• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Cyberpunk : Edgerunners

Undenis

Prime Evil
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,900
Reaction score
8,964
Points
553
Cyberpunk-Edgerunners-S1-Poster-en.jpg



A Street Kid trying to survive in a technology and body modification-obsessed city of the future. Having everything to lose, he chooses to stay alive by becoming an Edgerunner, a Mercenary outlaw also known as a Cyberpunk.

2-795.jpg
netflix-cyberpunk-edgerunners-anime-first-look-clip-footage.jpg







 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Можда би било добро отворити тему у Аниме подфоруму? :)
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
odlicna serija, malo mi je krivo sto nije duza, da se jos vise investiras u likove, kasniji dogadjaji bi udarali jos jace.....mislim dobro je i ovako ali je imo moglo biti jos bolje. crtez varira, poneka je jako dobar, ponekad jako meh...sem pesama nisam nesto obracao paznju na ost a njega je radio akira yamaoka, kul stavka.
btw igru nisam igao tako da blage veze nemam da li se pojavljuju neki likovi itd.

 

Xelios26

Well-known member
Messages
803
Reaction score
2,612
Points
233
Dobar serijal. Juce odgledah celu cezonu.
Prva epizoda me je navukla da gledam dalje, a kada se ta retkost desi, onda je to to.


Mislim da je crtez uradjen bas lepo, sa mnostvom istovetnih detalja direktno iz igre.
Likovi su dovoljno zanimljivi i svrsishodni dokle god su prisutni.
Svidja mi se sto su neke stvari lepo objasnjene cyberpsychosis-cyberpsychos.
Zapleti su po meni lepo osmisljeni i sprovedeni.


Disclaimer: ja nisam anime expert, ali mi je na momente animacija bila prosecna, nikad nisam bio fan fotostaticne animacije (pre bih uzeo da citam mangu ako je tako) niti animacije do 5 frejmova. Mislim na ono, crtez statican, a kamera ide pan in ili po vertikali. Nije to stalno ali ok.
To je moje subjektivno misljenje.

OST je dobar, osim intro-a Franz Ferdinand koji sam morao da preskacem, podseca me na cheapo pesmice ko da je Pes menu screen.
Opet, samo moje misljenje.

9/10 za mene i svakako cu gledati nastavak.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
sumnjam da će nastavljati, možda će biti sa nekim drugim likovima
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
kraj je super i zaokruzuje sve to fino...jedino vidim prequel sa mejnom i tom grupom, majkom itd...jos 10 epizoda i odmah da se nastavlja na ovo, da moze da se gleda kao celina.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553

"No, the loli must stay" xd
"CD Projekt Red (the producers) initially wanted that character gone or probably the design changed"
LOL, slepci. To je taj poljski nedostatak vizije i nemogutjnost sagledanja shire slike :p
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
^Ма знаш како, боље Јапанци разумију шта је сајберпанк него Пољаци... 😛

Него, Коџима не само да похвали Еџранерс него га упореди и са СајберситиОедоосамстоосам! Порастао ми је додатно у очима о'ма! Планирао сам ово гледати ускоро али сада су ми очекивања напуцана на висок подиок на скали!
 
Top Bottom