• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Anime koji trenutno gledate,planirate da gledate i preporuke za gledanje

straheenya

Well-known member
Messages
338
Reaction score
632
Points
153
Ja bih bio jako zahvalan za te mega linkove i taj veliki torent fajl ako može. Obećavam da ću da seedujem bar do ratio 50 :D

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Napisah novi blog post na onom mom Wordpress sajtu


Tu su linkovi za Plavu princezu kao i uputstvo kako da dodjete do onih 300 GB crtaća. Najbolje da mi pošaljete mail za pozivnicu pošto se dešava da nekad nisam na forumu. Dosta ljudi je ovdje dobilo pozivnicu za taj treker i link.
 

Emm

Well-known member
Messages
71
Reaction score
174
Points
83
@Necro Što bi rekli, "doin' the Lord's work". Skidam kapu, ne mogu rečima opisati koliko poštovanja imam (kao i svi ovde, sigurna sam), za uložen trud. 👏
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Kakav je ovaj poslednji Evangelion film? Obožavao sam onaj old school crtež iz originalnog Evangeliona. Možda ga opet odgledam. Kad smo već kod toga prisjetio sam se ovog AMV-a:



Evangelion i Paint it Black. Kakva kombinacija 😍
 

Necro

Well-known member
Messages
516
Reaction score
1,049
Points
203
Podsjeti me sad na 2005. godinu. Slušao se tada Nightwish. Bio sam u Beogradu i tek sam te godine dobio brz internet (zbogom 56k nabijem te na...). Mislim da tada Youtube nisam ni znao. Od drugara (@Zegota @Maxa l3fy i Nekron) sam dobio brdo AMV-ova i neke sam znao da vrtim i to nekoliko puta za redom. A dobro se sjećam ovog AMV-a (End of Evangelion film i pjesma End of all hope od Nightwisha):

 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
secam se i njega...lepo vreme, bas sam bio fasciniran youtubetom i sta sve moze da se nadje na njemu.
btw kad smo krenuli down memory lane, nisam ni imao net kuci, svo vreme sam blejao na faksu gde su imali kompjuterski centar i net. evangeliona nisam skinuo nego sam kupio disk, bukvalno sam skinuo broj telefona sa bandere na slaviji, "prodaja anime-a" xd.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
netflix radi novi bastard posle 30 godina. dobra vest ako bude duzi od originala. u suprotnom je potpuno nebitno.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Prvih 5 epizoda ove sezone i build-up do ovog momenta će se dugo pamtiti. We are in the endgame now.
 

drablj

Well-known member
Messages
111
Reaction score
231
Points
103
kotaro lives alone - divan anime. decak od 4 godine zivi sam. muka ga je naterala da prerano sazri, ali puno toga jos ne razume. prikazane su svakodnevne dogodovstine njega i komsija, koje ga vole i pomazu mu. najteza scena je kad im pokaze majcine rukavice. :(
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
867
Reaction score
1,486
Points
203
Ranking of Kings - mozda i najbolji anime po meni poslednjih par godina,odlican artstyle,bas bas dobra prica prva sezona je zavrsena,a sudeci po mangi druga sezona ce biti jos spektakularnija.
Ranking of Kings mogu samo sa One Piece-om da uporedim sto se price tice u fazonu de si se setio svega ovoga,stvarno svaka cast.
 

voja

Well-known member
Patron
Messages
2,150
Reaction score
2,397
Points
243
skoro sam video da je izasao film Jujutsu Kaisen, guglajuci ovlas sam video da serija ima 24 epizode...cega se ja uopste ne secam. secam se da sam pogledao samo 13 i poslednja je delovala kao kraj sezone, wtf malo. u svakom slucaju pogedao sam i ostale epizode, odlicna serija, crtez i animecija tip top. najintresantnije je svet i sve te tehnike i kletve, neko je proveo dosta vremena smisljajuci te stvari.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
imaju japanci formulu za osmišljavanje tih battle shonen svetova :D
ali jeste jujutsu kaisen svakako jedan od boljih. vidiš, sad si me intrigirao sa ovim 13/24 epizode, moguće da mi se dogodila ista stvar 😂
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
mi stariji se secamo animea juki, snezna kraljica https://anidb.net/anime/4726 . devedesetih se mogao naci po nasim video klubovima. pre 10-15 godina je neko od nasih ljudi uradio vhs rip. sada je grupa orphan (najbolja grupa poslednjih 5 godina) izbacila prvi put verziju na engleskom (ripovan francuski blurej!). ne verujem da ce bolja verzija postojati.
Може ли неко да ми пошаље линк за ову верзију од Orphan-a на PM? Хвала!
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Аааа, океј! Већ јесам тражио али под "Yuki 1981" и није избацило Орфанове верзије. Хвала пуно!
 
Top Bottom