• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Šta igrate trenutno?

Solid Snake

Well-known member
Reaction score
921
Spiderman ps4
Igrao neka 3 sata.
Vreme u igri leti ali mi priča za sada nije nešto...
Isprebijao sam kingpina i igrao nešto još malo(igram na normal)
Zagonetke smaraju, kimbat uprošten max, kretanje odlično i ljuljanje sa mrežom.
Grafika prelepa za base ps4, videću koliko će da me drži var kao prva dva spajdija za ps1

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
Мени бољи био тај Спајди на PS1. Овде осим одличне графике, све остало је просечно у најбољем случају.

fluffy

Well-known member
Patron
Reaction score
457
press start za Meat Boy? di su the end/credist slike;)

Last edited:

cipak

Let's see...
Co-founder
Reaction score
1,053
Au kako me je sinoc namucio jedan lift u God of War Ascension-u. Proklinjao sam sebe sto sam krenuo na hard cak mi je padalo na pamet da konslutujem you tube da vidim da li dalje da pokusavam ili da odustanem. Na kraju predjoh nekako nije im ova deonica bez save pointa trebala uopste. Predpostavljam da sam pri kraju igre ali ako bude jos koja ovakva deonica pitanje je da li cu zavrsiti.
Obicno sam sve GoW igre prvo igrao na normalu pa u drugom prelasku dizao tezinu. Ovo sam planirao da igram samo jednom pa krenuh na hard bogami zajebano.

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Reaction score
3,777
Trial of Archimedes, to je bilo još i teže ranije, posle je patchovano. Sad si ok, to je najteža stvar u igri.

cipak

Let's see...
Co-founder
Reaction score
1,053
Uh hvala na informaciji dobro je znati da do kraja necu prolaziti kroz tako nesto ponovo.

cipak

Let's see...
Co-founder
Reaction score
1,053
Zavrsio God of War Ascension. Uh kako mi je lepo legla jedna ovakva igra starog kova. Nema open worlda, skoro da nema RPG elemenata nema side misija. Red borbe red zagonetki i samo guraj napred. Uzivao sam u svakom momentu igre bas mi je nedostajalo ovako nesto. Da sam ga igrao kada je bio aktuelan verovatno bi mi bilo razocarenje sto sam dobio jos jednu istu igru u serijalu bez nekih velikih novina. Sada mi je to samo plus. Uzeleo sam se ovakvih igara. Ne bih se bunio kada bi napravili jos neki spin of na ovu foru.

Debelo sam zagazio i u Desperados 3 mislim da sam presao vise od polovine igre. Nisam dugo igrao strategiju ovoga tipa pa m i je trebalo malo vremena da pohvatam konce. Za sada sam prezadovoljan igrom. Odigram jednu misiju dnevno bas mi je uzivancija i igram natenane.

Omega

Well-known member
Reaction score
2,710
Odličan je Ascension, šteta što je ostao zarobljen na PS3.

2CR4ZY

Učenik Života
Reaction score
3,104
Vidim nema teme, pa pisem ovde, probah Outer Wilds, ali igra mi se uopste ne svidja, uzasno mi je dosadna, dosadni likovi i dijalozi i dosadan gameplay...
Mogu da kazem da nije moj zanr, medjutim Firewatch mi je bio odlican i presao sam ga.
Ne volim ovako decje, sandbox igre bez ikakvog cilja, vec samo bauljas planetama i istrazujes random, ali ni to nije zanimljivo.
Eto fizika je ok, kao i poletanje i sletanje na planete, aj da kazem i jet pack, ali sve ostalo je dosadno, nije zanimljivo istrazivati...
Radi savrseno preko dzojpeda, odlicni su i FF efekti.
Uspeo sam da poteram u 4K, kad sam spustio senke i SSAO sa max vrednosti na jednu manje...
Nema sta da ocenjujem, igrao sam samo par sati, mislim da je igra za specificnu publiku i da ce ovo retko ko voleti...

gruja33

OLED brat
Reaction score
1,521
Krećem kec i nastaviću i dvojku
a9ed44736d17cbbab96d8e3979749d12.jpg

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Reaction score
2,522
Vidim nema teme, pa pisem ovde, probah Outer Wilds, ali igra mi se uopste ne svidja, uzasno mi je dosadna, dosadni likovi i dijalozi i dosadan gameplay...
Mogu da kazem da nije moj zanr, medjutim Firewatch mi je bio odlican i presao sam ga.
Ne volim ovako decje, sandbox igre bez ikakvog cilja, vec samo bauljas planetama i istrazujes random, ali ni to nije zanimljivo.
Eto fizika je ok, kao i poletanje i sletanje na planete, aj da kazem i jet pack, ali sve ostalo je dosadno, nije zanimljivo istrazivati...
Uspeo sam da poteram u 4K, kad sam spustio senke i SSAO sa max vrednosti na jednu manje...
Nema sta da ocenjujem, igrao sam samo par sati, mislim da je igra za specificnu publiku i da ce ovo retko ko voleti...
neću pokušati da te ubedim da ti se igra svidi, ali moram da napišem nekoliko rečenica na konto zabluda koje si stekao dok si malo oprobavao dragulj kao što je Outer Wilds

igra je osmišljena da bude "dosadna". u igri istražuješ kako možeš da sprečiš smak sveta i s razlogom je atmosfera u maloj galaksiji takva. nešto vrlo slična atmosferi u Majora's Mask. likovi su možda na početku dosadni, ali kasnije, kada počnu niti priče da se ispravljaju, sve postaje prvoklasni story telling.

