• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Smešni oglasi

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,208
Reaction score
3,546
Points
373
Automobil top stanje, novo novo novo, 2009 godište, 240000km, jednom malo čuknut pri brzini od 50km/h
 

Xelios26

Well-known member
Messages
803
Reaction score
2,612
Points
233
Ili je ovo budzenje cene limundo prevaranata, ili je ovo smesan oglas.
5 soma za dsi XL? Ne u zivotu :D Moj champaigne red sam platio 2K pre 3 godine, ne verujem da je bas toliko otisla cena.
Skoro sam kupio modovan 2ds (32gb kartica) doduse sa ogrebotinama za 5k, na istom ovom limundu.

https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Konzole-i-igre/Druge-konzole/Nintendo-DSi-XL/109158937
 

Corvus Corax

Well-known member
Messages
1,163
Reaction score
4,682
Points
243
Meni to deluje kao okej cena za očuvan DSi XL? Ja sam ih plaćao toliko letos. Zeleni XL za 5000din. A jedan Chocolate Brown, koji je kao nov, u kutiji sa svim knjižicama, sam kupio za 6000din.

Ti si uzimao po odličnim cenama. Očigledno da su cene otišle gore... :/
 

Zegota

Well-known member
Co-founder
Messages
727
Reaction score
3,315
Points
313
Nije to ništa. Za tu cifru pokušavaju da prodaju i konzole za delove. Mada koji je generalno kvalitet u oglasima i kako su opisani, vrlo je moguće da misle da prodaju netaknute konzole.
Odlično očuvana i ispravna konzola. Mana je što su šarke polomljene i gornji i donji deo su razdvojeni. (#desilose)
 

Xelios26

Well-known member
Messages
803
Reaction score
2,612
Points
233
Meni to deluje kao okej cena za očuvan DSi XL? Ja sam ih plaćao toliko letos. Zeleni XL za 5000din. A jedan Chocolate Brown, koji je kao nov, u kutiji sa svim knjižicama, sam kupio za 6000din.

Ti si uzimao po odličnim cenama. Očigledno da su cene otišle gore... :/
U finom stanju i u kutiji, pa i da se prevarim, ali ocigledno nisam u toku sa cenama...
 

Ashitaka

Well-known member
Messages
1,327
Reaction score
3,953
Points
283
Ja sam ubedjen da pojedine aukcije "budze" prijatelji, braca, kumovi 🤣
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Mozda su stavili da prate kao podsetnik na oglas, da otvore kad im je dosadno da umru od smejanja ili dok ne podele stivo sa svima.
Ja imam bar 6 stranica proizvoda koje pratim, cisto u sluzbi podsetnika.
 
Top Bottom