• Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Dragon Ball / Z / Super [1986-1996] [2015-2018]

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,123

Red je da postoji jedna generalna Dragon Ball tema.

Nadam se da cemo u naredne 2-3 godine dobiti nastavak Supera. Broly film je bio odlican.

(pogledom na gif, instinct tema odzvanja u glavi :))

Last edited:

Nadasaki

Well-known member
Reaction score
66
"Unexpected character" mi govori da nece ponovo biti Broly.
Moj hunch je da ce biti rework opet nekog starog lika iz filmova tipa Cooler ili Janemba?

Mada najvise bi me obradovala anime verzija Moro arka... Ajmo dok su voice akteri jos zivi :D

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Reaction score
534
"Unexpected character" mi govori da nece ponovo biti Broly.
Moj hunch je da ce biti rework opet nekog starog lika iz filmova tipa Cooler ili Janemba?

Mada najvise bi me obradovala anime verzija Moro arka... Ajmo dok su voice akteri jos zivi :D
Broly ne moze biti "Unexpected character" on moze biti samo deo tima ako bude zeleo.Ja bih voleo Cell da bude Unexpected character.On mi je omiljeni villain iz DBZ.Nije mi jasno zasto se ne vraca anime DBS.neko kaze da nece ga ni biti vise nego samo filmovi i hope that is not true

Nadasaki

Well-known member
Reaction score
66
Mora biti anime, samo je pitanje vremena, jedno je sigurno a to je da ova pandemija nije pomogla u pomaku planiranja i produkcije.

Da, Cell je fantastican i ima naravno tu nekih licnih favorita kao sto je Bojack ekipa, Tapion, Garlic Jr. :D Ali cisto sumnjam

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Reaction score
534
Mora biti anime, samo je pitanje vremena, jedno je sigurno a to je da ova pandemija nije pomogla u pomaku planiranja i produkcije.

Da, Cell je fantastican i ima naravno tu nekih licnih favorita kao sto je Bojack ekipa, Tapion, Garlic Jr. :D Ali cisto sumnjam
Ja se nadam da ce biti Anime kad tad i strpljivo ga cekam :D Bojack mi je omiljeni villain iz filmova :) Mada volim i Garlic jr on mi je bas cool

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,123
I zvanicno najavljeno - Dragon Ball Super: Super Hero je naziv novog filma, izlazi sledece godine.

jovcov

Nephalem
Co-founder
Reaction score
1,205
Moze to lepo da izgleda, fino su razradili taj cel shading, bas izgleda super.

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
1,123
Kombinovani stil kao u FigherZ bi mogao dobro da prodje.