firewatch je walking simulator naspram Outer Wilds, koji je ipak malo zahtevnija igra za vijuge. igra takođe nije sandbox, i takođe se ne baulja planetama, već se polako čita hint po hint, spajaju se stvari i dolazi se do zaključka priče. što je opet ponavljam, sasvim u redu da nekome nije zanimljivo. dovoljno je jednom-dva puta obići početne planete da bi se stekao utisak u kom smeru ići ka rešenju.

slažem se, igra stvarno nije za svakoga, ali je igra i dalje odlična poslastica kome se svidi

disturbed

Well-known member
Reaction score
893
Spiderman ps4
Igrao neka 3 sata.
Vreme u igri leti ali mi priča za sada nije nešto...
Isprebijao sam kingpina i igrao nešto još malo(igram na normal)
Zagonetke smaraju, kimbat uprošten max, kretanje odlično i ljuljanje sa mrežom.
Grafika prelepa za base ps4, videću koliko će da me drži var kao prva dva spajdija za ps1

Polako, tek si poceo :) Meni daleko najbolji Spajdi poslije dvojke za PS2.

gruja33

OLED brat
Reaction score
1,521
Polako, tek si poceo :) Meni daleko najbolji Spajdi poslije dvojke za PS2.
Bez ljutnje ali meni je kec i enter elektro i daljebest spajdi igre ever (PS1) :)
Nije los ali nekako nije moj tip pa sam odustao za sada,ima puno boljih i binijih igara za preci.

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
5,254
Pishem samo da potvrdim ono shto je Timemaster napisao.

Firewatch je walking simulator u kojem je gameplay sveden maltene samo na "shetaj se", dok je Outer Wilds jedna od onih igara koje se mogu uzeti kao primer za "video igre su umetnost". Ne bih dalje o toj igri jer mislim da je najbolje utji sasvim svezh i bez ikakvih informacija, ali da, igra nije za svakoga, kao shto nisu Papers Please, Pony Island i mnoge druge.
No, bedak mi je kada se nekome takav dragulj od igre ne svidi, jer sam uvek u fazonu "ufff, ne zna kakvu vozhnju propushta". Tako nekako se osetjam i sa ljudima koji ne vole budjav sir :D

2CR4ZY

Učenik Života
Reaction score
3,104
Ukusi su razliciti, mogao sam jos da je igram satima i ne verujem da bi mi se misljenje promenilo, video sam dovoljno, ali dobro je sto imamo razlicite ukuse, jer da nemamo svi bi iste devojke jurili... a budjav sir cu morati da probam :)

gruja33

OLED brat
Reaction score
1,521
Prešao spajdermena (insomniac ps4)
Nije nešto dugačka igra, jedino što sam prešao od sidemisija su sce blaccats side misije i par sidemisija, nije liše ali šta znam kako je izvikano...
Impresivna grafika i otvoreni svet, grad je prelwp ne previše interaktivan ali nije to ni poenta ove igre.
Zamerke jedino na kombat koji mi je em prejednosravan em repetativan i dosadan plus mi je lock on jako falio u igri to su neke zamerke i quickeventi mi se ne svidjaju kako su odradjeni.. Vetžen arkham ipak ima puno bolji kombat sistem iako i nhegov nije nešto ali je bolje upakovano.
Sve u svemu srednja ps4 exkluziva, ipak mi je infamuous second soon nekako bolje legao mada je po mom mišljenju days gone nešto najbolje što je izašlo kao ps4 igra.
Što se mene tiče 7/10 iako sam ljubitelj spajdija kao lika

gruja33

OLED brat
Reaction score
1,521
Oduševljen sam condemned kecom, moji utisci posle trečeg akta da je ovo pravi primer horor thriler exkluzive, nešto na šta je alone in the dark ciljao sa za sada poslesnjim dwlom ali nije dobro implementirao u toj igri...
Zato je sega pokidala sa ovim naslovom, kao da im leže horor avanture i igre sa zombijima recimo.
Iako sam u ovoj igri condemned za sada naišao na neke čudne stvari, ništa paranormalno osim tripa sa vranama u halu kod železnice nisam naleteo...
Svaka čast za ovu igru ne žalim dinara što sam uzeo origunalan disk (pičum na seriji x) drugi deo je 360 only ili ps3 i pc.
Tako da ću dvojku nastaviti na 360 kada završim keca.
10/10 od mene za sada.
Inače zanimljivi detalji u igri.
cc43e0be62efca22d8ca077cb5d02f69.jpg
03c9fb167f23fd6a56fa965495a9db22.jpg

Top Bottom