• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Asobi Asobase[2018]

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,631
Reaction score
7,913
Points
553
AAAABf2RF_oD7V1lp77ByEuC8zKXEmb4NTJXgmdcmNgEYdpvghM2lrdsQbjrB4sRxSdDnPg9YS3rgrh86RkXQ1a6AinSgJBj.jpg

Naziv animea: Asobi Asobase (あそびあそばせ)
Datum izlaska: Leto 2018.
Status: Završeno
Broj epizoda: 12
Žanr: Komedija, glupiranje u školi

Olivia, Kasumi, i Hanako su tri devojčice oko kojih se ceo anime vrti. Njih tri osnuju klub "Razonoda" kako bi mogle da se klibere za vreme škole. U svakoj epizodi rade nešto drugo: učenje engleskog, istraživanje da li je jedna cura zapravo lik, pokušaji da postanu popularne, i slično.
Anime je meni presmešan, jedan od najsmešnijih u poslednjih par godina. Nije potrebno biti turbo anime fan kako bi se fore skapirale (kao u Lucky Star), već je dovoljno osnovno poznavanje japanske kulture. Uglavnom je u pitanju slapstick komedija, ali nije samo ona prisutna. Po meni su najsmešniji momenti kada Hanako povileni, pa je nacrtana na razne komične načine koji joj skroz izobliče lice.

Random screens:
5b3af67063da6-1024x576.jpg
DhmdABBXUAAVjLp.jpg
asobi-asobase-feat-792x385.jpg

Video:
 

SteamWolf

Omae wa mou shindeiru!
Messages
917
Reaction score
1,195
Points
203
ja sam prvo mangu čitao i veoma me je obradovao kada su najavili anime i nije izneverio, odlična zajebancija i u post-credit ima omaž MGS-u. mangu i dalje pratim i nadam se drugoj sezoni ako je bude bilo

jedno od dobrih fazona kada kao magijom zamene ličnosti/dušu i hanako se zameni sa bubašvabom.
 

Attachments

  • 17.jpg
    17.jpg
    70.5 KB · Views: 5

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,631
Reaction score
7,913
Points
553
Mangu nisam chitao, overitju na netu kakva je, pa da onda lepo naruchujem ako mi se dopadne.
 
Top Bottom