
Reaction score
5,115
Points
513
Dv1yjBS.gif


Najjače muzičko takmičenje u univerzumu se održava ove nedelje. Razloga za gledanje je mnogo: kič, blesava muzika, haos, LGBT, ima svega!

AEqM2ah.gif
9DVUvQi.gif
HfnIDnN.gif
oQ3vjro.gif
JZBUSgX.gif
AW7wj7s.gif

Plus još jedan razlog
ESh30E0.jpg

Večeras se i tri naše domaće nade bore da uđu u finale ovog prestižnog takmičenja koje će se održati u subotu!

Anyway, u utorak je bilo prvo polufinale, i neke nebitne pesme su prošle, ali ono što je bitno je da je prošlo ovo:



Pošto je slovenska mitologija jedan od stubova ove zajednice, zamolio bih vas da podržite Ukrajinu. A i zato što pesma vozi. Dopustićemo i Kipar, zato što je o Diablu, a Diablo je kult 😁


Kome nije do RTS-a, možete gledati i stream na official YT kanalu


UPOZORENJE!!! Undenis mi je dao reč da će svako ko okači Mortal Kombat u ovom threadu biti sankcionisan.
 
Last edited:

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,937
Reaction score
9,049
Points
553
Svaka cast na trudu Zdravko, vidi se da si covek prefinjenog ukusa.

 

HK-47

Well-known member
Messages
491
Reaction score
1,253
Points
203
Juče mi drug poslao ove Ukrajince, baš catchy turbo folk avangarda :)

Video sam i one tri naše... Igraju baš onako splavarski sa gracioznošću nilskog konja. Trebo je Vučić da dovede nekog kpop koreografa da ih nauči digraju u sinhronizaciji :)
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,116
Reaction score
4,455
Points
473
Juče mi drug poslao ove Ukrajince, baš catchy turbo folk avangarda :)

Video sam i one tri naše... Igraju baš onako splavarski sa gracioznošću nilskog konja. Trebo je Vučić da dovede nekog kpop koreografa da ih nauči digraju u sinhronizaciji :)
Ide se na tu turbo varijantu. Jedino sto mene smara je sto pevaju svi na engleskom, to treba ukinuti, da lepo svako peva na svom jeziku,

Meni je favorit francuska, super je stvar.

 

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,937
Reaction score
9,049
Points
553
Znači, još jednom da kažem, Ukrajina je kombinovala slovensku mitologiju, Černobilj i pobesnelog Maksa, plus je pevačica relativno prihvatljivog izgleda. Ja ne znam šta ljudima još treba o_O

Realno Ukrajina je next gen :D

Screenshot (4).png
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
7,046
Reaction score
6,227
Points
553
Meni su top 5 bili:
1. Belgija najbolja, doduse Hooverphonic je mega popularan i kvalitetan bend, malo je mozda varanje kad profi bend dodje da se takmici sa (poluamaterima), i neki kazu da nije bas pesma za evroviziju, sto isto mogu da razumem, ali kako god, po meni oni imaju najbolju pesmu, sto se tice prvog dana.
2. Hrvatska, nisam mogao da verujem da nije cak ni prosla dalje... ne znam zasto, odlicna pesmica i nastup... mozda zbog tog Tik Tok, kao ona popularna video platforma, pa su mozda mislili da koristi taj naziv radi popularnosti... to je jedino sto mi pada na pamet.
3. Kipar, dobar nastup, solidna pesmica
4. Izrael, ima energiju i simpaticna je crnkinja, ali pesma nije bas nesto, samo na momente.
5. Ukrajna, ovde je bilo dosta potencijala, koji nije iskoriscen, steta... falilo je raznovrsnosti, pevacica je veoma zanimljiva.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,635
Reaction score
3,177
Points
373
Meni su top 5 bili:
1. Belgija najbolja, doduse Hooverphonic je mega popularan i kvalitetan bend, malo je mozda varanje kad profi bend dodje da se takmici sa (poluamaterima), i neki kazu da nije bas pesma za evroviziju, sto isto mogu da razumem, ali kako god, po meni oni imaju najbolju pesmu, sto se tice prvog dana.
2. Hrvatska, nisam mogao da verujem da nije cak ni prosla dalje... ne znam zasto, odlicna pesmica i nastup... mozda zbog tog Tik Tok, kao ona popularna video platforma, pa su mozda mislili da koristi taj naziv radi popularnosti... to je jedino sto mi pada na pamet.
3. Kipar, dobar nastup, solidna pesmica
4. Izrael, ima energiju i simpaticna je crnkinja, ali pesma nije bas nesto, samo na momente.
5. Ukrajna, ovde je bilo dosta potencijala, koji nije iskoriscen, steta... falilo je raznovrsnosti, pevacica je veoma zanimljiva.
Sve se slazem sa tobom samo bih dodao Ireland odlicna pesmica..Sto se kipra tice vise sam gledao nego sto sam slusao :love:
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,635
Reaction score
3,177
Points
373
Bravo za temu i post.Nasmejao si me lepo sa "Najjače muzičko takmičenje u univerzumu" :D

Moja favoritkinja je ispala tako da moram navijati za nase hahahaha..Evo nekih koji su i se svidele pesmice.Na listi nisu rumunija i australija jer su ispale

Eden Alene - Set Me Free
Måneskin - Zitti E Buoni
Efendi - Mata Hari
Stefania - Last Dance
Go_A - SHUM
Elena Tsagrinou - El Diablo
Hooverphonic - The Wrong Place
 

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Rusija, Ukrajina i naravno majka Poljska
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
975
Reaction score
1,465
Points
203
Dobra je evrovizija, jeste da nije moj tip muzike niti je lako slusati tu kolicinu raznoraznog tresa, ali muzicko takmicenje koje prihvati, pa i posle podrzi metal ucesnika sa monster maskama ima od mene uvek postovanje. Preslusao sam sad ove linkove, uglavnom kao i ranije nikakva reakcija, osim za ukrajinu, uvek mi se svidjaju te kontrast pesme sa naizgled nespojivim elementima, ispalo je simpaticno i originalno. Ovo ostalo sve i nije nesto, proslogodisnji pobednik mi je kao neka pijacna verzija maroon 5, hooverphonic mi opasno podbacio ova pesma mi je kao neki filler samo da ima dovoljno trajanje album, hrvatska je onako ok, energicna klubska pesma ali isto jedna od sto istih.
 

YOTH

Well-known member
Messages
217
Reaction score
700
Points
203
Диабло,Украјина и Израел који ће заслужено да победи.
 
Top Bottom