• Molimo vas sve da proitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridr鱉avate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za vi禳e informacija kliknite OVDE

Metal

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Reaction score
4,392
Svi znamo da je AC/DC najbolji bend ikada, ali nekada moramo malo i da odmorimo i poslusamo neku metalstinu.
Tako da ovde bi mogli da kacimo preporuke. Novo, staro nebitno dokle god je u okviru zanra. :)

Evo za pocetak jedan oldie but a goldie.

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,166
Ovo je verovatno jedina metal supergrupa koja mi se bas svidja.
Novi album vrtim vec nedeljama, nikako da mi dosadi:

I naravno, ne moze da prodje ni novi forum bez gej metala.
Uzeo sam kartu za koncert za 3 dana, kada vec ne moze uzivo da se gleda.

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Reaction score
1,111
Ovo je verovatno jedina metal supergrupa koja mi se bas svidja.
Novi album vrtim vec nedeljama, nikako da mi dosadi:

hahahaha ja nisam imao pojma ko su oni, slusam ih na raznim listama na spotify-u vec mesec dana, al svaki put u kolima i nikako da vidim koja je grupa. Kad ono :D Nisam pratio Maxa zadnjih 10 godina sigurno.

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,166
Ima pesama gde bas uleti kao neki idiot, ali se generalno dobro uklapa.
Cak u nekim pesmama popravlja kvalitet...ako mozes da iskuliras retardirane tekstove :).

Apex

Well-known member
Patron
Reaction score
3,629
Za pochetak, thrash (odlichan omot albuma)

Kakva dominacija sa coverom, mada i muzika je solidna.

Ja da skrenem pa鱉nju na jedan od mojih najomiljenijih albuma koji se slu禳ao 24/7 na faxu.
Odavno propali Dino Casares side projekat, drugi album je bezveze ali prvi sjajan, ba禳 odlina ekipa se tu okupila.

Apex

Well-known member
Patron
Reaction score
3,629
Ma da, izgleda ekstremno te鱉ak ovek na鱉alost al' dobro ima dobar legacy i da ne napravi ni禳ta vi禳e.

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,166
Ekstremno je te鱉ak i ovako :)
Gledao sam FF uzivo u Budimpe禳ti kada su bili na Industrialist turneji (predgrupa bio Devin ini mi se).
Muziki bili super, ali je Barton falsirao refrene.

Oni su mi meu omiljenim bendovima ikada, preko njih sam i zavoleo metal krajem 90-ih.
Drago mi je sto su pisali muziku i za video igre, taman su povezali dve stvari koje obo鱉avam :).

Zegota

Well-known member
Co-founder
Reaction score
3,232
Za koje igre su pisali muziku? Secam se samo da sam ih cuo u Carmageddon kecu, ali to su valjda bile albumske. Uh, kad mi je ovaj video naleteo na nekom disku sa spotovima krajem 90ih.

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,166
Od onoga sto sam ja igrao - Test Drive 5/6 i Demolition Racer.
Osim tih, bilo je jo禳 igara u to vreme sa finom muzikom koja je vukla na metal/hardcore, recimo Twisted Metal 3 (Pitchshifter koji su im bili uzori, FF je obradio Landfill) i Destruction Derby 2 (Jug).

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Reaction score
5,051
Bio na koncertu?
Jok, sledei put mo鱉da. Nisam bio previ禳e upoznat sa black metalom ranije, uglavnom me je smaralo, ali me je u poslednje vreme zainteresovalo. Poma鱉e 禳to je Mgla melodinija od nekih drugih stvari koje sam uo. Kad smo ve kod toga, preporuite mi jo禳 ne禳to :D

Bojan

Well-known member
Reaction score
2,166
Jok, sledei put mo鱉da. Nisam bio previ禳e upoznat sa black metalom ranije, uglavnom me je smaralo, ali me je u poslednje vreme zainteresovalo. Poma鱉e 禳to je Mgla melodinija od nekih drugih stvari koje sam uo. Kad smo ve kod toga, preporuite mi jo禳 ne禳to :D
Evo, cisto ako te zanima sta su svirali:

Bilo je neverovatno mnogo ljudi, bas sam se prijatno iznenadio.

Top Bottom