• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Uskoro migriramo forum - više informacija OVDE
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Anime koji trenutno gledate,planirate da gledate i preporuke za gledanje

straheenya

Well-known member
Reaction score
83
Ja bih bio jako zahvalan za te mega linkove i taj veliki torent fajl ako može. Obećavam da ću da seedujem bar do ratio 50 :D

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Necro

Well-known member
Reaction score
540
Napisah novi blog post na onom mom Wordpress sajtu

Tu su linkovi za Plavu princezu kao i uputstvo kako da dodjete do onih 300 GB crtaća. Najbolje da mi pošaljete mail za pozivnicu pošto se dešava da nekad nisam na forumu. Dosta ljudi je ovdje dobilo pozivnicu za taj treker i link.

Emm

Well-known member
Reaction score
159
@Necro Što bi rekli, "doin' the Lord's work". Skidam kapu, ne mogu rečima opisati koliko poštovanja imam (kao i svi ovde, sigurna sam), za uložen trud. 👏

Necro

Well-known member
Reaction score
540
Kakav je ovaj poslednji Evangelion film? Obožavao sam onaj old school crtež iz originalnog Evangeliona. Možda ga opet odgledam. Kad smo već kod toga prisjetio sam se ovog AMV-a:

Evangelion i Paint it Black. Kakva kombinacija 😍

voja

Well-known member
Reaction score
1,181
umesto da ucim gledao sam ovaj amv mali milion puta...youtube poceci.

Necro

Well-known member
Reaction score
540
Podsjeti me sad na 2005. godinu. Slušao se tada Nightwish. Bio sam u Beogradu i tek sam te godine dobio brz internet (zbogom 56k nabijem te na...). Mislim da tada Youtube nisam ni znao. Od drugara (@Zegota @Maxa l3fy i Nekron) sam dobio brdo AMV-ova i neke sam znao da vrtim i to nekoliko puta za redom. A dobro se sjećam ovog AMV-a (End of Evangelion film i pjesma End of all hope od Nightwisha):

voja

Well-known member
Reaction score
1,181
secam se i njega...lepo vreme, bas sam bio fasciniran youtubetom i sta sve moze da se nadje na njemu.
btw kad smo krenuli down memory lane, nisam ni imao net kuci, svo vreme sam blejao na faksu gde su imali kompjuterski centar i net. evangeliona nisam skinuo nego sam kupio disk, bukvalno sam skinuo broj telefona sa bandere na slaviji, "prodaja anime-a" xd.