• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Attack on Titan [2013]

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
ništa, preskačem i prvu polovinu onda, do tad :D
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Svima predlažem da dobro vode računa, manga završava za 10-ak dana, biće teško izbeći spoilere tokom narednih 9 meseci. Kliknite "not interested" na sve na YT-u što je povezano sa AoT i animeom generalno. I imate spoiler protection ekstenzije.
 

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Svima predlažem da dobro vode računa, manga završava za 10-ak dana, biće teško izbeći spoilere tokom narednih 9 meseci. Kliknite "not interested" na sve na YT-u što je povezano sa AoT i animeom generalno. I imate spoiler protection ekstenzije.
Bukvalno ni jednom do sad nisam naisao ni na jedan spoiler za AoT, zavisi sta gledas na YT i pretrazujes na google :D
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Pa zavisi, ali znam nekoliko ljudi koji su se opekli, i na Twitteru i na YT-u. Npr. odeš na YT da čuješ AoT soundtrack, jer zašto ne bi, odličan je, a sa desne strane ti u recommended iskače teška spoilerčina u thumbnailu :D
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
jel potvrđeno da nije poslednja sezona?
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Nije potvrđeno, ali s obzirom na broj epizoda, nema šanse da sada završe priču. Verovatno će da naprave film kao veliko finale.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Japanci očigledno ne znaju šta znači sezona. Danas je poslednja epizoda drugog dela poslednje sezone, a objavljeno je da će treći, i siguran sam poslednji deo, biti emitovan 2023. :LOL:
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
posle duze pauze pogledao trecu sezonu, odlicna, ima stvarno jakih momenata...odgledao sam recap ali mi je opet jbg trebalo dobrih 10 epizoda da se ponovo koliko toliko investiram u likove i to sto se desava. takodje drago mi je sto na kraju nije ispao neki glupi star trek twist.

e sad gledam torrente, ima ih malo, jedan koji sam skinuo ima 16 epizoda...ove je prvi deo?
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
4. sezona part 1 ima 16, to je valjda to. Cirkus su napravili sa produkcijom i imenovanjem sezona.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
bezveze, ovlas sam negde video da je cetvrta sezona poslednja i da je ona zavrsena...u suprotnom verovatno ne bi ni gledao trecu sezonu.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
u januaru kreće poslednja poslednja.

zar nije "peta" poslednja?
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
dosta mi se svidja ova sezona, ima drugaciji, ozbiljniji feel, ratna drama + titani, jos mracnije i nasilnije.
neke mane, bezveze sto su titani pa 95% cg, i ranije su cesto bili ali sad dodje kao da su stalno cg.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Promenjen je animatorski studio posle treće sezone, tamo je haos sa organizacijom, nisu mogli da izdrže.
 
Top Bottom