• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Kirby and the Forgotten Land [Spring, 2022]

vetar

Well-known member
Messages
1,045
Reaction score
1,762
Points
253
maxresdefault.jpg






Kirby and the Forgotten Land: The next Kirby adventure on the Nintendo Switch system is going 3D! In this new 3D platforming game, players can freely navigate areas using familiar Kirby copy abilities. What lies in store for Kirby as he explores a mysterious setting filled with abandoned structures from a past civilization? Find out when Kirby and the Forgotten Land launches for Nintendo Switch in spring 2022.


Najzad neka Nintendo 3D platforma a koja nije Mario.
Deluje kao da igra koristi Mario Odyssey engine.
Na osnovu prvog trejlera igra deluje obećavajuće.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,008
Points
453
posto mi nije odiseja nikako odgovarala, malo sam se smorio kada sam video da je ovo prakticno reskin. a posto je kirby u pitanju, cisto sumnjam da ce biti ikakav izazov
Meni je odiseja omiljeni 3D mario (znam, unpopular opinion) ali ako ovo bude jos lakse, preskacem.
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Meni ovo izgleda top. Jos jedna 90+ igra u najavi.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Chozo

Well-known member
BANNED
Messages
82
Reaction score
51
Points
28
zasto j eopis na engleskom i zasto u naslovu pise "spring"...na negleskom? :unsure:
ja znam engleski ali malo je glupo jer je ovo srpski forum...

Nintendo je izgleda opsednut open world temama...
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Podrška svakako da smo Englezi imali bi Nintendo popuste, a ne čekaj..
 
Last edited:

Chozo

Well-known member
BANNED
Messages
82
Reaction score
51
Points
28
A ti si opsednut da spamujes bzvz.Koristi edit nemoj pisati post za postom
Zasto ne gledas sta ti radis a ne ja? I bilo bi bolje da se drzis teme a ne mene, zanimljivije je.

Inace da odgovorim. Ne nisam opsednut, samo tako pisem da bih odvojio ono o cemu pricam.
Prvo je vezano za jezik sto nema veze sa temom ali je indirektno vezano. A drugo za samu temu. Deluje mi preglednije. Slobodna procena ne opsesija. to je sve.
Ali slazem se s tobom, treba grupisati slicne.
 
Last edited:

Chozo

Well-known member
BANNED
Messages
82
Reaction score
51
Points
28
Jasno, ali zasto smeta, i kome, koji je tehnicki razlog osim sto se nekome ne dopada kako moj post izgleda?
Zasto je to uopste bitno?
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Jasno, ali zasto smeta, i kome, koji je tehnicki razlog osim sto se nekome ne dopada kako moj post izgleda?
Razlog nije tehnichke prirode. Svi se pridrzhavamo tog pravila (osim na mestima gde nije mogutje), pa te molim da ne budesh jedini koji se ne pridrzhava tog pravila.
 

Chozo

Well-known member
BANNED
Messages
82
Reaction score
51
Points
28
Forum čitaju i drugi korisnici, ne koristite svoje pravo postovanja kao način da spamujete.

PRAVILNIK foruma
Spam je nezeljena posta ili sadrzaj.
Zasto bi validan post koji se drzi teme i koji je podeljen na dva dela bio spam?
Mislim da nisi u pravu i da to sto si poslao nema veze sa ovim.

Razlog nije tehnichke prirode. Svi se pridrzhavamo tog pravila (osim na mestima gde nije mogutje), pa te molim da ne budesh jedini koji se ne pridrzhava tog pravila.
Ako nije tehnicke prirode ona ne vidim problem. Stvar izbora.
Pa iskren da budem editujem postove i grupisem, ali procenjujem kad i koje. Dzabe, ne vidim validan razlo da postujem kako ja zelim.
Ne vidim ni razlog da pratim "pravila" kojih nema i nemaju razlog, ili mi bar nisu data ovde. "svi se pridrzavaju" nije dobar razlog da se i ja pridrzavam.

Hvala na odgovoru u svakom slucaju.
 
Top Bottom